Ciānkobalamīns

Ciānkobalamīns - pārstāvis  Iepakošanas Ciānkobalamīns
   multivitamīnu ar mikroelementiem.

Farmakoloģiskā darbība

Vitamīns B12 pieder grupai augsti aktīvo bioloģisko vitamīni, kas šķīst ūdenī. Ciānkobalamīns ir nepieciešama procesa asinsradi, proti, normālu nobriešanas sarkano asins šūnu. B12 vitamīns ir iesaistīts transportēšanai metilgrupas, ūdeņraža un veidošanās nukleīnskābju, sintēzes holīna un kreatīna. Ciānkobalamīns veicina uzkrāšanos savienojumu, kas satur sulfhidril- grupas eritrocītu.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Ciānkobalamīns nāk ampulās un tablešu formā.

Lietošanas indikācijas ciānkobalamīnu

Ciānkobalamīnu izmantošana ir nepieciešama, ja anēmijas dēļ B12 deficītu pacienta stāvokli, aplastisko anēmiju, ko izraisa toksisku vielu un zāļu, aknu slimībām (hepatīts, ciroze), polineirīts, radikulīta, neiralģija, amiotrofo laterālo sklerozi, cerebrālo trieku, Dauna sindromu. Arī Ciānkobalamīns lieto profilaksei un ārstēšanai B12 vitamīna deficītu un staru slimības.

Instrukcijas Ciānkobalamīns: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām Ciānkobalamīns ievadītās zemādā, intravenozi, intramuskulāri un iekšēji. Ciānkobalamīns Devas mainās atkarībā no slimības:

• Ja anēmija, kas ir saistīti ar trūkumu vitamīna B12, 100-200 mcg ievada katru otro dienu;

• Kad anēmija, kas saistīta ar slimību, centrālās nervu sistēmas 400-500 mg dienā pirmajā nedēļā, pēc tam - 1 reizes nedēļā;

• In akūts  Flakoni Ciānkobalamīns
 dzelzs deficīta anēmija ir jāņem 30-100 mg ciānkobalamīnu ik pēc 2-3 dienām;

• Jo no perifērās un centrālās nervu sistēmas dienas devu 200-500 mg slimībām;

• Kad hepatīts un ciroze 100 mikrogrami ciānkobalamīns ik pēc 2 dienām mēneša laikā;

• Ja Down sindroms un cerebrālā trieka 15-30 mg ik pēc 2 dienām;

• Pēc deficīta B12 vitamīna, 100 mg katru mēnesi.

Blakusparādības ciānkobalamīnu

Saskaņā ar viedokļos ciānkobalamīnu zāles var izraisīt darbības, kas paredzētas centrālās nervu sistēmas veidā stāvoklī ierosmes, blakusparādības sirds-asinsvadu sistēmu, ir spēja tahikardija un sāpes jomā sirds, un reti - alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Ciānkobalamīns ir kontrindicēta pacientiem, kuri cieš no trombembolijas, eritēma, erythrocytosis, vai ir paaugstināta jutība pret zālēm.

Ciānkobalamīns nav kontrindikāciju grūtniecēm un laktācijas laikā.

Яндекс.Метрика