Bisogamma

 Bisogamma
 Bisogamma (int References -.. Bisoprolola) - zāles pieder grupai selektīvo beta blokatoru un to izmanto, lai ārstētu hipertensiju.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar norādījumiem, Bisogamma kā tabletes (5 mg un 10), kuras ir pārklātas ar plēves pārklājumu.

Viena tablete satur bisoprolola (5 un 10 mg, attiecīgi) un palīgvielas (prozhelatinizirovanny ciete, krospovidons, mikrokristāliskā celuloze, koloidāls silīcija dioksīds, makrogols, magnija stearāts, titāna dioksīds, talks, hipromeloze, krāsu, dzelteno dzelzs oksīdu).

Farmakoloģiskās iedarbības Bisogamma

Zāles ir hipotensijas (pazemina asinsspiedienu), antiaritmiskiem un antianginālo (pretsāpju) ietekme.

Bisogamma kā selektīvs beta adrenolokator mazinās plazmas renīna aktivitāti, palēnina sirdsdarbību, mazina nepieciešamību pēc sirds muskuļa par skābekli.

In atzinums Bisogamma (ārstēšana hipertensiju) dod hipotensīvo efektu pēc 2-5 ārstēšanas dienām, stabila asinsspiediena pazemināšanās notiek 1-2 mēnešiem.

Antiangināla efekts ir saistīts ar samazinājumu nepieciešamību sirds muskuļa (miokarda) sakarā ar palēninājuma sirdsdarbību. Antiaritmiska efekts ir saistīts ar inhibīciju aritmogēnās faktori, piemēram, tahikardija, hipertensija, paaugstinātu aktivitāti simpātiskās nervu sistēmas, samazinot likmi uzbudinājuma sirds elektrokardiostimulatoru. Turpretim neselektīvu beta blokatori, Bisogamma vidējos terapeitiskas devas nav būtiskas ietekmes uz citiem orgāniem, kas satur beta-adrenerģiskos receptorus (bronhus, dzemde, skeleta muskuļu, aizkuņģa dziedzeris).

Saskaņā ar instrukcijām, Bisogamma slikti iekļūst hematoencefālisko barjeru. Arī zemā caurlaidība narkotiku formulējumu caur placentāro barjeru. Sekrēcija narkotiku mātes pienā - ir zems.

Bisogamma maksimālā zāļu koncentrācija plazmā bija 1-3 stundas pēc ieņemšanas, tas tiek parādīts 50% nierēm nemainīta, un 50% tiek metabolizēts aknās. Pusperiods 10-12 stundas.

Indikācijas

  • Hipertonisku slimība;
  • Koronārā sirds slimība ar stenokardiju (lai novērstu uzbrukumus).

Kontrindikācijas Bisogamma

Kontrindikācijas: paaugstināta jutība uz narkotikām, kā arī paaugstināta jutība pret citiem beta blokatoru komponentiem.

Saskaņā ar instrukcijām, Bisogamma kontrindicēta. Šoks, plaušu tūsku, sabrukums, sastrēguma sirds mazspēju, dekompensētu hroniska sirds mazspēja, atrioventrikulāra blokāde 2-3 ēd.k., bradikardija, kardiomegāliju, smaga bronhiālā astma un hroniskas obstruktīvas plaušu slimības. Arī zāles nedrīkst lietot kopā ar feohromocitoma, depresija, Reino slimība, un vecumā no 18 gadiem (pētījumi šajā populācijā nav veikti).

Kā uzskata Bisogamma jālieto piesardzīgi pacientiem ar hronisku nieru mazspēju, aknu mazspēja, hipertireoze, cukura diabētu, psoriāzi.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Narkotiku Bisogamma iespējama grūtniecības laikā, ja iespējamie ieguvumi no ņemot to lielāks nekā blakusparādību risku auglim.

