Ciprofloxacin

Ciprofloxacin - plaša spektra antibakteriāla iedarbība.

Farmakoloģiskās īpašības

In liecību ciprofloksacīnu atzīmēts  Ciprofloxacin flakons
 ka zāles ir izteikta baktericīda iedarbība. Ciprofloksacīns dod DNS replikāciju, kā arī palēnina proteīnu sintēzi baktēriju šūnu struktūru. Zāles darbojas pret mikroorganismiem, kuri atrodas miera fāzē, un reproducēšanu laikā. Ciprofloksacīns ir nospiedošu ietekmi uz gramnegatīvajiem aerobo baktēriju, grampozitīvo aerobo baktēriju, dažos intracelulāro patogēniem.

Farmakokinētika Ciprofloxacin

Kad iekšķīgi aktīvās sastāvdaļas Ciprofloxacin narkotiku strauji uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Maksimālā koncentrācija narkotiku šķidrumos un audos pēc iekšķīgas lietošanas ir sasniegts 60-90 minūšu laikā. Ciprofloxacin koncentrācija noteiktu ķermeņa audos (žults, plaušas, nieres, aknas, žultspūslis, sēklas šķidrumu, dzemdes, olvadu, olnīcu, prostatas audu, mandeļu, endometrijs) ir ievērojami augstāka nekā serumā. Ciprofloxacin narkotiku un analogi veiksmīgi iekļūt kaulaudiem, acu šķidruma, ādas, muskuļu audu, vēderplēves, limfā.

Pusperiods narkotiku pacientiem ar normālu nieru funkciju ir vidēji trīs līdz piecas stundas. Ja nieru funkcija pusperiods ir ievērojami palielinājies. Ciprofloksacīns izdalās ar urīnu un fekālijām.

Indikācijas Ciprofloxacin

Instrukcijām, lai ciprofloksacīns teikt, ka zāles ir veiksmīgi izmantota, ārstējot infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanai, kas ir jutīgas pret narkotiku izraisīja vīrusu organismu. Šādas slimības ir: iekaisumu elpceļu, plaušu, nieru un urīnceļu sistēma, gremošanas sistēma, ādas, mīksto audu, muskuļu un skeleta sistēmas. Narkotiku izmanto arī ārstēšanai un profilaksei infekcijas slimību nomāktu imunitāti.

Kontrindikācijas Ciprofloxacin

Zāles ir vairākas kontrindikācijas, kas ietver paaugstināta jutība pret aktīvajām sastāvdaļām un kolēģiem ciprofloksacīna. Zāles nedrīkst lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nelietojiet zāles bērniem un pusaudžiem, kas jaunāki par astoņpadsmit gadiem.

Blakus efekti

Norādījumus, lai ciprofloksacīnu atzīmēja, ka zāles ir labi panesams. Tomēr dažos gadījumos, iespējams, alerģiskas reakcijas, kā arī attīstība pietūkumu balss saitēm, ēstgribas zudums, traucējumi, kuņģa-zarnu trakta, galvassāpes, rašanos trauksme, izmaiņas asins ainu.

Brīdinājumi

Ja nepieciešams, narkotiku lietošana, lai infekciju ārstēšanai  Ciprofloksacīnu tabletes
 pacientiem ar epilepsiju, organisku smadzeņu slimības, asinsvadu slimības, sakarā ar paaugstinātu blakusparādību risku centrālajā nervu sistēmā, ir ieteicams iecelt Ciprofloksacīns tikai veselības rādītājiem.

Kad ciprofloksacīna lietošana ilgstošas ​​caurejas un citi traucējumi, kuņģa-zarnu trakta laikā, vajadzētu izslēgt diagnozi pseidomembranozo kolītu, kas prasa nekavējoties novērst narkomānijas ārstēšanu.

Norādījumus, lai ciprofloksacīnu atzīmēja, ka izskats simptomu sāpes cīpslas, kā arī pazīmes tendosinovītu, ārstēšanas kursa nekavējoties jāpārtrauc.

Form atbrīvot Ciprofloksacīns

Zāles ir pieejams formā apvalkotās tabletes, kas ir 0, 25; 0, 5, 0, 75 g, vai šķīdumu, kas flakonos, lai infūziju 50 un 100 ml (100 vai 200 mg).

Яндекс.Метрика