Imūnglobulīns

 Cilvēka imūnglobulīns
 Imūnglobulīns - imūno stimulējot narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Imūnglobulīna - apaļas proteīns, kas tiek ražots ar īpašu šūnas cilvēka organismā un ir iesaistīta veidošanos uz imūno atbildi.

Ir vairāki veidi, olbaltumvielas: IgE, imūnglobulīna g, Rh imūnglobulīns, cilvēku. Tās atšķiras ar aminoskābju sastāvs, funkcijas un struktūru.

Imūnglobulīns E ir atrodams nelielos daudzumos izdalījumi, asinis, serums. Visbiežāk, pētījums veikts par tās saturu, lai identificētu atopiska alerģiskas slimības. Imūnglobulīna līmenis (in Re / l): 1-3mes. - 0-2;

3-6mes.- 3-10; viens gads - 8-20; 5l. - 10-50, 15L. - 16-60; pieaugušajiem - 20-100.

Imūnglobulīns g atbildīgs par antibakteriālu aizsardzību. Ja ātrums imūnglobulīns tiek pārsniegta, tad cilvēka imūnsistēma ir jau tā saskaras ar patoloģiskiem antigēniem, lai datu analīze atļauts, lai atklātu šo slimību, ārstēšanas uzsākšanas.

Cilvēka imūnglobulīns satur daudz antivielu pret dažādiem patogēniem. Caur tas samazina izredzes infekcijas infekciju pacientiem ar novājinātu imunitāti, trūkums g piepildīta antivielām.

Rh imūnglobulīns lieto profilaksei Rh sensibilizācijas, tas iznīcina sarkanās asins šūnas augļa Rh-pozitīva mātes apgrozībā, novēršot antivielu ražošanu protivorezusnyh māte.

Produkta veids

Imūnglobulīna ražots formā risinājumu intramuskulāras injekcijas, un intravenozas, pulveri to sagatavošanā.

Indikācijas imūnglobulīns

IgE ir parakstītas alerģiskām slimībām: ziedputekšņu alerģijas, atopisko dermatītu, pārtikas un narkotiku alerģijas, ekzēmas, bronhiālā astma, ar helmintu. IgE arī izmantot, lai novērtētu attīstību alerģijas bērniem.

Imūnglobulīna g efektīvs infekcijas slimībām, aknu ciroze, hroniska autoimūna, vīrusu hepatīts, sistēmisko sarkano vilkēdi, dermatomiozīts, reimatoīdā artrīta, multiplās mielomas slimības, AIDS, vēzis patoloģija, HIV infekcijas, sinusīts, sepse, meningīts, pneimonija, vidusauss iekaisums, kā arī par monitoringa aizstājterapija imūndeficīta.

Imūnglobulīns ir parakstītas cilvēka iedzimta hipogammaglobulinēmiju, agammaglobulinēmiju, apakšklasi deficīts imunoglobulīna g smagu kombinētu imūndeficītu, lai aizvietošanas terapiju hronisku limfoleikozi, mielomas, AIDS bērniem. Cilvēka imūnglobulīns tiek izmantota arī, lai nomāktu iekaisumu, Imunomodulācija pie Kawasaki sindroma, kaulu smadzeņu transplantācija, imūntrombocitopēnisku purpura izcelsmi.

Imūnglobulīns ordinēts sievietēm ar rēzus negatīvu Rh, kuras nav izstrādātajiem Rh antivielas.

Arī šāda veida imūnglobulīna izmanto gadījumos aborta sievietēm ar Rh negatīva.

 Imūnglobulīns
 Mode piemērošanas

Imūnglobulīns ievada intramuskulāri, intravenozi. No ievadīšanas sistēma tiek noteiktas individuāli katrā gadījumā.

Iecelšana padara ārstu pamatojoties novirze no normas imūnglobulīnu.

Blakus efekti

Blakusparādības pēc piemērošanu imunoglobulīna E, imūnglobulīna g, cilvēku un Rh imūnglobulīns, ir retas, izzūd neilgi pēc ārstēšanas beigām.

Pēc imūnglobulīnu var parādīties elpas trūkums, sausa klepus, caureja, sāpes vēderā, slikta dūša, tahikardija, vemšana, cianoze, pietvīkumu, sāpes krūšu kaula, nespēks, miegainība, simptomi aseptiskā meningīta, pasliktināšanās nieru mazspēju, nieru kanāliņu nekroze, alerģiskas reakcijas. pārmērīga siekalošanās, muguras sāpes, muskuļu sāpes, žagas, sāpes locītavās, svīšana.

Kontrindikācijas imūnglobulīna

Imūnglobulīnu nevar izmantot, ja nieru mazspēja, cukura diabēts, akūtās fāzes alerģiju, anafilaktiskais šoks (kā reakcija uz asins produktiem).

Jāievēro piesardzība ar zīdīšanas, grūtniecības, migrēnas, hroniska dekompensētu sirds mazspēju, kas ir slimība, kas izraisīja immunopathological mehānismiem laikā ieceļ narkotiku.

Яндекс.Метрика