Instrukcijas Bisogamma: Devas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām, Bisogamma jālieto vienu reizi no rīta tukšā dūšā. Uztveršana sākas ar devu 5 mg, nepieciešamības gadījumā, devu var palielināt līdz 10 mg. Maksimālā dienas deva 20 mg.

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem (vai aknas), maksimālā dienas deva 10 mg.

Blakusefekts

Uzņemšana Bisogamma var izraisīt blakusparādības nervu sistēmā formā nogurums, vājums, reibonis, miega traucējumi, depresija, trīce, krampji .  Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu, var rasties blakusparādības, piemēram, bradikardija (palēnināta sirdsdarbība mazāk nekā 60 sitieniem minūtē), atrioventrikulāra blokāde, palielināta sastrēguma sirds mazspēju, ortostatiska hipotensija, perifēro asinsvadu sašaurināšanās (aukstas ekstremitātes, palielinot biežums Reino sindroms) .  Par daļu no kuņģa un zarnu trakta, ir iespējams: sausas gļotādas, slikta dūša, neievērošana krēsla, izmaiņas garšas .  Elpošanas sistēmu, saskaņā ar instrukcijām, Bisogamma iespējams: apgrūtināta elpošana (lietojot lielas devas), bronhu spazmas (in predisponētiem pacientiem ar viņu), aizlikts deguns .  No sajūtas ir iespējamās blakusparādības, piemēram: neskaidra redze, sausuma un sāpīgums acu, konjunktivīts .  Arī alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, izsitumi, nieze .

No laboratorijas parametri ir iespējams: samazināts trombocītu skaits perifērajās asinīs, agranulocitoze, leikopēnija (samazināts balto asins šūnu skaits), paaugstināts aknu enzīmu līmenis (ALAT, ASAT).  Tabletes Bisogamma 5 un 10 mg

Pēc atsauksmēm, Bisogamma reti izraisa blakusparādības, un ir labi panesama pacientiem.

Pārdozēšana Bisogamma

Pārdozēšanas gadījumā raksturo ar šādiem simptomiem: priekšlaicīgas sitieni, bradikardija, AV blokāde, iezīmēja asinsspiediena pazemināšanos, palielināt simptomu hroniskas sirds mazspējas, elpas trūkums, reibonis, ģībonis, krampji, bronhu spazmas.

Pārdozēšanas ārstēšanai - mazgāšanas kuņģī, absorbentiem, un simptomātiska ārstēšana.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Bisogamma mainīt efektivitāti insulīna un glikēmisko narkotikām, iekšķīgi, var maskēt simptomus hipoglikēmiju.

Hipotensijas efekts narkotikas tiek samazināts NPL, glikokortikoīdi un estrogēnus.

Saskaņā ar instrukcijām Bisogamma, tās lietošana kopā ar sirds glikozīdiem, kalcija kanālu blokatori (verapamils, diltiazemam), antiaritmiskiem narkotikas palielina risku, bradikardija, AV bloku.

Mēs neiesakām izmantot Bisogamma kopā ar MAO inhibitoriem.

Pēc atsauksmēm, Bisogamma ar antidepresantiem un antipsihotisko līdzekļu lietošana var pastiprināt centrālās nervu sistēmas nomākumu.

Īpaši lietošanas instrukcijas par narkotiku Bisogamma

Gadījumā, ja šīs narkotikas lietošanas, ir nepieciešams, lai kontrolētu asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu (AP) - pirmajā katru dienu, tad 1 reizi 4-5 nedēļās. Kad sirdsdarbība mazāk nekā 50 sitieniem minūtē nekavējoties jākonsultējas ar ārstu. Tas ir arī nepieciešams, lai uzraudzītu EKG un pacientiem ar cukura kontroles cukura līmeni asinīs. Smēķētāji efektivitāte Bisogamma zemāk. Kad plaušu slimība, pirms lietojat medikamentus pētījumā elpošanas funkcijas ieteikto.

Яндекс.Метрика