Celebrex

Celebrex - narkotiku  Iepakošanas Celebrex
 zāles, kas pieder grupai, nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem.

Farmakoloģiskā darbība

Celebrex nomāc pārsvarā COX-2, un tādējādi ir minimāla ietekme uz aktivitāti COX-1. Zāles ir pretiekaisuma, pretdrudža un pretsāpju iedarbība.

Eksperimenti ar dzīvniekiem ir pierādījuši, ka izmantošana Celebrex būtiski samazina saslimstību ar resnās zarnas vēzi.

Pārskatīšana Celebrex ievērojami mazākā mērā nekā citās nesteroīdiem pretiekaisuma medikamentu veicina kuņģa čūlas un saistītās komplikācijas. Šos datus apstiprina endoskopiskā izmeklēšana veikta atkārtoti.

Klīniskie pētījumi arī rāda, ka lietošana celekoksiba deva ne vairāk kā 1, 2 g dienā neradīja pārmaiņas asins coagulability.

Norādījumus, lai Celebrex atzīmēja, ka narkotikas palielina risku vairāku neletālu sirdslēkmes un insultu, bet neietekmē mirstība no sirds un asinsvadu slimībām.

Celebrex ir ļoti labi uzsūcas no zarnām. Maksimālā koncentrācija asinīs tiek sasniegta divas stundas pēc iekšķīgas lietošanas. Treknu produktu pasliktina uzsūkšanos narkotiku. Izdalās ar žulti.

Ar iecelšana terapeitisko devu Celebrex, augstākas koncentrācijas narkotiku asinīs ziņots par sievietēm, pacientiem ar mazu ķermeņa svaru un melnās. Tāpēc šī kategorija pacientu, ārstēšana tiek uzsākta ar minimālu devu.

Pārskatiet Celebrex dažos gadījumos var novest pie samazināšanos izlādes (izdalīšanos) nātrija izdalīšanos, kā rezultātā attīstībā perifērās tūskas. Tomēr, tiek novērota augsts asinsspiediens. Šie pietūkumi nav nepieciešama ārstēšana un testēt atsevišķi.

Studiju laikā tika atrasti embriotoksisks sekas narkotiku.

Celebrex: lietošanas indikācijas

Šīs zāles var izmantot kā simptomātisku līdzekli, ārstējot šādu slimību:

• spondilīts;

• deformēties osteoartrīts;

• reimatoīdais artrīts;

• Algomenorrhea.

Par Celebrex norāde ir stipras sāpes, kuras attīstība ir saistīts ar traumas, operācijas vai citu iemeslu dēļ.

Saskaņā ar instrukcijām Celebrex var izmantot kompleksā ārstēšanā pacientiem ar ģimenes adenomatozās polipozes. Piemērošana celekoksiba šajā gadījumā palīdz samazināt izmēru un kopējo skaitu adenomatozo kolorektālo polipu.

Celebrex: lietošanas instrukcija

Šīs zāles ir ieteicams lietot divas reizes dienā 200 mg. Ņemot vērā, ka attīstība komplikāciju sirds un asinsvadu sistēma ir tieši atkarīga no devas šīs narkotikas, īslaicīgums Celebrex jāievada kursos un minimālās efektīvās devas.

Artrīts un citas slimības, locītavu dienas devu no Celebrex var palielināt līdz 800 mg dienā.

Akūtas sāpes sākotnēji ievadīt 600 mg celekoksiba, ļauj tam 200 mg ik pēc 12 stundām.

Kad Ģimenes adenomatozās polipozes narkotikas tiek dots divas reizes dienā 400 mg.

In iecelšana Celebrex gados vecākiem pacientiem, kas sver mazāk nekā 50 kg, ir nepieciešams samazināt devu.

Norādes Celebrex rūpīgi izvērtēta pacientiem ar smagu aknu mazspēju. Narkotiku iecelšana, tā deva šiem pacientiem būtu jāsamazina par 50%.

Blakus efekti

• Alerģiskas reakcijas;

• trombocitopēnija;

• Trauksme;

• Sirds aritmijas;

• Hipertensija;

• Tinīts;

• alopēcija.

Kā uzskata Celebrex reti noved pie aknu transamināžu pieaugumu un attīstību pankreatīta.

Ar ilgtermiņa (vairāk nekā 3 gadi) Celebrex lietošana var attīstīties:

• Hipertensija;

• Sadrumstaloto sēnīšu infekcijas;

• traucējumi krēslā;

• koronāro artēriju slimība;

• ausu infekcijām;

• Disfāgija  Celebrex Capsules
 un slikta dūša;

• Prostatīts;

• Izglītības calculi (akmeņi) nierēs;

• Palielināt seruma kreatinīna.

Kontrindikācijas Celebrex

• Individuāla neiecietība pret narkotikām;

• Alerģiskas reakcijas pret sulfonamīdiem.

Vienkārši Celebrex nedrīkst ordinēt par sāpju pēc operācijas koronārās artērijas apvedceļa operācijas.

Grūtniecība

Norādes Celebrex grūtniecēm būtu rūpīgi jāizvērtē ārsti. Šīs zāles var lietot tikai tad, ja paredzētā izmantošana terapija būtu ievērojami lielāks nekā iespējamais risks slimību auglim.

Pēdējā grūtniecības trimestra, Celebrex ir kontrindicēta, jo Viņš var lauzt saraušanās aktivitāti dzemdes dzemdību laikā un izraisīt priekšlaicīgu slēgšanu foramen ovale.

Celebrex mijiedarbība ar citām zālēm

Celebrex nedrīkst lietot vienlaikus ar netiešiem antikoagulantiem un citiem nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, jo tas palielina asiņošanas risku. Celebrex samazina antihipertensīvo angiotenzīna II.

Pārdozēt

Specifisks antidots, tādēļ, lai ārstētu simptomātisku terapiju mērķis ir dzīvībai svarīgu funkciju uzturēšanu un Celebrex paātrināta klīrensu no pacienta ķermenī.

Produkta veids

Celebrex ir pieejams kapsulās, kas satur 100 mg un 200 mg aktīvās vielas (celekoksibu). Kapsulas ir iepakotas 10 un 20 vienībām.

Analogs of Celebrex

Tāpat terapeitiskā darbība šīs narkotikas ir narkotiku jautājumos (analogu Celebrex) celekoksiba, Revmoksib, Flogoksib-Veselības Ranseleks. Analogi Celebrex ir tieši tādas pašas indikācijas un kontrindikācijas iecelšanu, kā to dara Celebrex.

Uzglabāšanas nosacījumi

Celebrex jāuzglabā sausā vietā, prom no bērniem istabas temperatūrā.

Papildu informācija par Celebrex

Kā uzskata Celebrex var paaugstināt trombozes risku, tāpēc ir vēlams veikt terapiju ar minimālu devu un uz īsu laika periodu. Zāles nav anti-trombocītu īpašības un nevar aizstāt acetilsalicilskābi (Aspirin).

Norādījumus, lai Celebrex uzsvēra, ka ārstēšanas kursa ir nepieciešams kontrolēt asinsspiedienu, īpaši gados vecākiem pacientiem.

Nelietojiet šīs zāles bērniem, jo Pašlaik nav savākti pietiekami pierādījumi par tās drošu lietošanu bērniem.

Celebrex ir labi mātes pienā un var būt kaitīgi veselībai bērnam. Tāpēc periods ārstēšanas vajadzētu atteikties zīdīšanu.

Яндекс.Метрика