Blemaren

 Blemaren

Blemaren - šīs zāles ir spēja izvadīt urīnskābi, lai iznīcinātu un noņemt urīnceļu akmeņu (akmeņi).

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikuma blemaren palīdz neitralizēt urīnu, kā rezultātā izaugsme apstājas un ir iznīcināšana urīnskābes akmeņiem.

Blemaren ļauj saglabāt urīna pH diapazonā 6, 6-6, 8. Šādi nosacījumi (alkalization urīna) palielina iespēju sabrukuma urīnskābes.

Ilgstoša lietošana blemaren veicina ne tikai uz sabrukuma urīnceļu akmeņu un novērš to izskatu. Šis īpašums liecina pozitīvas atsauksmes Blemarene.

Narkotiku bioloģiskā pieejamība ir 100%. Izdalās ar urīnu.

Produkta veids

Blemaren ražots formā putojošu tablešu un granulu 300 g vienā zāļu iepakojumā ar karoti. Pievienots sagatavošanas indikatoru, lai noteiktu pH urīnu un pārbaudiet kalendāru.

Dozēšanas un blemaren

Saskaņā ar instrukcijām Blemarenu, putojošās tabletes jāizšķīdina glāzi tējas, augļu sulu vai sārmainu minerālūdeni. Blemaren dienas deva ir no 2 līdz 6 tabletēm.

 Blemaren, putojošās tabletes
 Norādījumus, lai Blemarenu norādīja, ka deva narkotikas granulas tiek noteikta individuāli un vidējie 3 līdz 6 gramiem, kas būtu jāņem divas vai trīs reizes dienā pēc ēšanas. Deva ir atkarīga no pH urīna dienas laikā.

Lai izšķīdinātu urīnskābes akmeņi urīna pH jāmaina 6, 2-7; iznīcināšanas cistīna akmeņu - 7, 5-8, 5; ārstēšanai porfīrijas - 7, 2-7, 5. Ja urīna pH vērtība ir lielāka vai mazāka nekā ieteikts, jālieto devas blemaren attiecīgi palielinātu vai samazinātu.

Uzraudzība pH urīnu tiek veikta trīs reizes dienā pirms lietošanas blemaren. Šim nolūkam pH papīru un pārbaudīt kalendāru, kas reģistrē datus, kas iegūti. Atsauksmes Blemarene liecina, ka tas nerada nekādas neērtības, gluži otrādi, atvieglojot aprēķināšanu devu.

Blakus efekti

Zāles ir labi panesama pacientiem. To apliecina pozitīvās atsauksmes par Blemarene. Retos gadījumos, pēc pieteikuma blemaren iespējamos pārkāpumus kuņģa-zarnu traktā.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Blemarenu, kontrindikācijas tās lietošanai ir šīs slimības:

- Urīnceļu infekcijas hroniskā formā ar klātbūtni baktērijas, kas sadalītu urīnvielu;

- Nieru mazspēju, akūtām un hroniskām formām;

- Asinsrites mazspēja.

Яндекс.Метрика