Citoflavin

Citoflavin - zāles, kuru darbība ir vērsta, lai uzlabotu smadzeņu vielmaiņu.

Farmakoloģiskās iedarbības Cytoflavin

Produkts nodrošina Citoflavin ampulas
 stimulācija šūnu elpošanu un enerģijas ražošanu sakarā ar kopējo ietekmi to veidojošo sastāvdaļu.

Daudzi pārskati cytoflavin arī atzīmēja pozitīvo dinamiku procesa absorbcijas skābekļa uz audiem un atjaunot darbību grupas fermentu, kas atbild par to narkotiku laikā novērotā antioksidantu aktivitāte uzturēšanu.

Citoflavin plaši izmanto kā aktivētājs intracelulārā proteīnu sintēzi un bioelektriskā procesiem smadzenēs. Tā ir pazīstama ar savu pozitīvo ietekmi uz izmantošanu taukskābju, glikozes, un resynthesis GASS neironos. Tiek norādīts, ka pieteikuma laikā Cytoflavin uzlabo koronāro un smadzeņu asinsriti, aktivizēšanos vielmaiņas procesus centrālajā nervu sistēmā. Turklāt narkotiku lietošana samazina refleksu traucējumi dažādu izcelsmi, sliktas jutības atjaunošanu un dažas smadzeņu funkcijas (galvenokārt izziņas mnemonisks).

Uzņemšanas laikā Cytoflavin novērota pozitīva ietekme uz vairākiem parametriem neiroloģiskiem statusu, tai skaitā: samazināt smagumu vestibulārā-smadzenīšu, cephalgic, cochleovestibular un astēniski sindromu. Izmantojot ofseta Cytoflavin emocionālo un gribas traucējumi, kas ietver trauksmi un depresiju.

Straujā atmoda efekts savdabīga zāles, jūs varat piešķirt to ar traucētu apziņu.

Par cytoflavin norāde ir arī periods atveseļošanās pēc insulta.

Produkta veids

Citoflavin izdots tablešu formā un lēcveidīgs ampulas risinājumu / IN ievadā.

Indikācijas Cytoflavin

Citoflavin būtu jāveic saskaņā ar norādījumiem, kas šādos gadījumos:

 • kad dyscirculatory (asinsvadu) encefalopātija pirmais un otrais posmi;
 • pretējā gadījumā, kad encefalopātija (hipoksiska un toksisks);
 • kā palīglīdzekli, ārstējot ietekmi insulta;
 • laikā endotoxemia;
 • viens no galvenajiem indikāciju cytoflavin ir tā izmantošana, kas ir daļa no rehabilitācijas terapiju pēc anestēzijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar medicīnas pārskatiem cytoflavin, zāles nav ieteicams personu risku:

 • pacientiem ar paaugstinātu jutību pret narkotikām;
 • sievietes zīdīšanas laikā;
 • pacients ir savienota ar ventilatoru, kad samazinātais skābekļa parciālā spiediena (mazāks nekā 60 mm Hg v...), kas arteriālo asiņu;
 • jālieto piesardzīgi cilvēkiem ar diagnozēm: podagra, hiperurikēmijas, nefrolitiāze.

Lietošanas instrukcijas Cytoflavin

Saskaņā ar instrukcijām Citoflavin Citoflavin tabletes
 ievada intravenozi, tā iepriekš izšķīdināts šādām formām: 200-400 ml 5% -10% šķīdums no glikozes un 0, 9% nātrija hlorīds (NaCl). Vēl viena iespēja: bolus jāatšķaida 10 ml ūdens Cytoflavin.

Ārstēšanas kurss mainās un ir atkarīga no konkrētās slimības un tās pakāpi.

 • Kad asinsvadu encefalopātija un akūtu smadzeņu asinsvadu Citoflavin ievadīt ne vairāk kā vienu reizi dienā 10 dienas;
 • Gadījumā, ja cita veida encefalopātiju (hipoksiskās un toksisko) formulējumu lieto divas reizes dienā (ar intervālu ne mazāk kā 8 un ne vairāk kā 12 stundas) 5 dienas;
 • Kā reducētājs pēc vispārējās anestēzijas, ir ieteicams, ka viena injekcijas reaktīvo Cytoflavin.

Blakus efekti

Fast pilināšanas narkotiku var izraisīt rašanos blakusparādībām, kas nedrīkst kļūt par iemeslu atcelšanu Cytoflavin: palielināts sausumu un rūgtums mutē, slikta siltuma, apsārtumu (hiperēmija) ādas ķermeņa. Ilgstoša lietošana lielās devās zāles var izraisīt hiperurikēmiju, podagra, un pārejošas no hipoglikēmijas pasliktināšanos.

Retos gadījumos var būt arī citas nevēlamas blakusparādības, tai skaitā slikta dūša, reibonis, galvassāpes, dysosmia, sāpes un diskomfortu krūtīs un pakrūtē reģionā, blanšēšanas ādas alerģijas. Šādu blakusparādību izskats nav pretrunā iecelšanu Cytoflavin, bet būtu jānotiek ārsta uzraudzībā.

Uzglabāšanas nosacījumi Cytoflavin

Citoflavin jāuzglabā sausā vietā, kur temperatūra sasniedz 20 ° C, bet nenoslīdētu zem 18 ° C. Tas ir nepieņemami, uzglabāšanas flakonu / šķīdumā laikā sasniegt gaismas. Veidošanās dūņu lieto narkotikas ir stingri aizliegta. Glabāšanas laiks ir ne vairāk kā 2 gadus.

Яндекс.Метрика