Chlorophyllipt

Chlorophyllipt - zāles no grupas antiseptiķiem dabiskas izcelsmes.  Šķīdums vietējo pieteikuma Chlorophyllipt
 Galvenais aktīvais komponents - izraksts no lapām eikaliptu.

Farmakoloģiskā darbība

Chlorophyllipt ir baktericīda un bakteriostatiska darbība un etiotropic pret izturīgs un uzņēmīgu Staphylococcus aureus pret antibiotikām.

Produkta veids

Chlorophillipt pieejams kā šķīdums eļļā (2%), vai spirta šķīdumu (1% vai 0 25%)

Indikācijas hlorofilliptom

Saskaņā ar instrukcijām Chlorophyllipt izmantoto gadījumā pacientam dažādu infekcijas un iekaisuma slimībām, kuras izraisa stafilokoku, ilgi nedzīstošām brūcēm, pneimoniju, trofiskām čūlām ekstremitāšu, empiēma, apdegumi, plaušu abscess, dzemdes kakla erozija.

Pieteikums hlorofilliptom iespējams, un par pēcoperācijas komplikāciju profilaksi un zarnu slimību pārvadātājiem staph.

Instrukcijas hlorofilliptom: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām Chlorophyllipt iecelts interjeru un vietējā. Piesakoties hlorofilliptom iekšā atšķaida ar 5 no 30 ml ml ūdens. Par zarnu slimību pārvadātāju stafilokoku un profilaksei pēcoperācijas tikšanās hlorofilliptom nepieciešams izmantot 3 reizes dienā 40 minūtes pirms ēšanas, ilguma kursa 2 līdz 3 nedēļas.

Arī zarnu slimības, no hlorofilliptom klizmu ieviešanu. Enema risinājums sagatavots proporcijās: 20 ml hlorofilliptom 1 litru ūdens. Biežums procedūras - ik pēc divām dienām, ārstēšanas kursa - 20 dienas.

 Spray Chlorophyllipt
 Jo lokālai ārstēšanai spirta šķīdums atšķaidīts šķīdums novokaīnu 0, 25% īpatsvara no 1 līdz 5, ko izmanto, lai apaugļot marle, pārsēji. Ārstēšanas ilgums šāda marles pārsēji, kas samērcēta hlorofilliptom ir 15 - 20 dienas.

Blakusparādības hlorofilliptom

Saskaņā ar pārskatiem hlorofilliptom Ja pārdozēšana var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas (pietūkums, ādas izsitumi)

Mijiedarbība ar citām zālēm Chlorophyllipt var pastiprināt blakusparādības.

Jāatzīmē, ka, piedaloties ūdeņraža peroksīda atliekas apstrādātajos brūces Chlorophillipt nebūs izdarīt terapeitisko efektu kā nogulsnes.

Pieteikums hlorofilliptom iespējams grūtniecības un zīdīšanas laikā, bet tas ir nepieciešams, lai novērtētu attiecību labā un iespējamo kaitējumu no narkotiku.

Kontrindikācijas

Chlorophyllipt ir kontrindicēts pacientiem ar paaugstinātu jutību pret narkotikām. Vai nav iecelts pacientam, kurš nav sasniedzis 18 gadu vecumu.

Яндекс.Метрика