Cipramil

Starptautiskais nosaukums: citaloprāms.

Struktūra

Aktīvā viela - citaloprāms hydrobromide.  Cipramil tabletes
 Kā palīgvielas, ko izmanto, ir: glicerīns 85%, kukurūzas ciete, kroskarmelozes nātrija sāls, laktozes monohidrāts, mikrokristāliskā celuloze, kopovidons, magnija stearāts.

Apvalks: makrogols 400 gipromelloza5, titāna dioksīds (E 171).

Farmakoloģiskās iedarbības tsipramil

Cipramil - antidepresants, selektīvs serotonīna atpakaļsaistes inhibitors.

Farmakodinamiku

Cipramil ir ļoti viegla spēja saistīties ar receptoriem, ieskaitot muskarīna, histamīna un adrenerģiskiem receptoriem.

Cipramil nedaudz inhibē citohromu P450IID6 un tādējādi nav mijiedarboties ar preparātiem, kurus metabolizē šis enzīms. Cipramil nav neietekmē asinsspiedienu, par, kas vada strāvu sistēmu, sirds, par hematoloģisko parametrus, kā arī nieru un aknu funkcijas. Antidepresanta iedarbība tsipramil attīstās aptuveni 2-4 nedēļu regulāras uzņemšanas. Pieņemšana narkotiku neveicina svara pieaugumu.

Farmakokinētika

Pēc iekšējo lietošanu narkotiku biopieejamība citaloprama ir aptuveni 80%. Maksimālā koncentrācija plazmā līmenis sasniegts poproshestvii 2-4 stundas pēc zāļu ieņemšanas. Metabolisms notiek pēc demetilāciju oksidēšanās un deaminācijas. Constant koncentrācijas līmenis plazmā ir noteikts 1-2 nedēļu laikā regulāri ārstēšanas. Pusperiods ir 36 stundas. Atgriešanās ar urīnu un fekālijām.

Indikācijas tsipramil

Lieto depresijas un etioloģiju dažādu struktūru pieaugušiem pacientiem, kā arī, ārstējot panikas un obsesīvi-kompulsivnyhrasstroystv.

Kontrindikācijas

Cipramil ir kontrindicēts cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret citalopramu vai pret kādu no palīgvielām izmantoto.

Jāizvairās tsipramil apvienot ar inhibitori monoamīnoksidāzes arī 14 dienu laikā pēc pabeigšanas saņemšanas.

Saskaņā ar instrukcijām Cipramil ārstēšanas grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā ir iespējama tikai pamatojoties salīdzinot iespējamos ieguvumus, mātēm ar iespējamu kaitējumu bērnam. Pētījumi par drošību saņemšanas tsipramil grūtniecības un zīdīšanas laikā nav veikta.

Devas tsipramil un lietošanas instrukcijas

Zāles tiek ievadīta vienreiz jebkurā laikā, neatkarīgi no ēšanas.

In depresijas ārstēšanai: piešķirot 20 mg dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 60 mg / dienā.

Ārstējot panikas traucējumi, pirmajā nedēļā noteiktā 10 mg vienā dienas laikā, tad, palielinot devu līdz 20 mg. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 60 mg / dienā.

Pacientiem, kas vecāki par 65 gadiem, ieteicamā deva ir 20 mg dienā, ar iespējamu pieaugumu līdz 40 mg dienā. Pacienti ar aknu darbības traucējumiem ieteicams lietot zāles mazās devās, maksimālo devu 30 mg dienā. Vieglu un vidēji smagu nieru mazspēju nav nepieciešama devas pielāgošana.

Blakusparādības tsipramil

Blakusparādības no narkotiku nodiluma tranzistors un mīlīgs raksturs var rasties pirmajās ārstēšanas nedēļās, ar uzlabošana pacienta stāvokļa novājināta. In tsipramil un analogu blakusparādības var izpausties kā: sausa mute, miegainība, slikta dūša, nespēks, caureja, svīšana, trīce, bezmiegs, seksuāla disfunkcija.  Cipramil iepakojumā

Saskaņā ar saņemtajiem Cipramil terapija var izraisīt nelielu samazinājumu sirdsdarbība. Pacientiem ar zemu sirdsdarbības uzņemšanas Cipramil var izraisīt bradikardiju.

Ļoti reti, lietojot lielas devas var izraisīt krampjus.

Pārdozēt

Šie pārdozēšana Tsipramilom atsauksmes norāda varbūtību šādiem simptomiem:

  • miegainība;
  • pārkāpums artikulācija;
  • koma;
  • pastiprināta svīšana;
  • sinusa tahikardija;
  • slikta dūša un vemšana;
  • hiperventilācija;
  • cianoze.

Nav specifiska antidota, simptomātiska lechenie.Posle ieteicamā iekšķīgi dozēšanas kuņģa skalošana ieteicams darīt pēc iespējas ātrāk.

Mijiedarbība ar citām zālēm tsipramil

Par ķīmiska nesaderība tsipramil atsauksmes ir saņemtas. Apvienojot tsipramil monoamīnoksidāzes inhibitoriem var izraisīt hipertensijas krīze.

Nav piemērojams tsipramil mijiedarbība ar alkoholu, bet alkoholu ārstēšanas laikā nav ieteicama. Klīniskajos pētījumos nebija pierādījumu par farmakodinamisko mijiedarbību ar cardiotropic narkotikām.

Brīdinājumi

Pacienti, kuri saņem terapiju ar antidepresantiem, nepieciešama rūpīga medicīniska uzraudzība, it īpaši sākumā, protams, jo iespējamību klīnisko pasliktināšanos un pašnāvību simptomiem.

Selektīvo serotonīna atpakaļsaistes inhibitoru lietošana grūtniecības trešajā trimestrī, var būt negatīva ietekme uz psiholoģisko un fizisko attīstību bērnam. Bērniem, kuru mātes paņēma laikā grūtniecības Cipramil, reģistrēts šādi traucējumi: trīce, aizkaitināmība, hipertensija, raudulība, paaugstināts muskuļu tonuss, slikta miega. Šie traucējumi var rasties kā rezultātā izstāšanās. Lietojot analogo tsipramil grūtniece nedrīkst būt pēkšņas izņemšana.

Personas, kas veic potenciāli bīstamu darbu, jāuzmanās laikā ārstēšanu.

Turot narkotiku Cipramil

Uzglabāt temperatūrā līdz + 30 ° C, nepieejamā bērniem.

Uzglabāšanas laiks tsipramil

5 gadi.

Яндекс.Метрика