Cinnabsin

Cinnabsin - homeopātiskās pretiekaisuma līdzeklis.  Pretiekaisuma līdzeklis Cinnabsin

Farmakoloģiskās īpašības

Zāles lieto simptomātiskai ārstēšanai iekaisuma procesiem deguna blakusdobumu. Aktīvā viela Cinnabaris nomāc sāpes simptoms, nomāc pārplēst, novērš simptomus sejas neiralģija. Hydrastis un Kalium bichromicum īpaši aktīvi akūtu un subakūtu periodiem hroniskas vai ieilgušas sinusīts. Visi trīs iepriekš minētie aktīvo sastāvdaļu CINNABSIN ieguldījumu izņemšanas pietūkums gļotādas, kas vēl vairāk noved pie pilnīgas atjaunošanas deguna elpošanu.

Lietošanas indikācijas CINNABSIN

Sagatavošana un analogi CINNABSIN izmanto akūtu un hronisku iekaisuma procesu deguna maisiņiem (sinusīts).

Dozēšanas CINNABSIN

Akūtā slimības gaitu bērniem līdz divpadsmit gadu laikā, ieceļ astoņi tabletes dienā (ik pēc divām stundām viena tablete), lai abstinences simptomus. Nākotnē, ieteicams lietot vienu tableti trīs reizes dienā.

Pārskatot CINNABSIN tā teica, ka bērni, kas vecāki par divpadsmit gadiem akūtiem stāvokļiem, vai progresē iekaisuma procesu, ir ieteicams lietot pa vienai tabletei ik pēc 60 minūtēm. Maksimālā dienas deva ir divpadsmit tabletes. Nākotnē, narkotiku ņemot viena vai divas tabletes trīs reizes dienā.

In hronisku iekaisuma slimību, ko izmanto ilgāku ārstēšanas kursa laikā.

Sagatavošana un analogi CINNABSIN paiet 30 minūtes pirms ēšanas vai 30 minūtes pēc galvenajām ēdienreizēm. CINNABSIN atrisina tableti mutē, līdz izšķīst. Iecelšanā zāles bērniem līdz triju gadu vecumam, ir ieteicams, lai izšķīdinātu tableti nelielā ūdens tasi vai tējkaroti.

Kontrindikācijas

Pārskatot CINNABSIN tas teica, ka ir vairāki kontrindikācijām ar narkotiku lietošanu. Tas nav ieteicams lietot narkotikas, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām sastāvdaļām, kā arī hroma, ehinācejas un citiem locekļiem Asteraceae ģimeni. Bez tam, instrukcijas CINNABSIN norādīja, ka zāles nav piemērots tuberkulozi, multiplās sklerozes, imūnsupresijas un hronisku vīrusu slimībām.  Cinnabsin tabletes

Blakusparādības CINNABSIN

Norādījumus, lai CINNABSIN teica, ka, lietojot zāles, var būt izpausmes blakusparādības, piemēram, ādas izsitumi, zarnu un kuņģa traucējumi, un paaugstinātas jutības reakcijas pret atsevišķām sastāvdaļām. Ja novērojat šādas pazīmes Jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu un pārtraukt pieņemt CINNABSIN.

Brīdinājumi

Dažos gadījumos, ja izmanto homeopātiskās zāles, pastāv neliela pasliktināšanās. Slimības pastiprināšanos, laikā, izprovocēja CINNABSIN uzņemšanas, ieteicams nekavējoties pārtraukt ārstēšanu un konsultējieties ar ārstu.

Cinnabsin savā sastāvā satur kviešu cieti, tādēļ pacientiem ar paaugstinātu jutību vai nepanesamība lipekli, ņemot zāles ir kontrindicēta.

Nepastāvot apstiprinātu eksperimentālo un klīnisko datu, nav ieteicams lietot zāles bērniem līdz divu gadu vecumam.

Pieteikums CINNABSIN grūtniecības un zīdīšanas laikā

Norādījumus, lai CINNABSIN atzīmēja, ka narkotiku lietošana grūtniecības laikā un zīdīšanas ir iespējama tikai pēc tam, kad objektīvu medicīnisku novērtējumu par risku un ieguvumu mātei un auglim.

Яндекс.Метрика