Bonefos

Bonefos - zāles, lai ārstētu kaulu bojājumu.  Bonefos koncentrāts infūziju šķīduma

Farmakoloģiskās iedarbības Bonefos

Kas kā aktīvo vielu Bonefos - klodronskābi no grupas, kas ar bisfosfonātu, kas nomāc osteoklastisko aktivitāti, kas izraisa kaula destrukciju.

Ir pozitīvas atsauksmes no Bonefos, piemērojami pacientiem ar primāru krūts vēzi - zāles samazina risku metastāzēm kaulos. Starp pacientiem, kuriem tika veikta operācija krūts vēzi un kurus ārstēja ar Bonefos, iezīmēja samazinājumu mirstību.

Produkta veids

Bonefos atbrīvot kapsulas, risinājumus un koncentrāti, lai padarītu to.

Indikācijas

Kapsulas Bonefos un risinājums ir parakstītas hiperkalciēmija, kas notiek uz fona vēzi.

Kapsulas Bonefos parakstītas osteolītiskām metastāzēm ļaundabīgo audzēju kaulu un multiplu mielomu.

Norādījumus Bonefos arī norādīja, ka to var izmantot arī, lai novērstu veidošanos kaulu metastāzēm krūts vēzi.

Instrukcijas Bonefos: kā izmantot

Kapsulas nedrīkst sakošļāt Bonefos pirms.

Ieteicamā dienas deva - 1600mg, tas ir tukšā dūšā no rīta, vienu p / dienā, noskalotu ar 250ml ūdens. Stundu pēc naudas saņemšanas nevar ēst, dzert neko citu kā tīru ūdeni, lieto citus medikamentus.

Ja jūs piešķirat lielāku devu Bonefos - 3200mg, tas ir pieņemts divos posmos. Pirmā 1600mg dzēriens būtībā, kā aprakstīts iepriekš, un ņem kā otro 1600mg 60min pirms ēšanas, dzeršanas vai citu zāļu terapiju (vai divas stundas pēc).

Saskaņā ar instrukcijām Bonefos hiperkalciēmija ka noticis pēc veidošanās ļaundabīgo audzēju vēlams ievadīt intravenozi. Ja jūs piešķirat kapsulu veikt savu devu 2400-3200mg katru dienu. Kad kalcija līmenis samazināsies, un pacients ir stabilizējies, deva pakāpeniski pielāgots 1600mg.

Lai novērstu kaulu metastāzēm sākumskolas krūts vēža lietojat katru dienu 1600mg Bonefos.

Kad osteolītiskām kaulu izmaiņas, ko izraisa ļaundabīgo audzēju, hiperkalciēmiju ja ne, ārstēšana tiek uzsākta ar dienas devu 1600mg. Saskaņā ar liecībām to var palielināt līdz 3200mg / dienā.

Risinājums atbilstoši norādījumiem Bonefos intravenozi. Koncentrāts tās sagatavošanai atšķaida ar nātrija hlorīda no 0 līdz 9% vai 5% glikozes.

Ievadiet narkotiku 300 mg divas stundas katru dienu. Ir ilgāka ārstēšana netiek veikta nedēļu. Labas atsauksmes par Bonefos, ko piemēro saskaņā ar shēmu: 1500mg ievada vienreiz intravenozas pilienu četras stundas.  Bonefos kapsulas

Blakus efekti

Biežāk nekā nav, spriežot pēc atsauksmēm, Bonefos izraisa caureju. Var arī attīstīt asimptomātisku Hipokalciēmija, vemšana, slikta dūša, paaugstināts aknu enzīmus, ādas reakcijas, uveīts, sklerīts, episklerīts, konjunktivīts, bronhu spazmas un elpošanas problēmas (tiem, kuri ir slimi ar bronhiālo astmu), nieru mazspēja, ostenekroz žokļa (reti) sāpes kaulos, muskuļos un locītavās.

Kontrindikācijas Bonefos

Kapsulas un šķīdumu par Bonefos norādījumiem nevar ņemt nepanesības gadījumā klodronskābi, citiem bisfosfonātiem ārstēšanu ar citiem bifosfonātiem laikā, kamēr barošana un grūtniecība, tie neparedz bērniem.

Kapsulas ir kontrindicēti pārmantotu laktāzes deficītu, iedzimtu galaktozes nepanesību, glikozes-galaktozes malabsorbciju.

Ir vēlams iecelt Bonefos vienlaicīgi nesteroidami, jo diklofenaks, Piesardzība jāievēro apvienojot narkotiku ar aminoglikozīdiem.

Ar aprūpi izrakstīt zāles, cilvēkiem ar nieru mazspēju.

Jūs nevarat lietot līdzekļus gan produkti un preparāti, kas satur kalciju, piemēram, pienam, kā arī pārtiku un zāles, kuru sastāvā divvērtīgos katjonus.

Яндекс.Метрика