Carnosine

 Carnosine papildinājumi
 Carnosine - bioloģiskā uztura bagātinātājs, brīdinot priekšlaicīgu novecošanos.

Farmakoloģiskā darbība

Carnosine sastāv no aminoskābes beta alanīnu un histidīns ir dipeptīda un tiek ražots sirds, nieru, acs lēcai, smadzeņu, muskuļu, ādas, kuņģa gļotādas. Līmenis dipepdde Carnosine definē funkcionalitāti visu šo orgānu un, ja tas samazinās, novecošanās process sākas.

Lai saglabātu Carnosine mākslīgi izstrādāti bioloģisko uztura bagātinātājs, kas satur dipeptīdu.

Galvenā funkcija Carnosine - aizsargāt olbaltumvielas no oksidēšanās glikozes. Šāds process noved pie traucējumiem šūnu funkciju un savstarpēju sasaisti olbaltumvielām. Īpaši jutīgi pret oksidēšanos asinsvadu endotēlija šūnām - viņu zaudējumi ir cēlonis augsts asinsspiediens, problēmas ar erekciju (tā norādītas sliktu potenci Carnosine).

Izkliedētāju olbaltumvielu oksidācijas izraisa kataraktu, smadzeņu šūnas - dažādas deģeneratīvām slimībām, un slikta atmiņa.

Ir pozitīvas atsauksmes no Carnosine kā zāles, kas pasargā audus no glikozes, kas palielina jutību pret insulīnu.

Carnosine mēdz aizsargāt šūnas no oksidēšanās toksīniem, reaktīvās skābekļa sugas - narkotiku tādējādi piemīt antioksidanta īpašības, kas neitralizē brīvos radikāļus ūdeņradi, non-radikālas skābekļa, produktu oksidējot taukus.

Dipepdde arī aizsargā pret sekām smago metālu kadmija, dzīvsudraba, svina, arsēna, izraisot oksidēšanos šūnām. Viela saistās ar viņiem, izdalās žults, urīnu.

Pozitīvā ietekme Carnosine uz muskuļu sniegumu, jo tas neitralizē reaktīvā skābekļa un protonu uzkrāties zem slodzes, tādējādi atjaunojot kontraktilitāti muskuļu un veicinot izzušanu nogurumu.

Tas ir arī pamanījuši, ka Carnosine aizsargā smadzenes no sekām patoloģiskās olbaltumvielu, kas tiek sintezētas ar Parkinsona slimību un Alcheimera slimību. Tā rezultātā, smadzenes sāk strādāt labāk.

Form release Carnosine

Carnosine darbības kapsulas, pilieni uz aci.

Indikācijas

 Carnosine kapsulas
 Carnosine ir parakstītas sirds un asinsvadu slimībām: hipertensija, išēmija, stenokardija, ko izmanto, lai novērstu insultu, sirdslēkmi. Instrukciju Carnosine teica, ka ja insults vai infarkts nevar izvairīties, jums vajadzētu sākt lietot narkotikas, cik drīz vien iespējams, lai samazinātu smagumu sastopamajiem komplikācijas šīm slimībām.

Ir pārskati par Carnosine, parādot efektivitāte Parkinsona slimības, multiplās sklerozes, neiroze, Alcheimera slimība, galvas smadzeņu asinsrites traucējumi, epilepsija, autisms, šizofrēnija, depresija, hiperaktivitāte, uzmanības deficīta sindroms kopā.

Oftalmoloģijas preparāts tiek izmantots, lai ārstētu retinopātijas, glaukomas, kataraktu. Acu pilieni norādīti keratopātijai, radzenes bojājumi audu vielmaiņas dabas, čūlainais keratīts.

Diabēta, pirmais un otrais veidu pārtikas piedevas palīdz saglabāt kontrolēt insulīna līmeni un cukura.

Turklāt parakstītas slikta potences Carnosine, intoksikācija ar smagajiem metāliem, artroze, artrīts, brūču un čūlu gremošanas traktā, muti, jo valstīs nepieciešama uzlabota pretvēža imunitāti.

Carnosine rokasgrāmata: kā izmantot

Zāles noteikts lielākajā daļā gadījumu, ņem par 40-60min. pirms ēšanas vienu vai diviem r / dienā vienu kapsulu.

Carnosine iedarbība, ja to lieto standarta devā.

Carnosine pilieni jāiepilina acīs 4-6r / dienā 1-3 pilienus. Ilgums pilieni nosaka oftalmologs.

Blakus efekti

Nav atsauksmes par Carnosine, kas izraisa nopietnas blakusparādības. Jo nepanesamība līdzekļi var būt alerģiska reakcija (izsitumi, apsārtums, nieze).

Pēc pilieni var justies dedzināšanas sajūta acīs. Instrukcijas Carnosine paziņoja, ka atceltu zāles pēc parādīšanās šī simptoms nav nepieciešams, bet vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību.

Kontrindikācijas Carnosine

Nelietojiet zāles, lai baro, grūtniecēm, ar paaugstinātu jutību pret tā sastāvdaļām.

Bez tam vēlams ņemt uztura bagātinātājus par to pašu, bez iepriekšējas ārsta konsultācija.

Яндекс.Метрика