Biprol

 Biprol - zāles, ko izmanto stenokardijas
 Biprol - medikaments no grupas beta blokatoru (selektīvā), kas tiek izmantots, lai ārstētu hipertensiju un stenokardijas. Starptautiskais nosaukums narkotikas - bisoprolola.

Struktūra un sastāvs

Biprol pieejams tablešu formā pēc 5 un 10 mg.

Aktīvā viela - bisoprolola fumarāts.

Farmakoloģiskās iedarbības Biprola

Šīs zāles ir hipotensijas (pazemina asinsspiedienu), antiangināla un antiaritmisko darbību. Hipotensijas efekts ir saistīts ar samazinātu sirds izlaides un perifēro asinsvadu stimulēšana simpātiskās nervu sistēmas. Pēc narkotiku antihipertensīvo notiek pēc 2-5 dienām. Stabils efekts būtu gaidāma 1-2 mēnešiem.

Maksimālā koncentrācija saskaņā ar instrukcijām Biprola novēro pēc 1-3 stundu laikā pēc ievadīšanas. Zāles metabolizējas aknās un 50% tiek izvadīti caur nierēm nemainītā un 2% tiek izvadīti ar žulti.

Indikācijas

  • Hipertonisku slimība;
  • Sekundārā hipertensija;
  • Koronārā sirds slimība (KSS) un stenokardija.

Kontrindikācijas Biprola

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām, paaugstināta jutība pret citām narkotikām tās pašas grupas. Saskaņā ar instrukcijām Biprol nevar izmantot šokā, plaušu tūsku, sastrēguma sirds mazspēju 4 f.kl., AV blokāde pakāpē 2-3, akūta sirds mazspēja, hipotensija (jo īpaši sakarā ar akūtu miokarda infarktu), bronhiālo astmu un citām obstruktīvu plaušu slimību. Kontrindikācijas vienlaicīga uzņemšana Biprola vai analogs ar MAO inhibitoriem. Nav ieteicams uzņemšana dennogo nozīmē pacientiem ar feohromocitoma, un vielmaiņas acidoze.

Saskaņā ar instrukcijām Biprol jālieto piesardzīgi aknu mazspēju, hronisku nieru mazspēju, myasthenia gravis, cukura diabēts, hipertireozi, depresija, psoriāze, AV bloka 1 ēdamk. Izmantojot Biprola un analogiem grūtniecēm ir iespējama tikai tad, ja ieguvumi no šīs narkotikas lietošanu attaisno blakusparādību risku auglim.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Biprol ievada vienreiz dienā 5 mg. Narkotiku lieto no rīta tukšā dūšā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 10 mg. Maksimāli iespējamais dienas deva - 20 mg.

Blakusparādības Biprola

Pēc atsauksmēm Biprol reti izraisa nopietnas blakusparādības .  No nervu sistēma var attīstīties nogurums, vājums, reibonis, miega traucējumi, nemiers, depresija, astēnija .  Sirds-asinsvadu sistēma var notikt: bradikardija, vadīšanas traucējumi infarkts, AV blokāde, aritmijas, palielinot saslimstība ar sirds un asinsvadu slimībām, ortostatiska hipotensija, iestājoties asinsvadu spazmām (perifērās asinsrites, aukstā ekstremitātēm, simptomus Reino slimības pasliktināšanās) .  No sajūtas var būt neskaidra redze, sausas acis, konjunktivīts .  Par daļu no gremošanas trakta var rasties šādi simptomi: slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, izkārnījumos traucējumi, garšas sajūtas izmaiņas, aknu disfunkcija (holestāze) .  Elpošanas sistēmu var atzīmēti apgrūtināta elpošana (izmantojot augstas devas Biprola) in predisponētiem pacientiem var bronhu spazmas .  No zāles ir iespējams arī alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze) .  Jo var rasties pacientiem ar cukura diabētu, kuri saņem insulīna hipoglikēmiju (samazinājums cukura līmeni asinīs) .

Pārdozēt

Pārdozēšanas simptomi: ģībonis, krampji, bradikardija (palēnināta sirdsdarbība mazāks par 50 sitieniem minūtē.), Priekšlaicīga sitieni, aritmiju, smaga hipotensija, apgrūtināta elpošana, bronhu spazmas.

Pārdozēšanas gadījumos kuņģa skalošana, iecelšanu absorbentu. Gadījumā, ja AV bloka parādīts atropīna intravenozi. Ja hipotensija parādīts intravenozas plazmas risinājumi kļūdas gadījumā tiek iecelti dopamīns, dobutamīns, epinefrīnu. Attīstoties sirds mazspējas, izmantojot sirds glikozīdi, diurētiskie līdzekļi. Gadījumā, ja aresta jāievada diazepāms intravenozi.

Mijiedarbība Biprola ar citām zālēm

 Biprol tabletes
 Ja intravenozās joda saturošus X-ray kontrastvielas pacientiem, kuri saņem Biprola un analogi pieaudzis risks anafilaktisku reakciju.

Saskaņā ar instrukcijām Biprol maina darbību insulīna un hipoglikemizējošus narkotiku tabletēm. Narkotiku maskas simptomus hipoglikēmijas (zems cukura līmenis asinīs).

Nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, glikokortikoīdi un estrogēni, bet lietošana Biprolom atsauksmi vājināt tās hipotensīvo efektu.

Šo narkotiku ar sirds glikozīdus un kalcija kanālu blokatori (piemēram, verapamilu) un citi antiaritmiskie līdzekļi pieaugums rīsi parādīšanās bradikardija, sirds mazspēju, un AV bloku.

Saskaņā ar instrukcijām Biprol ar nifedipīnu un diurētiskie līdzekļi var izraisīt ievērojamu asinsspiediena pazemināšanos.

Šīs narkotikas ar antidepresantiem un antipsihotiskajiem līdzekļiem kombinācija palielina centrālās nervu sistēmas nomākumu.

Brīdinājumi

Pacientiem, kas sāka saņemt norādījumus par Biprola nepieciešama asinsspiediena monitoringu katru dienu, arī nepieciešams, lai uzraudzītu EKG. Pacientiem ar cukura diabētu ir ieteicams, lai noteiktu līmeni, glikozes (vismaz 1 reizi 1-2 mēnešos.). Gadījumā, bradikardija mazāks par 50 sitieniem minūtē nekavējoties jākonsultējas ar ārstu. Pacientiem ar plaušu slimībām, pirms lietojat Biprola ieteicams pētījumu par ārējo plaušu funkcijas.

Kā uzskata Biprol nav efektīva 20% pacientu ar stenokardiju. Galvenie iemesli ir izteikta ateroskleroze koronāro kuģiem.

Hroniskas smēķētājiem, ietekme, ņemot zāles samazināts.

Saskaņā ar instrukcijām Biprola ja pacients lieto kontaktlēcas, jums ir nepieciešams apsvērt faktu samazināt ražošanu asaru šķidruma.

Ar attīstību depresiju pacienta ārstēšanu ar zālēm laikā jāpārtrauc Biprolom.

Analogus Biprola

Biprola analogi ir Aritel, Binogamma, Bidop, Bisokard, bisoprolola, Concor, Corbis, Kordinorm, koronālā, Niperten, Biol.

Яндекс.Метрика