Calcemin

 Calcemin
 Calcemin - vitamīnu-minerālvielu komplekss.

Farmakoloģiskās iedarbības Calcemin

Calcemin ir vitamīnu-minerālvielu komplekss, kas ietver kalcija, D vitamīna, cinka, mangāna, bora, vara.

Kalcijs - ir svarīgs elements kaulu audu, tas regulē asinsvadu caurlaidību, vadītspēja pie neiromuskulārās krustojuma, sinapsēm piedalās kontrakcijas vienmērīgu, skeleta muskuļi, asins recēšanas procesā. Komplekss Calcemin kalcija citrāts un karbonāta sāļiem. Kalcija karbonāts satur lielu daudzumu kalcija. Kalcija citrāts samazina atkarību no valsts kuņģa un zarnu gļotādā un biopieejamību kalcija.

D vitamīns ir iekļauta kompleksa Calcemin labākai asimilāciju kalcija, un tas ir iesaistīts ēkā kaulu un tās reģenerāciju.

Cinks ir daļa no dažādu fermentu organismā, kas ražo nukleīnskābes, olbaltumvielas, tas nodrošina gēnu ekspresiju, šūnu augšanas un reģenerācijas, stimulē aktivitāti enzīma sārmainās fosfatāzes.

Mangāns palīdz attīstība skrimšļu un kaulu audu sastāvdaļām nodrošina kaltsiysberegayuschee rīcību vitamīna D

Vara ir iesaistīts kolagēna sintēzi, elastīns, nomāc demineralizācijas kaulu struktūru.

Bora atjauno darbību PTH, vairogdziedzeris ražo un piedalās vielmaiņā kalcija, magnija, D vitamīna, fosfora.

Produkta veids

Calcemin izlaists tablešu formā ar satura elementārā kalcija 250mg un 500mg - Calcemin Advanced.

Indikācijas

Calcemin lietošanas instrukcijas par osteoporozes profilaksi un citām slimībām, muskuļu un skeleta sistēmas, novēršanai periodonta slimību zobu, lai kompensētu iztrūkumu minerālvielu un vitamīnu uzturā nabadzīgajiem.

Labas atsauksmes par Calcemin kas dod bērniem periodā intensīvās izaugsmi. Piešķirt Calcemin grūtniecības laikā, zīdīšanas laikā, lai saglabātu līmeni vitamīnu un minerālvielu daudzums organismā pietiekamā līmenī.

Advanced Calcemin paredzēts sievietēm menopauzes laikā pacientiem, kuri lieto kortikosteroīdus, imūnsupresantu.

Arī tur ir labas atsauksmes par Calcemin ar dzelzsbetona konstrukcijas, ko izmanto, lai uzlabotu lūzuma konsolidāciju, lai aizvietotu kalcija deficīta mikroelementu pusaudžiem profilaksei, ārstēšanai osteoporozes dažādu izcelsmi.

Lietošanas instrukcijas Calcemin

Calcemin saskaņā ar instrukcijām, kas nav paredzēta bērniem pēc 12L., Pieaugušo gada 1. tablete divas p / dienā. Babies 5-12l. - No vienas rindas 1st tablešu / dienā. Lietot vitamīnus laikā vai pirms ēšanas. Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli, nav laika ierobežojums.

 Advanced Calcemin
 Calcemin grūtniecības iecelt vienu tableti divas p / dienā. Izrakstīt zāles tikai pēc 20. grūtniecības nedēļai. Grūtniecības laikā Calcemin ar augstāku kalcija saturu un citām sastāvdaļām jālieto piesardzīgi.

Advanced Calcemin paredzēts pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 litriem. par 1. tablete divas p / dienā, vitamīnu dzert ēšanas laikā.

Ja Calcemin Advanced iecelts, lai aizpildītu trūkumu minerālsāļus kalcija, tas tiek pieņemts par 1. tablete dienā.

Blakus efekti

Atsauksmes Calcemin kopumā ir laba, bieži blakusparādības rasties pārdozēšanas. Tas var parādīties vemšana, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, hiperkalciūriju, hiperkalciēmiju. Rodas alerģiskas reakcijas, dažos gadījumos, jo nepanesības kompleksa.

Kontrindikācijas

Calcemin apmācības ir kontrindicēta nieru slimības, hiperkalciūriju, hiperkalciēmija, paaugstinātu jutību.

Яндекс.Метрика