Bromocriptine

 Bromocriptine

Instrumenti sinonīmi: Åberg, bromokriptīns bromokriptīns Richter Bromergon, Parloder, Laktodel.

Bromocriptine ir daļēji sintētiska narkotika, kura aktīvā viela - bromokriptīns - atvasinājums ergokreptina (melnos alkaloīds), darbojas kā dopaminomimetik.

Farmakoloģiskā darbība

Tas stimulē centrālās dopamīna jutīgu receptorus, samazina prolaktīna sekrēciju un samazina ražošanas apjoma pieaugums augšanas hormonu. Sakarā ar stimulācijas dopaminoergicheskih pārraides nigrostrialnoy sistēmā tā samazina simptomus Parkinsona slimības un endokrīnās sistēmas traucējumiem. Normaliziruya menstruālā funkcija, samazina izmēru cistas krūts.

Bromocriptine:

  • ar neiroloģisku praksē - samazināt simptomus Parkinsona slimības;
  • endokrinoloģijā un ginekoloģijā - lai samazinātu skaitu un lielumu cistas krūts, normalizēt menstruālo ciklu, samazina augšanas hormona sekrēcijas, palēninot izaugsmi prolactinomas. Kā arī izmantojot bromokriptīna pārtraukt laktācijas pēcdzemdību periodā (ja piemērojams) vai abortu. Bromocriptine tiek izmantota arī, lai apturētu laktāciju un dažos gadījumos krūts.

Norādījumi par lietošanu un devu bromokriptīns

Saskaņā ar norādījumiem uz bromokriptīnam narkotiku lieto iekšķīgi ēšanas laikā. Maksimālā dienas deva Bromocriptine Rihtera -1000 mg.

 Bromocriptine - analogs bromokriptīns

Zāles tiek izmantots šādos gadījumos:

  • Parkinsonova slimība - sākotnējā deva 1, 25 mg dienā (0, 5 tabletes) vakarā. Ja nepieciešams, deva tika pielāgota 10-40 mg dienā (deva dalīšanai 2-3 devām). Pieauguma 1 deva 25 mg nedēļā likme.
  • Normalizācija menstruālā cikla un neauglības ārstēšana - 2, 5-3, 75 dienā (deva dalīšanai 2-3 pieņemšanām), dubultu devu, ja nepieciešams. Ārstēšana turpinās līdz pilnīgai normalizācijas ciklā un / vai līdz ovulācijas. Lai novērstu iespējamu atkārtošanos, pieņemšana Bromocriptine jāturpina Nākamo 2-3 ciklus.
  • Akromegālija - 2, 5-3, 75 mg dienā (deva sadalīt uz 2-3 devās), ja nepieciešams, deva tika pielāgota 10-20 mg.
  • Prolaktinomu - 1, 25 mg divas reizes dienā, devu var pakāpeniski palielināt līdz 2-3 tabletēm dienā, lai sniegtu vēlamo līmeni hormonu-prolaktīna.
  • Bromocriptine lai novērstu laktāciju   -   2, 5 mg divas reizes dienā 14 dienas. Ārstēšana sākas ne ātrāk kā 4 stundas pēc fizioloģiskā Dzemdību vai abortu.
  • Mastīta pēcdzemdību - 2, 5 mg divas reizes dienā 14 dienas.
  • Pēcdzemdību krūšu piebriešana - 2, 5 mg deva, atkārtojiet deva cherez12 stundas (Bromocriptine pārbaudes liecina, ka izbeigšana laktācijas nenotiek vienlaicīgi).
  • Labdabīgi audzēji piena dziedzeru - 1, 25 mg trīs reizes dienā, deva tika palielināta līdz 7 mg / dienā.

Blakusparādības bromokriptīns

Bromocriptine var izraisīt nevēlamas blakusparādības: slikta dūša, vemšana, sāpes, galvas reibonis.

Dažreiz ir diskinēzija, neskaidra redze, zobu kariess, periodonta slimību, aizlikts deguns, alerģiskas izsitumi, krampji. Ja ir asinsspiediena pazemināšanās, sirdslēkme, insults, aizcietējums, nervu uzbudinājums, krampji, halucinācijas un psihozes, steidzami nepieciešams pārtraukt narkotikas un meklēt medicīnisko aprūpi.

Kā uzskata bromokriptīnam, ilgstoša lietošana no tā var attīstīties: Reino simptomi, apjukums, liquorrhea (cerebrospinālā šķidruma piešķiršana no deguna), ģībonis, kuņģa čūlu un asiņošanas, hroniskas sāpes vēderā, muguras, bieža urinēšana.

Kontrindikācijas bromokriptīns

Galvenās kontrindikācijas bromokriptīnam: paaugstināta jutība, agri preeclampsia, hipertensija, trīce, Hantingtona horeja, sirds slimības, psihoze, hipotensija, aknu mazspēja, kuņģa un zarnu slimībām.

C rūpēties par parkinsonismu ar demenci simptomiem, grūtniecība, laktācijas un hipertensijas ārstēšanai.

Nelietojiet kopā ar perorālo kontracepcijas, levodopas, antihipertensīviem līdzekļiem, eritromicīns, klaeritromitsinom, troleandomicīns, ritonaviru, MAO inhibitori, furazolidona, prokarbazīnu, selegilīnu, un vairākām citām zālēm, kas uzskaitītas norādījumiem uz bromokriptīnam.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles tiek glabāta vēsā, tumšā vietā pie temperatūras no 30 ° C līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика