Bitsillin

Farmakoloģiskā darbība

 Bitsillin 3

Bitsillin ir dabiska antibiotika penicilīnu grupas. Zāles nomāc sintēzi šūnu membrānas un sienām mikroorganismiem, kas novērš augšanu un vairošanos baktēriju. Bitsillin aktīvs pret daudzām grampozitīvām un dažas Gram-negatīviem mikroorganismiem, tomēr uz šo zāļu darbības ir stabils visvairāk Gram-negatīvas baktērijas, vīrusi, sēnītes, mikobaktērijas, vienšūņi.

Bitsillin ir pulveris injekciju šķīduma paredzēts intramuskulārai injekcijai. Atkarībā no sastāva ir trīs veidu produkta:

 • Bitsillin 1 sastāv benzatīna benzilpenicilīnu koncentrāciju 300, 600 vai 1200 tūkstošus. ED.
 • Bitsillin 3 sastāv no benzatīna penicilīnu, penicilīna nātrija sāls penicilīna un Prokaīna sāļiem. Visas vielas ir pārstāvēti vienādās proporcijās -. 200 vai 400 tūkst ED.
 • Bitsillin 5 ir kombinācija benzatīna penicilīna un prokaīnu penicilīnu sāls proporcijā 1200-300000. Vienības attiecīgi.

Par Bitsillin 1. raksturīga lēna uzsūkšanās pēc administrācijas un asins plūsmu visā ilgāku laiku. Narkotiku stājas spēkā 3-6 stundu laikā pēc pieteikuma, sasniedz maksimālo koncentrāciju pēc 12-24 stundām.

Bitsillin 3 arī lēnām hidrolizējas pēc vienas pieteikumu, ir pietiekams, lai ārstētu narkotiku koncentrāciju asinīs pēc 6-7 dienām.

Bitsillin maksimālā koncentrācija sasniegts pirmajos 5 stundu laikā pēc ievadīšanas un joprojām pietiekamā līmenī efektīvas terapijas 28 dienas. Neliela daļa Bitsillin pārveidots redzams galvenokārt nieres. Narkotika ir iespēja iekļūt placentas un krūts pienu.

Indikācijas Bitsillin

Bitsillin, instrukcijas apstiprina šādos gadījumos:

 • infekcijas, kas tika izraisītas organismu jutīgu pret penicilīnu (īpaši nepieciešami, kad ilgstoša terapeitiska zāļu koncentrāciju asinīs);
 • novēršana reimatisko drudzi;
 • infekcija augšējo elpceļu un elpošanas traktu (tonsilīts, STREP kakls, croupous un fokusa pneimonija, skarlatīnu);
 • roze;
 • Sifiliss, yaws, gonoreja.

Lietošanas instrukcijas Bitsillin

Pieteikums Bitsillin iespējams tikai intramuskulāri ievērojamu dziļumu. Šķīdumu pagatavo tieši pirms lietošanas. Saskaņā ar instrukcijām, Bitsillin var atšķaidīt ar izotonisku nātrija hlorīda, sterilu ūdeni vai 0, 25-0, 5% šķīdumu prokaīnu. Pirms zāļu lietošanas pacients būtu pārbaudīta pielaidi antibiotikām.

 Bitsillin 5

Profilakse un ārstēšana infekcijas slimību Bitsillin 1 nāk ar iknedēļas (1 nedēļā) administrēšanu 300 vai 600 tūkstošiem. Vienības. Iespējams izmantot Bitsillin 1 1, 2 miljoni. ED, bet tad ievadīšanas biežums tiek samazināts līdz 2 reizes mēnesī. Ārstēšana reimatisko drudzi ietver izmantot 2, 4 miljoni vienību, 2 reizes mēnesī, un novēršana reimatisko drudzi atkārtošanās -. 600 tūkstošiem SV nedēļā 6 nedēļas. Individuālā dozēšanas režīms ir izvēlēts sifilisu, un ieteicamā deva ir 2 līdz 4 miljoni. Vienības jābaro 2-3 reizes saskaņā ar 8 dienu pārtraukumu starp izmantošanu Bitsillin 1.

Bitsillin 3 devā 300 tūkstošiem. Vienības (laikā, var veikt divas injekcijas dažādās sēžamvieta), vai 600 tūkstoši. Units. Ievads 3 Bitsillin mazākā deva tiek veikta 1 reizi 4 dienās, un lielās devās - 1 reizi 6 dienas. Primāro un sekundāro sifilisu ārstēšana ietver 7 injekcijas 1, 8 miljoniem vienību, izņemot pirmo administrācijai - 300 tūkstoši SV:.. 3 Bitsillin otrais administrācija notika dienu pēc pirmās injekcijas, un nākamais - 2 reizes nedēļā.

Bitsillin 5 pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 8 gadiem būtu jāstājas 1 reizi 4 nedēļu devā 1, 5 miljoni. ED. Bērni vecāki par 8 gadiem, devu Bitsillin 5. var samazināt ar 1, 2 miljonus. ED. Iespējams, narkotiku lietošana devā 600 tūkstoši SV bērniem līdz 8 gadiem, -. 1 ik pēc 3 nedēļām.

Blakus efekti

Instrukcija Bitsillin uzskaitītas nevēlamās blakusparādības, ko var, ko izraisa narkotiku lietošanu:

 • galvassāpes, reibonis, troksnis ausīs;
 • bronhu spazmas;
 • caureja, slikta dūša, glosīts (mēles iekaisums), stomatīts, aknu darbības traucējumi;
 • intersticiāls nefrīts;
 • miokarda disfunkcija, asinsspiediena svārstības;
 • hemolītisko anēmiju, trombocitopēnija, leikopēnija, agranulocitoze, eozinofīlija;
 • nātrene, ādas izsitumi, dermatīts, tūska, drebuļi, drudzis, anafilaktiskais šoks, angioneirotiska angioedēma;
 • superinfekcija (in novājinātiem pacientiem), ko izraisa mikrofloras izturīgi pret narkotikām.

Kontrindikācijas Bitsillin

Pieteikums Bitsillin aizliegts pacientiem ar paaugstinātu jutību pret penicilīnu. Pacientiem ar paaugstinātu jutību pret Prokaīna nav piešķirts Bitsillin Bitsillin 3 un 5.

Jāievēro piesardzība, lietojot zāles pacientiem, kas cieš no:

 • nātrene;
 • astma;
 • siena drudzis.

Instrukcijas lai Bitsillin informāciju par šīs narkotikas lietošanu grūtniecības laikā un zīdīšanas nav pieejama. Ņemot vērā to, ka aktīvās sastāvdaļas antibiotiku spēj iekļūt mātes pienā un caur placentu, lietošana Bitsillin vajadzētu veikt tikai ar recepti un ārsta uzraudzībā.

Papildus Informācija

Lai izmantotu Bitsillin neizraisa attīstību sēnīšu infekciju var piešķirt askorbīnskābi un B vitamīnu, un, ja nepieciešams, - levorin un Nistatīns.

Instrukcija Bitsillin iesaka uzglabāt narkotikas sausā un vēsā vietā (ne virs 20 0 NO).

Noderīga Bitsillin uzskatīja 3 gadu laikā no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика