Bronchipret

 Bronchipret tabletes

Bronchipret - augu valsts līdzekli, lai ārstētu plaušu un bronhu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Bronchipret ir kombinācija narkotiku. Savos iesaistīto struktūru augu ekstraktiem, kuru īpašības un nosaka farmakoloģisko darbību narkotiku.

Bronchipret satur ekstrakti timiānu, efejas, prīmulas (tabletes), ēterisko eļļu timiāna, ir atkrēpošanas, pretmikrobu, anti-bronchospasmolytic efektu.

Produkta veids

Izgatavošanas Bronchipret sīrups, tabletes un pilieni.

Indikācijas

Kā norādīts instrukcijā Bronchipret parakstītas augšējo elpceļu iekaisuma, kopā ar klepu.

Lietošanas instrukcijas Bronchipret

Drops Bronchipret bērniem paredzētās pēc 6 gadiem. Ar vienu devu 6-11 gadiem Bronchipret - 25kap; 12-18l - 28kap. Pieaugušie tiek ieteikts veikt 40kap. Bronchipret (viena deva). Daudzums pilieni dienā - 4. lpp.

 Bronchipret pilieni

Sīrups ir indicēts bērniem no 3 mēnešiem. Single deva bērniem 3m Bronchipret -1god 10-16kap; bērniem, kuri vecāki par vienu gadu - 17kap. (Single deva) + 3kap. papildus par katru nākamo dzīves gadā. Daudzveidība uzņemšanas sīrupa Bronchipret - trīs p / dienā.

Tabletes Bronchipret saskaņā ar instrukcijām, kas nav paredzēta bērniem pēc 12L. Pieļaujamo dienas devu - trīs tabletes, un viena - viens.

Lietot medikamentus pēc ēšanas.

Blakus efekti

Jo narkotiku lietošanu Bronchipret pozitīvas atsauksmes, bet dokumentētas gadījumi slikta dūša, dispepsijas simptomi, alerģiskas reakcijas pacientiem, kas saņem līdzekļus.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, ja konstatēta pastiprināta jutība pret par narkotiku sastāvdaļu Bronchipret nav norādīts grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Sakarā ar etanola saturu pilieniem un sīrupu Bronchipret, to mērķis ir kontrindicēta alkoholismu, aknu slimības, traumas un patoloģijas smadzeņu, epilepsiju.

Bronchipret bērni sīrups ir kontrindicēta, kas jaunāki par 3 mēnešiem, un formā pilieni - līdz 6 gadiem.

Iecelšanā narkotiku jāzina, ka tās antibiotiku lietošanu veicina to koncentrāciju elpošanas traktu. Ir arī atsauksmes par Bronchipret norāda, ka vienlaicīga lietošana tas ar pretklepus zālēm, var izraisīt pārkāpumu mehānismu krēpu evakuācijas augšējo elpošanas traktu.

Ar pārdozēšanas līdzekļu var izraisīt sāpes vēderā, caureja, vemšana.

Яндекс.Метрика