Calcium-Sandoz

 Calcium Sandoz-forte
 Kalcija-Sandoz - līdzeklis, lai papildinātu kalcija trūkumu.

Farmakoloģiskā darbība kalcija-Sandoz

Kalcijs - elements, kas ir svarīgi, lai kaulu veidošanās, asins recēšanu, stabilizē sirds darbību, pārraidi nervu impulsiem.

Kalcija-Sandoz - narkotiku iekšējai lietošanai, kas satur jonizētu kalciju, papildināts deficītu vielas, normalizēt elektrolītu līdzsvaru.

Produkta veids

Calcium Sandoz ražots putojošu tablešu (garantētu ātru piegādi aktīvās vielas ķermenī salīdzinājumā ar parasto tabletēm).

Visizplatītākais ir medikaments ar augstu kalcija saturu - Calcium-Sandoz forte.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Calcium Sandoz ievadīts, lai novērstu kaulu demineralizācijas pirms un pēc menopauzes, osteoporoze, osteomalāciju, rahīts, tetānija flush plūsmas apstākļos, kas saistīti ar nepieciešamību pēc kalcija (ieskaitot laktāciju, grūtniecības, izaugsmi bērniem), un Alerģija (kompleksā terapijā).

Lietošanas instrukcija Kalcija-Sandoz

 Calcium Sandoz

Calcium Sandoz uzņemties 500-1000mg dienā (vienu, divas tabletes). Pirms lietošanas tableti izšķīdina glāzi ūdens.

Sākumā ārstēšanas, smagākos gadījumos ieteicams lietot 2000mg dienā (apmēram 4 tabletes).

Blakus efekti

Piemērojot šo narkotiku, var būt vēdera uzpūšanās, caureja, aizcietējums.

Kontrindikācijas

Calcium-Sandoz saskaņā ar instrukciju, nevar ņemt smagas hiperkalciūriju, smagu nieru mazspēju, hiperkalciēmija (īpaši pārdozēšanas vit. D, kaulu metastāzēm, audzēji dekaltsifitsiruyuschih, hiperparatireoidisms), paaugstināta jutība.

Pacienti ar nieru darbības traucējumiem, pacientiem ar hiperkalciūriju, nefrolitiāze ņemot Calcium-Sandoz forte jāuzrauga līmenis urīna izdalīšanās kalcija. Pacientiem ar cukura diabētu ir jāapzinās, ka vienā tabletē Calcium Sandoz satur 870mg ogļhidrātu, un tiem, kuri ir ar zemu sāls diēta, jābrīdina, ka viena tablete satur 270mg nātrija.

Calcium-Sandoz lielās devās, var samazināt ietekmi verapamilu, palielina risku, aritmiju, ja tā saistīta ar narkotiku glikozīdiem.

Ir arī zināms, ka zāles palielina uzsūkšanos alumīnija, mazina uzsūkšanos hinolonu, fenitoīnu, etidronate, estramustìna, preparātus, kas satur fluoru, tetraciklīnu.

Яндекс.Метрика