Cardura

 Cardura
 Cardura - zāles pret hipertensiju.

Farmakoloģiskā darbība Cardura

Cardura zāles, ko lieto, lai spiediena samazināšanu, labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Uzņemšana Cardura viens p / nakts ir hipotensīvo efektu, kas ilgst pat 24 stundas. Spiediena kritums ir vērojams 2-6ch. pēc lietošanas. Tajā pašā laikā tā norāda, ka pacientiem ar hipertensiju, aptuveni tāds pats spiediens notiek guļus, standing. Turklāt, ņemot vērā to, ka pastāv saikne starp lipīdu metabolismu un hipertensija ar aterosklerozi, Cardura, ietekmējot gan spiedienu un lipīdu vielmaiņu, ir līdzeklis, lai novērstu attīstību išēmijas.

Aktīvā viela Cardura - doksazosīna, kas samazina kreisā kambara hipertrofija, infarkts, trombocītu agregācijas palēnina.

Ir atsauksmes par Cardura, tas nozīmē, ka palielina insulīna jutību pacientiem ar problēmām tās sintēzi. Tāpat pozitīvi atbildēt, ka Cardura neietekmēja erektilās funkcijas vīriešiem. Ar pētījuma, kurā tika konstatēts, ka pacientiem ar hipertensiju saņēma Doxazosin mazāk pieredzējuši erekcijas problēmas, nekā pacientiem, kuri lietoja citas zāles, lai samazinātu spiedienu.

Cardura nepārkāpj vielmaiņu, tāpēc tos var lietot pacientiem ar bronhiālo astmu, cukura diabētu, gados vecākiem pacientiem, pacientiem ar sirds un asinsvadu mazspēja.

Ārstējot labdabīgas prostatas hiperplāzijas, prostatas vēzis Cardura uzlabo urodynamics, samazina slimības simptomus.

Labas atsauksmes par Cardura izmanto 48 mēnešiem, kā uzturēšanas terapijas prostatas hiperplāzijas. Pētījumā arī pierādīja drošību ilgstošas ​​līdzekļu izlietojumu.

Produkta veids

Cardura ir pieejams tabletēs.

Indikācijas

Saskaņā ar noteiktajām Cardura arteriālā hipertensija kā pirmās līnijas terapiju, lai kontrolētu līmeni spiediena norādījumiem.

Ja Cardura monoterapija ir neefektīva, pacients sāk dot diurētiskie līdzekļi no grupas tiazīdi, kalcija jonu antagonisti, angiotenzīna konvertējošā faktora, beta adrenerģisko blokatoru.

Cardura tiek veikti arī iecelšanu labdabīgas prostatas hiperplāzija prostatas. Izmantojot šo narkotiku, un pacientiem ar urīna aizturi.

Lietošanas instrukcijas Cardura

 Cardura tabletes
 Cardura ņemts no rīta, vakarā.

Kad arteriālā hipertensija Cardura sniegt vienu p / nakts 1-16mg. Ārstēšanu sāk ar saņem zemāko devu 1 mg nedēļā divas laikā. Nākamajā nedēļā, divas palielināt devu līdz 2 mg dienā. Ja ir norādes, devu var palielināt ar regulāriem laika intervāliem - līdz 4, 8, 16 mg dienā. Vidējā deva ir pietiekami efektīvs 2-4mg / dienā.

In labdabīgas prostatas hiperplāzijas, prostatas Cardura atbilstoši paredzētajām devām 1 mg / dienā norādījumiem. Narkotiku devu var palielināt līdz 2-4mg ar pārtraukumu 7-14dn. Pieļaujamā dienas deva - 8 mg / dienā. Efektīvā deva - 2-4mg.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Cardura, izraisot hipertensijas pacientiem ar ortostatisko spiediena svārstībām, ģībonis, galvassāpes, miegainība, reibonis, slikta dūša, iesnas, nogurums, astēnija, savārgums.

Pacienti ar labdabīgu prostatas hiperplāziju ir tie paši parasti novērotās blakusparādības, ka pacientiem ar hipertensiju.

Arī tad, ja lietojat zāles tika konstatētas šādas blakusparādības: sausa mute, ginekomastija, priapisms, holestāze, hepatīts, aknu paraugi mainīt, dzelte, vemšana, sāpes vēderā, caureja, aizcietējums, meteorisms, dispepsija, leikopēnija, purpura trombotsitopenicheskuya, ortostatiska hipotensija, locītavu un muskuļu sāpes, muskuļu vājums, muskuļu kontrakcijas, miega traucējumi, anoreksija, trauksme, pārmērīga uzbudināmība, depresija, erekcijas traucējumi, alopēcija, nieze, izsitumi, dizūrija, anulēt, niktūrija, hematūrija, dizūrija, urīna nesaturēšana, svara pieaugums, sāpes, karstā mirgo, paaugstinātas jutības reakcijas.

Kontrindikācijas

Cardura zāles ir kontrindicēta instrukcijas, ja ir nepanesamība hinazolīniem doksazosīnam.

Ar aprūpi izrakstīt zāles grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā.

Яндекс.Метрика