Bobotik

Bobotik - zāles, kas ir paredzēta pieaugušajiem un bērniem, lai mazinātu vēdera uzpūšanās un novērstu to gāzu uzkrāšanos zarnu traktā.

Farmakoloģiskās iedarbības Bobotika

 Bobotik - zāles, kas ir paredzēta pieaugušajiem un bērniem, lai mazinātu vēdera pūšanos
 Aktīvā viela ir kombinācija Bobotika metilētu lineāru siloksāna polimēriem ar silīciju. Terapijas laikā, starpfāžu virsmas spraigumu ir samazināts, kas veicina iznīcināšanu gāzes burbuļu gļotas un zarnu satura. Paldies peristaltiku atbrīvoja gāzes izplūst vai uzsūcas zarnu sienā.

Pieteikums Bobotika palīdz novērst veidošanos gāzes apjoma gļotādu konglomerātiem, kas izraisa sāpes vēdera uzpūšanos.

Bobotik ar instrukciju nav nekādas ietekmes uz mikroorganismiem un fermentiem, kas atrodas kuņģa-zarnu traktā, un neietekmē apjomu pārtikas uzņemšanu un kuņģa sulas, kas ražota.

Narkotiku lietošana sono- un rentgenogrāfijas, pateicoties pilnīga apūdeņošanas kontrastvielu resnās zarnas gļotādā laikā, palīdz novērst rašanos attēla defektus un novērš plīst kontrastu filmu.

Produkta veids

Bobotik ražots kā pilieni iekšķīgai lietošanai, ir bieza necaurspīdīga šķidrums ar pikantu smaržu krēmveida balta.

1 ml satur Bobotika:

  • 222, 2 mg simetikona emulsiju;
  • Palīgmateriāli sastāvdaļas - metilparahidroksibenzoāts, nātrija saharīns, nātrija karmeloze, propil, aveņu garšu, citronskābes monohidrāts un attīrīts ūdens.

Tumsā 30 ml pudelēs ar pilinātāju aizbāzni.

Lietojot Bobotika jāapzinās, ka dūņu atdalīšana un pilieni uz šķidruma slāni, pudele medikamentu jāsakrata, līdz iegūst viendabīgu emulsiju.

Analogus Bobotika

Bobotika analogi aktīvās sastāvdaļas ir zāles: Antiflat Lannaher un SAB simplex veidā suspensijas iekšķīgai ievadīšanai, Espumizan L veidā kā emulsija iekšķīgai ievadīšanai, Disflatil kā pilieni uz mutes dobuma un Espumizan kapsulas.

Ar analogiem Bobotika darbības mehānisms ietver: Bebinos, Ditsetel, Gastrokap, Kolofort, Plantex, Meteospazmil, Pepsan-P un Gaskoņu Drop.

Indikācijas Bobotika

Saskaņā ar instrukcijām Bobotik norādītas ārstēšanai gāzēšana jaudu un gāzu uzkrāšanos, kuņģa-zarnu trakta, proti:

  • Remgelda sindroms;
  • Kolikas;
  • Meteorisms, ieskaitot pēcoperācijas periodā;
  • Pilnuma sajūta un smaguma sajūta kuņģī;
  • Aerophagia.

Turklāt, lai gan pieaugušajiem, gan bērniem Bobotik izmantoti, gatavojoties diagnostikā veikta vēdera un iegurņa orgānus, tostarp sonogrāfiju, radiogrāfijas, gastroskopija un Duodenoscopy.

Kontrindikācijas

Bobotik nav piešķirts fona:

  • Zarnu obstrukcija;
  • Obstruktīvas slimības, kuņģa-zarnu trakta;
  • Paaugstināta jutība pret aktīvo (Simetikons) vai papildu sastāvdaļas narkotiku.

Tāpat nav noteikt Bobotik jaundzimušajiem līdz divdesmit astotajā dzīves dienā. Tā kā drošība un efektivitāte Bobotika nav apstiprināts ar klīniskiem datiem par grūtniecības un zīdīšanas laikā medikaments šajā gadījumā var izrakstīt tikai ārsts par ko.

Dozēšanas Bobotika

Bobotik instrukcijas jālieto pēc ēšanas iekšpusē sakratīt pudeli uz valsts viendabīgu emulsiju.

 Bobotik neieceļ jaundzimušajiem uz divdesmit astotajā dzīves
 Bobotik jaundzimušajiem (28 dienas) un bērniem līdz divu gadu laikā, būtu jāņem 8 pilieni, bērniem 2-6 gadi - 14 pilieni, pieaugušajiem un bērniem no sešiem gadiem - 16 pilieni. Visām vecuma grupām medikaments ievadīts līdz četrām reizēm dienā.

Mazi bērni Bobotik iepriekš var jaukt ar aukstu vārītu ūdeni, zīdaiņu pārtiku, vai gāzētu šķidrumu nelielos daudzumos.

Bobotik lai saņemtu norādījumus veikt, lai pabeigtu izzušanu simptomu ēšanas traucējumiem.

Tā kā Bobotik nesatur cukuru, to var ievadīt uz fona gremošanas traucējumiem un diabētu. Ārstēšanas laikā, medikamentu devu gāzēto dzērienu lietošana nav ieteicama.

Vienu dienu pirms rentgenoloģisko pētījuma par kuņģa-zarnu trakta, Bobotik lieto divreiz dienā 10-20 pilieni atkarībā no vecuma. Vienu dienu pirms sonographic studiju gastrointestinālo Bobotik instrukcijas ievadīt tajā pašā devām un trīs stundas pirms procedūru atkārto devu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistratūra Bobotika var traucēt dažu diagnostikas testu rezultātus, piemēram, izmantojot guaiac.

Kā uzskata Bobotik nejaušas pārdozēšanas risks veselībai nav, jo neuzsūcas no kuņģa-zarnu traktā.

Zāļu mijiedarbība

Piemērošanas laikā Bobotika jāapzinās, ka tas var novest pie malabsorbciju vairums perorālo antikoagulantu.

Blakusparādības Bobotika

Bobotik, atsauksmes, vairumā gadījumu, panes bērniem un pieaugušajiem ir labs un svarīgs blakusparādības, kas var novest pie atcelšanu narkotikas neizraisa.

Amid noslieci un paaugstinātu jutību pret medikamentu Bobotik, atsauksmes var radīt nelielas alerģiskas reakcijas.

Uzglabāšanas nosacījumi Bobotika

Bobotik attiecas uz skaitu narkotiku, aptieku piedāvājums ir atļauts bez ārsta receptes. Uzglabāšanas laiks pilieni - līdz 24 mēnešiem, ja tie tiek uzglabāti temperatūrā 15-25 grādi pēc Celsija.

Яндекс.Метрика