Cardonat

 Cardonat
 Cardonat - multivitamīnu preparāti.

Farmakoloģiskās iedarbības Cardonat

Cardonat satur piecas sastāvdaļas, kas nosaka tā farmakoloģiskā iedarbība karnitīns, lizīna, piridoksāls fosfāts, hlorīda cocarboxylase, kobamamid.

Karnitīns regulē vielmaiņu taukskābju aknās, muskuļu, sirds, un uzlabo vispārējo vielmaiņas procesus, uzlabo apetīti, palielina efektivitāti un palīdz palielināt svaru nepietiekama uztura, samazina aktivitāti vairogdziedzera, normalizē bazālo metabolismu hipertireoze

Cardonat dēļ karnitīns mazina simptomus garīgās, fiziskās pārslodzes, Aknu aktiem, sirds, neuroprotective, samazina smagums miokarda išēmijas un infarkta zonā, summa amonjaku nervu audiem, uzlabo imūnsistēmas šūnas, novērš traucējumus nervu sistēmā pacientiem ar hronisku saindēšanos, t .ch. alkohols, samazina iespēju deģeneratīvām izmaiņām asinsvados tīklenes.

Lizīns ir neaizvietojamās aminoskābes cilvēkiem, ir iesaistītas visos augšanas procesus, stimulē šūnu mitozes, uzlabo spermato-ovogenesis un ietekmi uz herpes simplex.

Bez piridoksāls fosfātu (koenzīms vit. B6), nevar būt normālu vielmaiņu, darbību, nervu, to perifēro nervu sistēmu. Sakarā ar šo svarīgo komponentu Cardonat bērniem, jo ​​viela catabolizes ka jābūt atpaliek fiziskā neiromuskulāro procesus, garīgā attīstība bērnu vecuma stāvoklī noguruma un hroniska noguruma.

Kokarboksilazu, jo daļa no Kardnat regulē vielmaiņas procesus, īpaši svarīgi dalību lipīdu un ogļhidrātu metabolismu. Arī pateicoties šai Cardonat komponentu palīdz absorbēt glikozi, uzlabo asinsriti, tas liecina kardioprotektīvu efektu.

Kobamamid sāk metabolismu tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu, ir anabolisko darbību, ir iesaistīts sintēzi kreatīna, nukleīnskābes, holīna, metionīns, uzlabo funkcija kaulu smadzenēs, normalizē traucēta nervu sistēmas, aknu, aktivizē asins recēšanu.

Produkta veids

Cardonat darbības kapsulas.

Indikācijas

Cardonat saskaņā ar norādījumiem, tiek izmantoti, lai ārstētu pacientu c traucējumiem tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu metabolismu.

Efektīva Cardonat bērni palēninot savu garīgo un fizisko attīstību: augšanas aizturi, anoreksija, nogurums, nepietiekama uztura.

Piešķirt Cardonat ar fizisko, psiho-emocionālo spriedzi, vienlaikus samazinot invaliditāte, un izstrādāja jo vilni anoreksija.

Cardonat sastāv no kombinētā terapijā, lai ārstētu hroniskas sirds mazspējas, koronārās sirds slimības, bronhiālo astmu, hronisku obstruktīvu plaušu slimību, lai novērstu alkohola atkarības sindroms, tai skaitā lai atvieglotu abstinences simptomi, ārstēšanai, hronisku un akūtu traucējumiem smadzeņu asinsrites traucējumus, hipertireozi, osteoporoze.

Ir labas atsauksmes par Cardonat, tās efektivitāte neiralģijas, perifērs neirīts, radiculopathy, ciroze, nieru mazspēja, aknu, hepatīts, anēmija.

Norāde par narkotiku ir arī Cardonat atsetonemichesky sindroms, hiperhomocisteinēmijas, neiropātija, encefalopātija pacientiem, kas tiek ārstēti Tuberkulozes narkotikas no grupas izonikotīnskābes hidrazīdu.

Cardonat grūtniecības laikā ir indicēts ārstēšanai preeclampsia, ar augšanas aizturi, placentas nepietiekamības.

Lietošanas instrukcijas Cardonat

 Cardonat - vitamīnu preparāts
 Cardonat par instrukciju veikt tikai mutiski un norīt kapsulu veselu, tas ir neiespējami, lai sasmalcina.

Pacientiem, izņemot tiem, kas cieš no anoreksijas, ņemot medikamentus pēc ēšanas.

Cardonat bērniem no viena gada līdz pieciem litriem. iecelt lietot vienu kapsulu vienu p / dienā. Babies 5-15l. - Divas rindas viena kapsula / dienā; vecāki par 15L, pieaugušajiem - viens, divi kapsulas trīs p / dienā.

Anoreksija pacientiem lietot vienu kapsulu Cardonat par 15-20min pirms ēšanas.

Ārstēšanas nosaka ārsts ilgums, saskaņā ar pārskatiem Cardonat, terapija ilgst vismaz 3 nedēļas. un ne vairāk par 3 mēnešu.

Kad grūtniecība Cardonat bieži parakstītas kopā ar citiem medikamentiem, lai likvidētu preeclampsia, placentāro mazspēja ārstēšana, piemēram, Hofitol, Magne B6.

Blakus efekti

Atsauksmes Cardonat kopumā ir laba, blakusparādība izpaužas retos gadījumos formā gremošanas traucējumi, vēdera uzpūšanās, hipotensija, hipertensija, uzbudināmība, tahikardija, ādas alerģijas.

Kontrindikācijas

Cardonat Instrukciju nevar lietot pacientiem ar ļaundabīgām slimībām, paaugstinātu jutību pret narkotikām, bērniem, kas jaunāki par vienu gadu.

Ir pierādīts, ka lietošana grūtniecības laikā neizraisa Cardonat mutagēnas, embriotoksisks, teratogēna iedarbība.

Яндекс.Метрика