Cavinton

 Cavinton tabletes
 Cavinton - zāles, kas stimulē smadzeņu asinsriti.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Cavinton uzlabo asinsriti, smadzeņu asinsvadu paplašināt, uzlabot skābekļa piegādi smadzenēm glikozes izmantošanu.

Kad narkotikas ir vērojama mērena samazināšanās sistēmisko asinsspiedienu.

Izplešanās trauks reibumā narkotikas ir iespējams, pateicoties tā relaksējoša iedarbība uz gludo muskulatūru. Cavinton arī uzlabo apmaiņu serotonīna, norepinefrīna šajā smadzeņu audos, palielina plastiskumu eritrocītu, palielinātu viskozitāti asins samazinās.

Aktīvā viela Cavinton - vinpocetine.

Produkta veids

Produce risinājumu un tabletes ar satura Cavinton vinpocetine 5 mg tabletes un Kaventin forts ar saturu aktīvās vielas 10 mg.

Indikācijas Cavinton

Cavinton Apmācības parakstītas garīgās, neiroloģiski traucējumi, kas ir saistīti ar nenormālības smadzeņu apriti (aterosklerozes raksturu pēc traumas, insulta), un atmiņas traucējumi, runas traucējumi, reibonis, pastāvīgu asinsspiediena paaugstināšanās, traucējumi asinsvadu tonuss menopauzes laikā.

Ir labas atsauksmes par Cavinton piemēro oftalmoloģijā pie angiospastic un aterosklerotisko izmaiņas asinsvadu un acu acu čaumalu, deģeneratīvas izmaiņas dzelteniem plankumiem, glaukomas sekundāra oklūzijas asinsvadu.

Labus rezultātus, ko iegūst, izmantojot Cavinton kad dzirdes zudumu medikamentus, asinsvadu izcelsmi, reibonis, kas saistīts ar patoloģijas vestibulārā aparāta.

Lietošanas instrukcijas Cavinton

Tabletes Cavinton veikt trīs p / dienā vienu, divām tabletēm. Balstdeva - viena tablete trīs p / dienā. Ārstēšanas kurss parasti ir ilgtermiņa (divus mēnešus vai ilgāk). Nosacījumu uzlabošana parasti notiek vienas līdz divām nedēļām laikā.

Tabletes Cavinton forte lietot pēc ēšanas vienu tableti trīs p / dienā. Ārstēšanas kurss ilgst vidēji 3-4mes. Ja Cavinton par liecību ir jāatceļ, devas samazināšana notiek pakāpeniski divu līdz trīs dienas.

 Cavinton risinājums
 Šķīdums saskaņā ar instrukcijām Cavinton izmanto neiroloģijas akūtas išēmijas fokusa asinsrites traucējumiem smadzenēs (ja ir asiņošana smadzenēs). Sāk ievadītu šķīdumu ar devu 10-20mg izšķīdinot narkotiku 500-1000ml izotonisku nātrija hlorīda šķīdumu. Ja ir norādes Cavinton var ieviest pilienveida atkal (trīs p / dienā) un pēc tam pāriet uz tableti.

Ir labas atsauksmes par Cavinton izmanto novēršanai bērnības krampju pēc smadzeņu traumu. Agent ievada intravenozas infūzijas veidā - 8-10mg uz kilogramu ķermeņa masas dienā (narkotiku izšķīdina 5% glikozi). Pēc divām līdz trim nedēļām bērns tiek nodots piemērošanu narkotiku iekšpusē - 0 5-1 mg kg / dienā.

Blakus efekti

Cavinton, Cavinton forte var izraisīt izmaiņas EKG, aritmija, tahikardija, flebīts, ādas apsārtums, izmaiņas asinsspiediena, bezmiegs, miegainība, galvassāpes, vājums, reibonis, slikta dūša, sausa mute, grēmas, svīšana, ādas alerģijas.

Kontrindikācijas Cavinton

Cavinton apmācības ir kontrindicēta smagu aritmiju, smaga sirds išēmiskās slimības grūtniecības laikā.

Tas ir iespējams noteikt narkotiku kad nestabils spiediens, samazinās asinsvadu tonusu.

Jūs nevarat ievadīt narkotiku zemādā, jo tas nav savienojams ar heparīnu.

Яндекс.Метрика