Brūnaļģes

 Uztura bagātinātājs brūnaļģes
 Brūnaļģes - uztura bagātinātājs, lai kompensētu joda deficītu.

Farmakoloģiskās iedarbības ūdensvīrs

Pie sirds narkotiku brūnaļģes - ekstrakts no brūnās jūraszāles (brūnaļģes - nosaukums no aļģu angļu valodā), kas ir bagāts avots joda, kālija, titāna, dzelzs, litija, magnija, kalcija.

Regulāra lietošana brūnaļģes nodrošina normālu vairogdziedzera, atjauno vielmaiņu, uzlabo garīgo veiktspēju, atmiņas un imunitāti, stāvokli matiem, zobiem, ādas, nervu sistēmas.

Brūnās aļģes satur algīnskābi sāls, kas tās īpašības līdzinās pektīnvielas: saistās un novērš smagos metālus, toksīnus, radionuklīdus.

Ir pozitīvas atsauksmes no brūnaļģes spēj novērst rašanos ļaundabīgo audzēju, paildzināt dzīvi un atjaunot. Bez tam, polisaharīdiem, kas ietverti aļģu regulēt holesterīna un tauku vielmaiņu, novēršot tādējādi asinsvadu skleroze.

Brūnaļģes iesaka dot bērniem, lai novērstu rahīts, vispārēju stiprināšanu organismā.

Produkta veids

Brūnaļģes darbības kapsulas.

Indikācijas ūdensvīrs

 Brūnaļģes tabletes
 Zāles ir efektīvs, lai novērstu attīstību hipotireoze (slimību, kas notiek sakarā ar to, disfunkciju vairogdziedzeris), ar tādu metabolisma traucējumu ārstēšanai, hronisku vai akūtu saindēšanos ar ķimikālijām ārstēšanā, lai novērstu aterosklerozes.

Sagatavošana ietver ārstēšanu slimību kuņģa un zarnu trakta, aknu, ordinēts pacientiem, kam ir ķermenis tika atrasts liels daudzums smago metālu.

Mode piemērošanas

Bērni pēc 12L, pieaugušajiem tiek aicinātas veikt maltīti par 1. kapsulā dienas laikā. Ārstēšana ilgst vienu līdz trim mēnešiem.

Blakusparādības ūdensvīrs

Pacientiem ar iedzimtu neiecietību joda, simptomi var parādīties līdzīgas tām, kas notiek tad, kad pārpalikums joda (yodizma): iesnas, pietūkums un pietūkums siekalu dziedzeri, pārmērīga siekalošanās, asarošana, ādas bojājumi, klepus.

Ir atsauksmes brūnaļģes, kas izraisa vairāk nopietnas blakusparādības: pietūkums bronhu caurules, balsenes, kas var izraisīt nosmakšanu, izraisa anafilaktisko šoku.

Kontrindikācijas

Nelietojiet brūnaļģes pacientiem ar nefrītu, pinnes, plaušu tuberkuloze, neiecietības joda grūtniecības laikā.

Nedod brūnaļģes bērniem līdz 3 gadu vecumam. Būtu jākonsultējas ar tiem pacientiem, kuri jau saņem terapiju pret traucējumiem vairogdziedzeri, un veikt zāles, kuru sastāvā jodu par iespēju saņemt brūnaļģes un iespējamo ārstēšanas shēmu.

Brūnaļģes, tāpat kā citām narkotikām joda nav savienojama ar ēteriskajām eļļām, dzīvsudraba amidochloride, ihtiola, amonjaku.

Яндекс.Метрика