Buserelīns

 Buserelīns spray

Buserelīns ir sintētisks pretvēža zāles aizvietotājs gonadotropīnu atbrīvojošā hormona.

Farmakoloģiskā darbība

Buserelīns ir antigonadotropnym (nomāc ražošanu hipofīzes gonadotropīnu), anti-estrogēnu, antiandrogēns (samazina asinīs vīriešu dzimumhormonu) un pretvēža iedarbība.

Buserelīns ir spējīgs saistīties ar šūnu receptoriem, kas atrodas uz priekšējā hipofīzes, tādējādi stimulējot koncentrācijas dzimumhormonu asinīs pieaugumu. Divu nedēļu narkotiku lietošana terapeitiskās devās izraisa nosprostojums gonadotropisku hipofīzes funkciju, samazinot sintēzi testosterona un izglītības lyuteotropina foliotropina un piedaloties reproduktīvo sistēmu.

Pēc buserelīns sievietēm samazina koncentrācija estrogēnu līmeni asinīs līdz pēcmenopauzes līmeņos vīriešiem un testosterona - līdz postcastration vērtībā. Atsauksmes par buserelīns norāda, ka pastāvīga narkotiku lietošana 2-3 nedēļas noved pie "farmakoloģiskās kastrācijas" vīriešiem.

Maksimālā koncentrācija asinīs buserelīns sasniegta 2-3 stundas pēc ievadīšanas (intramuskulāras ievadīšanas), un narkotiku līmenis pietiekams efektīvai terapijai saglabājas 4 nedēļas.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir buserelīns acetātu. Saskaņā ar farmakoloģisko darbību, un visiem citiem parametriem depo un buserelīns buserelīns buserelīns Long ir analogi.

Indikācijas buserelīns

Klīniskie pētījumi un atsauksmes buserelīns apstiprināt, vai izmantošanas narkotiku:

 • prostatas vēža;
 • krūts vēzis;
 • dzemdes vēzis;
 • endometrioze;
 • neauglība (in vitro apaugļošana programmas);
 • hiperplastisks endometrijs.

Mode piemērošanas

Buserelīns tiek ražots formā liofilizāta, lai sagatavotu suspensijas, šķīduma pagatavošanai, zemādas implantiem un deguna aerosolu. Buserelīns buserelīns Long depo un ražo kā liofilizētu (žāvētas, viegli veidā) pulvera suspensijas paredzēts intramuskulārai injekcijai, un kam ir spēja ilgstoši atbrīvošanu.

Intranazāli (degunā)

Kad dzemdes fibroids, endometrioze, endometrija hiperplastisks procesi buserelīns piemērot 3 reizes dienā līdz 150 mikrogramiem katrā nāsī. Intervāls starp zāļu lietošanas vajadzētu būt robežās no 6-8 stundām.

Dienas deva ir 900 mikrogrami buserelīns. Narkomānijas ārstēšana jāsāk pirmajās divās dienās menstruāciju laikā.

In neauglības ārstēšanā ar IVF buserelīns piešķirts 150 MCG katrā nāsī četras reizes dienā piemērošanas laikā. Zāles ievada 21-24 dienu laikā menstruālā cikla līdz laikam ievadīšanas cilvēka horiongonadotropīna tādā devā pietiekami, lai izsauktu ovulāciju.

Intramuskulārai

 Buserelīns apturēšana
 Ārstēšana hormonu atkarīgo prostatas vēža un dzemdes fibroids notiek ar administrācijas 3, 75 mg buserelīns, buserelīns depo vai buserelīns Long reizi 4 nedēļās. Ārstēšanas kurss parasti ilgst 4-6 mēnešus, jāsāk vienā no pirmajām dienām menstruālā cikla laikā. Gadījumā, neauglības ārstēšana tiek ievadīta vienreiz pie otrās dienas menstruālā cikla daudzumā no 3, 75 mg.

Subkutāni

Metode tiek praktizēta parasti buserelīns pārvaldi laikā 7 dienu laikā pēc terapijas, kad lieto 3 reizes dienā pie astoņu stundu intervālu ar 500 mikrogramiem narkotikas. 8. dienā, ieteicams nodot pacientam intranazāli administrēšanu buserelīns 1, 2 mg sadalīts 3-4 reizes dienā.

Zemādas implanti satur 6, 3 mg buserelīns ievada 1 reizi mēnesī 2 sānu virsmas vēdera.

Pēc buserelīns Daudzas sievietes ir mēnešreizes sešus mēnešus vai ilgāk dažiem pacientiem (12-30%) tiek ievēroti smērēšanās, un pēc 1, 2% - dzemdes asiņošanu. Atsauksmes par buserelīns apstiprina, ka menstruācijas parasti atjauno pēc 83-84 dienas pēc pēdējās devas.

Blakus efekti

Blakusparādības pēc buserelīns, depo un buserelīns buserelīns sen izteica nelielā mērā un, izņemot retus gadījumus, nav jāpārtrauc zāļu:

 • pietvīkums ādas (pārplūdes asinsvadi), nātrene, angioedēma šoks;
 • asiņošana no deguna, izsitumi, traucētas funkcijas gremošanas trakta, plaušu embolija;
 • "Farmakoloģijas menopauze";
 • galvassāpes, depresija, miega traucējumi, biežas izmaiņas garastāvokļa;
 • sievietes - samazināts libido, maksts sausums, pastiprināta svīšana, kaulu demineralizācijas, sāpes vēderā, asiņošana menstrualnopodobnoe;
 • vīrieši - ginekomastija, impotence, urīna aizture, lymphedema, muskuļu vājums kājās, nieru tūska, sāpes kaulos.

Pēc buserelīns, sākotnējā posmā tās piemērošanu var attīstīties olnīcu cistas.

Kontrindikācijas precizēti norādījumiem uz buserelīns

Buserelīns nav piešķirta šādos gadījumos:

 • paaugstināta jutība pret buserelīns acetātu;
 • grūtniecība;
 • barošana ar krūti;
 • kastrācija;
 • hipofīzes audzējs.

Papildus Informācija

Buserelīns, tāpat kā viņa kolēģi ar tādu pašu nosaukumu, kas ražoti Krievijā, tikai buserelīns stacija - kopš 2003. gada, un buserelīns lielos - kopš 2010. gada.

Uzglabāt šīs zāles pie temperatūras diapazonā no 8-20 0 NO.

Noderīga zāles tiek uzskatīta par 2 gadu laikā no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика