Cardiomagnyl

 Cardiomagnyl
 Cardiomagnyl - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Cardiomagnyl attiecas uz grupas nesteroidov.

Pateicoties daļu no acetilsalicilskābi narkotiku bloķē trombocītu agregāciju. Magnija hidroksīds kā daļu no līdzekļiem, lai pasargātu kuņģa un zarnu gļotādu no sekām aspirīnu.

Produkta veids

Cardiomagnyl tabletes.

Indikācijas cardiomagnyl

Saskaņā ar instrukcijām Cardiomagnyl norādītas novēršanai atkārtots miokarda infarkts, tromboze, sirds un asinsvadu slimībām, ja pastāv riska faktori (cukura diabēts, hipertensija, hiperlipidēmija, smēķēšana, vecums, aptaukošanās), novēršana trombembolijas pēc angioplastijas (koronāro artēriju šuntēšanu, perkutānā transluminālā koronārā angioplastija ).

Iecelts arī kā norādīts Cardiomagnyl nestabila stenokardija.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Cardiomagnyl kontrindicēta tieksmi uz asiņošanu (hemorāģiskā diatēze, trombocitopēnija, deficīts vitamīna K), bronhiālā astma, erozijas un čūlainā bojājumus kuņģa un zarnu trakta, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, nieru mazspēja smagas, trūkst glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes.

Pieteikums cardiomagnyl neiespējami pirmā, trešā grūtniecības trimestra laikā, zīdīšanas laikā, bērni vecumā līdz 18L.

Nelietojiet zāles vienlaikus ar metotreksātu, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aspirīnu, citas sastāvdaļas narkotiku un citu nesteroidam.

Ar rūpīgu izmantošanu Cardiomagnyl norādēm: hiperurikēmiju, nieru, aknu mazspēju, bronhiālā astma, siena drudzis, deguna polipozes, alerģijas, otrajā grūtniecības trimestrī, un, ja pacientam ir bijusi datu par čūlaino bojājumi un asiņošana no kuņģa-zarnu traktā.

Lietošanas instrukcijas cardiomagnyl

 Application cardiomagnyl: norijot veselas un izskaloti ar ūdeni

Tabletes jānorij veselas, un noskalo ar ūdeni (ja nepieciešams, tabletes var būt zemes).

Primārajai profilaksei sirds un asinsvadu slimībām administrēto vienu tableti, kas satur 150 mg aspirīnu, pirmajā dienā, kam seko p / dienā tabletes, kas satur 75 mg aspirīnu.

Lai novērstu asinsvadu trombozes, atkārtots infarkts noteikts vienu tableti Cardiomagnyl kur 75-150mg acetilsalicilskābe - viens p / dienā.

Saskaņā ar instrukcijām novēršanai trombembolijas cardiomagnyl pēc angioplastijas iecelt vienu veikt p / dienā pa vienai tabletei, kas 75-150mg acetilsalicilskābi.

Labas atsauksmes par Cardiomagnyl izmanto nestabilu stenokardiju ar vienu tableti, kas satur aspirīnu 75-150mg viens p / dienā.

Blakus efekti

Application cardiomagnyl var izraisīt alerģiju, grēmas, vemšana, sāpes vēderā, slikta dūša, čūlas, asiņošana, perforācija kuņģa-zarnu gļotādas čūlas, palielinās aknu enzīmu, slimības, kairinātu zarnu ezofagītu, kolīts, bronhu spazmām, anēmija, neitropēnija, pastiprinātu asiņošanu, agranulocitoze , hypoprothrombinemia, eozinofīlija, trombocitopēnija, aplastiskā anēmija.

Ir arī atsauksmes par Kardiomagnile, ka tas izraisa galvassāpes, troksnis ausīs, bezmiegs, reibonis, asiņošana smadzenēs.

Яндекс.Метрика