Cidex

Cidex - dezinfekcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Cidex par dezinfekcijas, sterilizācijas produkti, ko izmanto medicīnas vajadzībām. Līdzekļi iznīcina baktērijas, sēnītes un vīrusus, to skaitā aģenti HIV un hepatītu.

 Cidex - šķīdums un pulveris aktivētājs

Cidex var saukt ļoti dezinfekcijas, jo tas ir savdabīgs palīdzēt un sporicidal efektu, norādot, ka ietekme resursu un veģetatīvo baktērijas un to sporas. Tādējādi saskaņā ar reitingu Cidex kā citi sporicidal līdzekļiem, to kvalitatīvais Atšķirībā no parastajiem dezinfekcijas līdzekļiem ir tā, ka pie tiem pašiem nosacījumiem, kas standarta sterilizācija laiks mērcēšanai medicīnas instrumenti šķīdumā prasa mazāk.

Produkta veids

Cidex atbrīvot šķīdumā, glutaraldehyde 2, 2-2, un 7% no pulvera un aktivatoru, kas sajauktas pirms dezinfekcijai.

Aktivētā Cidex darba šķīdums pēc sajaukšanas - šķidrums ar īpašu smaržu zaļas fluorescējošas krāsas.

Indikācijas Cidex

Cidex atbilstoši norādījumiem izmanto dezinfekcijai, sterilizācijai medicīnas preču un profilaksei pacientiem infekciju un medicīnas darbiniekiem ar baktēriju, vīrusu vai sēnīšu infekciju.

Ārstēt ar risinājumu Cidex medicīnas izstrādājumiem var būt jebkura no polimēru (gumijas, plastmasas), stikla un metāla, ieskaitot Cietās un elastīgās endoskopiem, instrumenti, kas uz tām.

Instrukcijas Cidex: kā izmantot

Izmantojiet Cidex risinājums var būt tikai tādā aktivizēts formā.

Pirms sākt dezinfekciju rakstus jāapstrādā, noslauka ar drēbi un drāniņu mazgāti ūdenī - tā likvidē virsmas piesārņojums redzams. Objekti, kas sastāv no dažādām daļām, demontēt.

Raksti jāsterilizē ir iepriekš sterilizē tīrīšanu saskaņā ar pieņemtajiem noteikumiem.

Aktivētā Cidex risinājums pēc sajaukšanās var izmantot tikai divas nedēļas, bet, ja šajā laikā krāsas maiņa aģents, būs granulu vai pārslu, tas ir jānomaina.

Lai šķīduma koncentrācija nav mainījusies, tā ir jānolaiž tikai sausu produktu.

 Cidex Solution

Ja bakteriāla infekcija produktā saskaņā ar instrukcijām Cidex stāvēt 15 minūtes, kandidoze - pusstundu, ar dermatofīti un tuberkulozes - 1, 05:00.

Kad sterilizācijas metāla izstrādājumus Cidex inkubē uz 4 stundām, kad produkts sastāv no metāla un plastmasas daļām - 10 stundas. Sterilizācija temperatūra - 21 ° C.

Pēc mērcēšanas šķīdumā izstrādājuma sākotnēji nodota kuģa ar dzeramo ūdeni, un pēc tam nomazgā ar tekošu ūdeni: objektiem, kas sastāv no plastmasas un gumijas - 10 minūtes; stikla vai metāla - par 3 minūtēm. Dry ar tīru lupatiņu auduma izstrādājumiem.

Piesardzības pasākumi

Visi darbi tiek veikti ar dezinfekcijas gumijas cimdus arī nepieciešams, lai izvairītos no saskares ar ādu, acīm. Ir atsauksmes par Cidex apliecina, ka risinājumu var sarūsēt gļotādu un ādu.

Cilvēks, kurš tika atrasts paaugstinātu jutību pret risinājumu, ļauj veikt dezinfekcijas darbu neiespējamu.

Яндекс.Метрика