Bishofite

 Bischofite sālījums

Bishofit saistīts ar pretiekaisuma līdzekļiem balneoterapijas, kas balstīta uz dabas vielām.

Farmakoloģiskā darbība

Bishofit - dabīgais minerālūdens, kas sastāv no nātrija-hlorīds un magnija kompleksa arī ietver bromu, jodu, dzelzi, un citi elementi. Iegūt Bishofit metode: urbšana. Pieteikums Bishofit palīdz samazināt iekaisumu un mazināt sāpes iekaisuma slimības hronisku raksturu. To apstiprināja pozitīvās atsauksmes par Bischoff.

Produkta veids

Bishofit (brine), kas ražota stikla traukos, kā arī veidā gēla (balzama) mēģenē.

Indikācijas Bishofit

Bischofite lieto ārīgi kā spa līdzekļiem (dubļi, minerālūdens), kas šādām slimībām:

- Deformējoties artroze;

- Išiass;

- Reimatoīdais artrīts;

- Lumbodynia.

Bischofite ir terapeitisko efektu un citas hroniskas slimības, balsta un kustību un neiromuskulāro aparātu iekaisuma un deģeneratīvas raksturs. To apliecina viedokļus par Bischoff pacientiem, kuri lieto šīs zāles.

Dozēšanas un administrēšana Bishofit

Piešķirt bischofite sālījumu formā kompreses. Pirms lietošanas jums ir Bishofit siltu platību ķermeņa, kur tas tiks izmantots komprese. Tālab, locītavu vai konkrētā jomā no ķermeņa, izmantojot siltu apkures spilventiņu vai zilā lampa 3-5 minūtes.

 Bischofite gel

Brine Bishofit var atšķaidīt ar ūdeni proporcijā 1: 1 vai izmantot neatšķaidītu. Bishofit viegli iemasē skartajā zonā 5 minūtes, tad ielieciet komprese. Marle samitrina ar fizioloģisko šķīdumu, piemēro skartajā zonā un pārklāj ar vaska papīru. Tas wrap ir īpaši efektīva naktī, ko apstiprina un atsauksmes no Bischoff. Pēc izņemšanas komprese mazgāt rokas ar siltu ūdeni.

Ārstēšanas ilgums ir no 10. līdz 12. ārstēšanu, kas tiek veiktas katru otro dienu.

Bishofit želeja ir viegli iemasē skartajā zonā divas vai trīs reizes dienā. Bischofite gēls tiek izmantota bez iepriekšējas sasilšanu un bez kompresijas. Ārstēšanas kurss ir 10 līdz 14 dienām, ja nepieciešams, mēneša Bischofite gēla ārstēšanu var atkārtot.

Blakus efekti

Ikdienas Bishofit ilgstoša lietošana var izraisīt kairinājumu un alerģiskas reakcijas uz ādas. Gadījumā, ja blakusparādība Bishofit apstājās. Tas nav ieteicams izmantot komprese ar bishofit ādas slimību iekaisuši vietā.

Bishofit celulīta

Celulīta Bishofit izmantošana dod pozitīvus rezultātus un samazina "apelsīna miziņu".

Piešķirt Bishofit celulīta veidā kompreses un vannām. Kompresijas lietošana saistīta uzsildīšana no problemātisko vietu, tas ir labākais, lai izmantotu sautējoša komprese naktī. Padarīt kompreses bishofit celulīta jums ir nepieciešams vienā dienā, kurss - 12 dienas.

Lai sagatavotu vannu celulīta siltā ūdenī jāpievieno Bishofit l vai 200 gramu Bishofit`s sāļi (lupatu maisā), lai saņemtu ūdens attīrīšanas 10-20 minūtes, tad noskalo ar siltu ūdeni. Protams peldvietu ar bishofit celulītu ir 10-12 procedūras, biežums - reizi divās dienās.

Яндекс.Метрика