Bonviva

Bonviva - līdzeklis pret osteoporozi.  Bonvina tabletes

Farmakoloģiskā darbība Bonviva

Bonviva satur ļoti aktīvi slāpekli saturošu bisfosfonatu kas nomāc iznīcināšanu kaulu audu, novērš kaula destrukciju provocēto blokādes darbā seksa dziedzeri, audzējiem, retinoīdu.

Tajā pašā laikā viedokļos par Bonviva liecina, ka aktīvā sastāvdaļa narkotikas neietekmē dabisko procesu kaulu mineralizāciju, un sievietēm, kam veic menopauze, samazina patoloģiski palielināts kaulu atjaunošanas kursu.

Produkta veids

Produkts ir ražots tableti, šķīduma intravenozai lietošanai.

Analogus Bonviva - Bondronat ibandronskābe.

Indikācijas

Bonviva Bonviva un analogi tiek izmantoti profilaksei un ārstēšanai osteoporozi, kas attīstās sievietēm menopauzes laikā.

Instrukcijas Bonviva

Bonviva tabletes kopumā, nevis izšķīdinot un nesakošļājot, dzerot daudz ūdens - 180-240ml. stāvus vai sēdus. Noteikt vienu stundu pēc tam, kad, ņemot narkotikas nevar būt. Arī terapijas laikā nevar dzert minerālūdeni ar augstu kalcija saturu.

2 tabletes, 5 mg ņem vienu p / dienā uz vienu gabalu 60min pirms 1. miltiem, citiem medikamentiem vai vitamīniem, šķidrumiem.

Bonviva 150 mg tabletes - 1 veikt vienu gabalu p / mēnesī 60 minūtes pirms 1. miltiem, vitamīni vai zāles šķidruma. Veikt narkotiku ieteicams tajā pašā mēnesī. Ja plānošanas metode tika pieņemts, un pirms nākamās paredzētās uzņemšanas tur vairāk nekā nedēļu, jūs varat veikt tableti 150 mg Bonviva. Ja mazāk nekā nedēļu, jums vajadzētu gaidīt nākamo ieplānoto uzņemšanu, kā 1st vairāk tablešu nedēļā ir neiespējami.

Risinājums saskaņā ar norādījumiem Bonviva ievadīt tikai intravenozi, izvairoties no saskares ar narkotiku zem ādas vai spēkā artēriju. Ievadiet risinājumu reizi trijos mēnešos - 3 mg uz 15-30s, bolus devu. Sievietes ārstēšanās laikā ir ieteicams lietot papildus D vitamīnu, kalciju. Ja nākamā injekcija ir izlaista, tā ir jāievieš pēc iespējas ātrāk. Pēc tam Bonviva tiek ievadīts intravenozi ik pēc trim mēnešiem, sākot no dienas, kad pēdējās ievadīšanas.  Bonviva injekcijas

Terapiju ar Bonviva laikā ir nepieciešams, lai kontrolētu saturu magnija, kalcija, fosfora, nieru funkcijas.

Pacientiem ar aknu slimību, mērena, un viegliem nieru darbības traucējumi Bonviva devas pielāgošana nav nepieciešama. Vecāki pacienti un devas pielāgošana nav nepieciešama.

Blakus efekti

Bonviva Bonviva un analogi var izraisīt caureju, artralģija, reibonis, gastrīts, dispepsija, mialģija, galvassāpes, izsitumi, nātrene, angioedēma, žokļa osteonekroze (reti).

Spriežot pēc atsauksmēm, Bonviva tabletes var izraisīt: čūlu, ezofagītu un barības vada sašaurinājumu, duodenīts, nātrene, muguras sāpes, vājums, slikta dūša, disfāgija, meteorisms, vemšana, sāpes vēderā, krampji un stīvums muskuļos.

Šķīdums intravenozai lietošanai var izraisīt gastroenterītu, aizcietējums, īsi samazinot kalcija daudzumu asinīs, sāpes kājās, rokās, kauliem, osteoartrīts, depresija, bezmiegs, tromboze, nogurums, cistīts, bronhītu, augšējo elpceļu infekcijas un urīnceļu, hipertensija, sklerīts , uveīts.

Caur viedokļus par Bonviva tika konstatēts, ka pārdozēšana grēmas, čūlas, gastrīts, dispepsija, ezofagīts, Hipofosfātēmija, Hipokalciēmija. Ārstēšanai dzeramā piena vai antacīdu. Vemšanu nav ieteicams - tas palielina risku saslimt ar barības vada kairinājumu. Tādējādi pacientam jāpaliek vertikālā stāvoklī.

Ja pārdozēšana notika pēc intravenozas ievadīšanas, ārstēšana tiek veikta, ieviešot kalcija glikonāts, nātrija fosfāts, kālija vai magnija sulfātu. Dialīze divas stundas pēc saindēšanās ir uzskatāms par spēkā neesošu.

Kontrindikācijas Bonviva

Bonviva par norādījumiem neņem ja konstatēta pastiprināta jutība pret ibandronskābi, gikpokaltsiemii.

2 tabletes, 5 mg, un šķīdums injekcijām nav norādīts laktācijas periodā un grūtniecēm.

Risinājums ir kontrindicēta smagu nieru slimību. Tabletes 2, 5 un 150 mg šīs slimības ir noteikta piesardzīgi.

Bērniem līdz 18L Bonviva ar osteoporozi nav iecelts, jo šādi pētījumi nav veikti.

Tabletes Bonviva pārklāti savienojama ar produktiem, kas satur kalciju, dzelzi, alumīniju, magniju un citus polivalentus katjonus. Šie produkti, piens, cietais pārtikas ņemti ne agrāk kā 60 minūtes pēc ievadīšanas Bonviva Bonviva un unikāls iekšpusē.

Ar aprūpi izrakstīt zāles tajā pašā laikā pretiekaisuma nesteroidami - tie kairina gremošanas traktu.

Яндекс.Метрика