Cephalexin

Cephalexin - semisintētiska  Iepakošanas Cephalexin
 cefalosporīnu grupas antibiotika ir atvasinājums no 7-aminotsefalosporinovoy skābi. Mēs piedāvājam trīs veidu atbrīvošanu: kapsulas (250 mg), tabletes (250 mg) un pulveris suspensijas (2, 5 g).

Farmakoloģiskā darbība

Darbības princips cephalexin norādījumu princips - baktericīda. Ar sekām narkotiku uzņēmīgi streptokoki, stafilokoki, pneimokoku, Salmonella, E. coli, Shigella, Proteus, Haemophilus influenzae, Klebsiella, pallidum un vairāki citi organismi. Izturīgs pret cephalexin ir enterobaktērijas, enterokoki, un Mycobacterium tuberculosis.

Cephalexin Absorbcija ir gandrīz 90%, zāles labi uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Neskatoties uz to, ka antibiotikas ir skābes Cephalexin barības uzņemšana laikā vai pēc zāļu lietošanas var palēnināt tās uzsūkšanos, bet, kopumā, neietekmē tās pilnīgumu. Maksimālā koncentrācija aktīvās vielas asinīs tiek sasniegta 1-2 stundu laikā pēc pieteikuma cephalexin: kur antibiotika tiek vienmērīgi sadalīta uz bronhu gļotādas, plaušu, aknu, nieru, sirds. Ņemot vērā slimībām, kas saistītas ar nieru funkciju traucējumiem, zāļu koncentrācija asinīs palielinās un eliminācijas pusperioda tiek pagarināts, padarot 20-40 stundas.

Indikācijas cephalexin

Saskaņā ar instrukcijām Cephalexin ir norādīts lietošanai:

• elpceļu izraisīto patogēnu jutīgu cephalexin (pneimonija, bronhīts, pleirīts, plaušu abscess) slimības;

• pārkāpšana urīnceļu un dzimumorgānu sistēmas (cistīts, pielonefrīts, vulvovaginītu, epididimīts, endometrīta);

• slimības augšējo elpceļu (faringīts, otīts, tonsilīts);

• ādas slimības (pyoderma, celulīts, furunkuloze, abscess);

• traucējumi muskuļu un skeleta sistēmas (artrīts, osteomielīts).

Kontrindikācijas cephalexin

Paaugstināta jutība pret cefalosporīniem antibiotikas un penicilīnu, lai izvairītos no iespējamām savstarpējām alerģiju.

Blakus efekti

Saskaņā ar dažu atsauksmēm uz cephalexin ir šādas blakusparādības antibiotiku terapiju:

• No centrālo nervu sistēmu: uzbudinājums, vājums, halucinācijas, galvassāpes, miegainība, reibonis, krampji;

• No urīnceļu sistēma var intersticiāls nefrīts;

• Par daļu no reproduktīvās sistēmas: izdalījumi no maksts, vaginīts, dzimumorgānu kandidoze;

• No gremošanas sistēmas: slikta dūša, vemšana, sausa mute, caureja, ēstgribas zudums, sāpes vēderā, zarnu kandidoze, dispepsija, dažos gadījumos - pseidomembranozais enterokolīts, hepatīts, holestātiskā dzelte;

• No asinsrades sistēmas: neitropēniju atgriezeniskiem leikopēnija, trombocitopēnija;

• No laboratoriskajiem raksturlielumiem: pieaugumu protrombīna laiku, palielinot darbības aknu transamināžu un sārmainās fosfatāzes;

Turklāt atbildes uz cephalexin ietver iespēju alerģiskas reakcijas, nātrene, ļaundabīgi eksudatīva eritēma, anafilakse, toksiska epidermāla nekrolīze, artrīta, dzimumorgānu nieze, dermatīts, retos gadījumos - angioneirotiskā tūska.

No cephalexin deva

Optimālā deva cephalexin sniegt norādījumus nosaka, ņemot vērā to atrašanās vietu un uzņēmību un smagumu  Cephalexin Capsules
 slimība. Vidējā deva, bet, ņemot cephalexin ieņemšanas 250-500 mg ik pēc 6-12 stundām pieaugušajiem. Ārstēšanas ilgums - 1-2 nedēļas. Bērniem, kuru svars nesasniedz 40 kg, vidējā deva ir 25-50 mg / kg 3-4 reizes dienā.

Brīdinājumi

Izmantošana antibiotiku cephalexin ieteicams piesardzīgi pseidomembranozais kolīts un nieru mazspēja vēsturē. Ārstēšanas laikā var izraisīt viltus pozitīva reakcija urīns cukuram, kā arī pozitīvo tiešā Kumbsa testu. Narkotikas bija labi šķērso placentāro barjeru, tāpēc no cephalexin lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā, var būt gadījums, kad potenciālais ieguvums mātei atsver saskatīto apdraudējumu attīstībai auglim vai bērnam.

Terapijas laikā cephalexin alkohols ir aizliegta.

Narkotiku mijiedarbība cephalexin

Ar vienlaicīgu lietošanu Cephalexin palielina nefrotoksicitātes Polimiksīni, aminoglikozīdiem, furosemīdu, fenilbutazona. Izdalīšanās no aktīvo sastāvdaļu narkotiku indometacīns, un salicilāti palēninot.

Šie norādījumi ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem. Nesāciet lietot zāles bez ārsta ieteikuma.

Яндекс.Метрика