Bronhikum

 Bronhikum pastilas

Bronhikum - augu zāles, ko lieto, lai ārstētu saaukstēšanos par bronhos un plaušās.

Farmakoloģiskā darbība

Bronhikum ir pretiekaisuma, pretmikrobu aktivitāte, šķidrumā flegma un atvieglo tās krēpas.

Farmakoloģiskā darbība narkotiku dēļ ārstnieciskas īpašības, kas veido daļu no ekstrakts garšaugu timiānu.

Produkta veids

Izgatavošanas Bronhikum sīrups, pastilās, izrakstu un pilienus.

Indikācijas

Kā uzskata Bronhikum veiksmīgi izmanto kā atkrēpošanas ārstēšanā ar augšējo elpošanas ceļu, kas ir kopā ar klepu slimībām.

Tas ir arī efektīvs Bronhikum paroksismālo klepus.

Lietošanas instrukcijas Bronhikum

Saskaņā ar instrukcijām Bronhikum kā sūkājamās tabletes lietot bērniem, kas vecāki par 12 litrus un pieaugušos ilgt līdz trim p / naktī 1-2pcs. Bērni vecumā no 6-12l - un trīs p / nakts vienai rombs.

 Bronhikum sīrups

Sīrups Bronhikum pusaudžiem un pieaugušajiem iecelt 10ml (2 ch.lozh.) Trīs p / dienā. Zīdaiņu 6-12l - 5 ml (1 tējkarote) trīs p / dienā; vecumā 2-6l - divas rindas 5 ml / diennaktī; 1-2goda. - 2, 5 ml (. 0, 5 ch.lozh) Trīs p / dienā; 6-12mes. - 2, divas rindas 5 ml / dienā.

Klepus Drops Bronhikum iecelts interjera pusaudžus un pieaugušos par 20-30kap. no 3 līdz 5 reizes / dienā. Mazuļi 6-14l -. 20kap, un jaunāki bērni - do15kap. karsta tēja vai pilēja cukurs.

Elixir Bronhikum lai saņemtu instrukcijas iecelts interjera pieaugušos ik pēc divām līdz trim stundām (ne vairāk kā 6 reizes / dienā) -1 ch.lozh. Bērniem - divas vai trīs reizes / dienā - 0, 5-1 ch.lozh.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm Bronhikum var izraisīt blakusparādības, uz kuņģa un zarnu traktā - gastrīts, slikta dūša, gremošanas traucējumi. Tāpat ir iespējams izpausme alerģiskas reakcijas - nātrene, izsitumi uz ādas, gļotādas tūska, sejas, rīkles.

Attiecībā uz minētajām blakusparādībām, Jums jāpārtrauc Bronhikum un meklēt medicīnisko palīdzību.

Kontrindikācijas

Bronhikum klepus nav norādīta, ja pacients jutība pret sastāvdaļu nozīmē fruktozes nepanesība, sirds mazspēja, glikozes-fruktozes malabsorbciju, grūtniecība un zīdīšanas. Tāpat ir iespējams iecelšana Bronhikum ja pacients enzīma saharozes izomaltāzes, un, smagas patoloģijas no aknām un nierēm.

Sīrups Bronhikum klātbūtnes dēļ alkohola tā sastāvā nav paredzēts bērniem līdz 6mes. un pacientiem ar hronisku alkoholisma.

Pastilas Bronhikum klepus nav iecelts bērniem līdz 6 litriem.

Яндекс.Метрика