Canison

 Canison krēms
 Canison (starptautiskais nosaukums - Clotrimazole) ir pretsēnīšu līdzeklis plašs pasākumu, kas paredzēti uzklāšanai uz ādas.

Zāles ir Canison terapeitisko labumu, un tā mērķis ir novērst pelējuma un dermatofīti, Candida, Trichomonas, Malassezia, Corynebacterium minutissimum uc

Produkta veids

Canison pieejamas kā:

- Maksts krēms

- Ziede vai krēms ārīgai lietošanai,

- Vaginālās tabletes 100 mg,

- 1% šķīdums ārīgai lietošanai.

Farmakoloģiskās iedarbības Canison

Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir Canison klotrimazolu, kas samazina sintēzi ergosterola un maina struktūru mikrobu šūnas membrānas sienām, veicinot iznīcināšanu sēnīšu šūnu.

Canison kā pretsēnīšu līdzekli mazās koncentrācijās ir fungistatiska iedarbība, un augstā koncentrācijā - fungicīda iedarbība, palielinot līmeni ūdeņraža peroksīda un novēršot patogēno dermatofīti, raugi, pelējuma organismu un patogēnu zoster, Gram-pozitīvo un Gram-negatīvas baktērijas.

Indikācijas

Canison indicēts sēnīšu infekcijas ādas un gļotādu:

- Kode, sportists, trihofītiju,

- Microsporia

- Starppirkstu sēnīšu erozija, sēnīšu paronīhija,

- Kandidoze, Candida vulvitis, vulvovaginītu,

- Stomatīts,

- Pityriasis versicolor un krāsains.

Arī labas atsauksmes par Canison ārstēšanā uretrīts un dažādu dzimumorgānu infekcijām.

Canison ziede ārīgai lietošanai ir efektīvs kode ādas krokās, bārdas, ūsas un galvas matainajā daļā.

Pozitīva reakcija, kuru Canison kā papildu daļu no kopējās narkotiku ķīmijterapijas ārstēšanā trichomoniasis.

Narkotiku risinājums tiek efektīvi izmantota renovācijai dzemdību kanālu pirms lietojat piegādi.

Lietošanas instrukcijas Canison

Saskaņā ar instrukciju Canison kā ziede, želeja vai krēms lokālas lietošanas uzklāj uz bojātās ādas un maigi paberzē 2-3 reizes dienā. Viena deva ir 5-7 mm, krēms vai 10-20 šķīduma pilieniem uz ādas virsmas vai gļotādas.

Ārstēšanas Canison protams iecēla ārstu, un tas ir apmēram 4 nedēļas pirms pazušanu slimības klīnisko pazīmju. Ar multi-krāsainu šindeļu zāles lieto 1-3 nedēļas.

Saskaņā ar instrukcijām Canison būtu jāpiemēro, lai attīrītu, sausa āda, un sēnīšu infekcijas kājām, pirms pieteikšanās ziedi jānomazgā ar ziepēm un ūdeni ietekmē ādas virsmas.

 Canison risinājums
 Maksts krēms ievietota makstī 1-2 reizes dienā, lai 5 g 2-3 dienas. Vaginālo slimību ārstēšana kopā ar periodiskās apstrādi ar narkotiku šķīdumu ar ārējo dzimumorgānu.

Atzinumā par efektivitāti narkotiku Canison augstāko sasniegto ārstēšanā seksuālo slimību un sēnīšu infekcijām uzreiz abiem partneriem.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas Canison ir individuāla neiecietību un paaugstinātu jutību pret zālēm, kā arī menstruāciju un grūtniecības pirmajā trimestrī.

Kad saņem zāles, lai pacientiem ar aknu slimību jābūt visu ārstēšanas periods, lai kontrolētu aknu.

Piesardzības zāles jālieto zīdīšanas laikā.

Blakusparādības Canison

Blakusparādības, lietojot Canison var būt vietējas blakusparādības: eritematozi izsitumi un čūlas, nieze, dedzināšana, pietūkums, ādas iekaisums un alerģiskas reakcijas.

Lietojot intravagināli narkotikas var būt pietūkums gļotādu, bieža urinācija, galvassāpes un reibonis, dedzinoša sajūta dzimumorgāniem, un sāpīga izdalījumi no maksts.

Яндекс.Метрика