Cerepro

Cerepro attiecas uz neuroprotective narkotiku holinomimetikami centrālajā rīcību.  Cerepro kā tabletes
 Aktīvā sastāvdaļa - holīna alfostserat. Kā daļu no Cerepro ir 40, 5% no holīna ar vielmaiņas aizsargātā formā (vielmaiņas aizsardzība nodrošina sadalījumu holīna smadzenēs). Organismā, iedarbojoties ar fermentu sistēmu narkotikas ir sadalīta glicerīna fosfātu un holīna. Holīna ir iesaistīts biosintēzes acetilholīna (svarīgs starpnieks nervu uztraukums). Glicerofosfāts - priekštecis no neironu membrānas fosfolipīdu (fosfatidilholīns).

Cerepro nodrošināt adekvātu sintēzi fosfatidilholīns un acetilholīna in neironu membrānas, uzlabo asinsriti un palielina vielmaiņas procesi notiek CNS. Arī narkotiku aktivizē reticular veidošanos, nodrošina uzlabotu lineārais ātrums asins plūsmu jomā traumatisks smadzeņu traumas, normalizē telpā un laikā īpašības spontānu bioelektriskā aktivitāte smadzenēs, pozitīvu ietekmi uz uzvedības un kognitīvo reakciju pacientiem ar asinsvadu slimību smadzenēs.

Lietojot Cerepro uzlabo smadzeņu darbību, iedarbojoties uz pathogenetic saitēm psihoorganisks involutional sindroms atšķiras fosfolipīdu sastāvu neironu membrānu, samazinājās holīnerģisks aktivitāte. Narkotiku atkarībā no devas uzlabo acetilholīna izdalīšanos, kas piedalās sintēzē fosfatidilholīns, uzlabo plastiskums nervu membrānu, sinaptiskā pārraidi, funkciju receptoriem.

Sakarā ar augsto aktivitāti šīs narkotikas neiropsiholoģisko viedokļus par Cerepro ar neirologi pozitīvām. Pieredze ar Cerepro demonstrē savu efektivitāti bioloģisko patoloģiju CNS.

Absorbcija narkotiku pēc iekšķīgas lietošanas ir 88%. Cerepro iekļūst asins-smadzeņu barjeru, zāļu koncentrācija smadzenēs, ir aptuveni 45% no koncentrācijas plazmā. Preparāts izejas gaismas (85%), un ar urīnu un fekālijas (15%).

Indikācijas Cerepro

Saskaņā ar instrukcijām Cerepro, šis medikaments tiek lietots, lai:

  • akūta un rehabilitācijas periods smagu traumatisku smadzeņu traumas, išēmiska insulta;
  • atgūšana periods hemorāģiskās triekas;
  • psihoorganisks sindroms uz fona involutional un deģeneratīvas izmaiņas smadzenēs;
  • hroniska smadzeņu asinsrites nepietiekamība;
  • izziņas traucējumi (atmiņas traucējumi, garīgās funkcijas, apjukums, dezorientācija, samazināts iniciatīva, motivācija, koncentrācija);
  • psevdomelanholii senils.

Kontrindikācijas Cerepro

Saskaņā ar instrukcijām Cerepro, kontrindikācijas tās lietošanai ir:

  • jutība pret sastāvdaļām;
  • grūtniecība, zīdīšana.

Blakus efekti

Blakusparādības, lietojot Cerepro notiek reti. Reģistrēts cēlonis nelabums (sakarā ar dopamīnerģisko aktivācijas), kā arī alerģiskas reakcijas.  Cerepro ampulās

Dozēšanas Cerepro, deva

In akūtiem stāvokļiem Cerepro injicē lēni vai intramuskulāri. Dienas deva ir 1 g (šī deva ir ietverts vienā ampulā). 10-15 dienas - no parenterālo ārstēšanas ilgumu. Tad ieteicams pāriet uz perorālu terapiju uz 1, 2 g dienā (2 kapsulas no rīta un 1 kapsula pēcpusdienā) uz sešiem mēnešiem.

Hronisku slimību Cerepro iecelts interjeru devā 400 mg trīs reizes dienā. Kapsulas ir ieteicams lietot pirms ēšanas.

Ārstēšanas Cerepro un vienaudžiem ilgums konkrētā klīniskā gadījumā nosaka ārsts.

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumā rodas Cerepro dispepsija. Therapy nonspecific: veikt kuņģa skalošanu simptomātiska terapija, iecelti helātu.

Cerepro Application grūtniecības un zīdīšanas laikā

Cerepro zāles ir kontrindicēti grūtniecības, zīdīšanas laikā.

Brīdinājumi

Gadījumā, ja slikta dūša pēc zāļu ieņemšanas Cerepro ieteicams samazināt devu.

Atsauksmes par Cerepro

Šīs zāles ir ļoti efektīvs patoloģijas smadzenēs, izrādījās klīniskajos pētījumos; tas ir droši, ja to lieto pie ieteiktās devas reti izraisa blakusparādības, tāpēc atsauksmes par Cerepro ārsti un pacienti ir pozitīvi.

Analogus Cerepro

Reģistrēta Cerepro šādi analogi: Gliatilin, Gliatser, glycerylphosphorylcholine hidrāts Nooholin Rompharm, svītrojumiem, Vos, Holīna alfostserat hidrāts Cereton, Holitilin.

Šīs zāles lieto tikai pēc ārsta norādījuma.

Pirms lietojat šīs zāles, ieteicams izlasīt instrukciju Cerepro.

Яндекс.Метрика