Bronhomunal

 Bronhomunal

Bronhomunal - ir līdzeklis baktēriju izcelsmes, stimulējot imūnsistēmas procesus.

Farmakoloģiskā darbība

Bronhomunal - zāles, kas samazina smagumu un biežumu infekciju elpošanas traktu.

Ir atsauksmes par Bronhomunale runājot par intensitātes samazināšana narkotiku ārstēšanu, tostarp antibiotikas, fona tās piemērošanas.

Darbības mehānisms ir līdzīgs darbības mehānismu Bronhomunal vakcīnas - pēc ievadīšanas devā lizāts (šūnas) dažu patogēnu infekcijas cilvēkiem radīts specifiskas tiem antivielas. Šī farmakoloģiskās iedarbības rezultātā veidojas noturīgas imunitātes pret šiem patogēniem, var novērst izskatu un padarīt to vieglāk slimības.

Produkta veids

Izgatavošanas Bronhomunal pieaugušajiem un bērniem Bronhomunal kapsulām.

In Bronhomunale pieaugušajiem ir 7 mg uz lizāts baktēriju, un, gatavojot Bronhomunal P lieto bērniem - 3, 5 mg lizātu.

Indikācijas bronhomunal

Bronhomunal Instrukciju izmanto kā Imūnstimulējoša aģents iesaistīts kompleksā ārstēšanā no augšējās slimībām, apakšējo elpošanas ceļu, LOR orgānu, iekaisuma un infekcijas dabu: laringīts, bronhīts, bronhiālā astma, tonsilīts, faringīts, sinusīts, rinīts, vidusauss iekaisumu.

Kā uzskata Bronhomunal efektīva, lai ārstētu infekcijas slimību akūtā stadijā, nav pakļauti parastai terapijai ar antibiotikām. Piemērot bronhomunal un komplikācijas pēc vīrusu slimībām prakse.

Bronhomunal P vai Bronhomunal bērni, ko izmanto, lai ārstētu elpošanas ceļu slimībām, infekcijas izcelsmes bērniem.

Bronhomunal P tiek izmantota arī, lai novērstu atkārtotas infekcijas apakšējo, augšējo elpošanas ceļu: laringīts, vidusauss, bronhīts, hronisks tonsilīts, faringīts, sinusīts, rinīts.

Lietošanas instrukcijas bronhomunal

Saskaņā ar instrukcijām Bronhomunal veikt tukšā dūšā no rīta.

 Bronhomunal P
 Lai ārstētu slimību akūtu stāvoklī, ņem 1 st caps / dienā 10-30 dienas.

Lai novērstu dzeramā arī 1. kapsulas / dienā, bet 10 dienas / mēnesī uz 3 mēnešiem.. Un labāk, lai sāktu jaunu kursu pats kā iepriekšējā kursa dienas.

Bronhomunal P parakstītas bērniem līdz 12L. Ārstēšanas shēma ir tāda pati. Ja bērns ir grūti norīt kapsulu, tas var atvērt, iztukšot un saturs izšķīdina ūdenī.

Blakus efekti

Atsauksmes Bronhomunale pozitīvas blakusparādības ir retas, bet var rasties nespēks, vemšana, slikta dūša, sāpes pakrūtē zonas, caureja, drudzis, alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas bronhomunal

Pieteikums bronhomunal un bronhomunal P ir kontrindicēta zīdīšanas, grūtniecības laikā (1 trimestrī) laikā, klātesot jutīgums pret narkotiku.

Bērni Bronhomunal ne lietot bērniem līdz 6 mēnešiem.

Яндекс.Метрика