Clomid

 Narkotiku Clomid.
 Clomid - attieksme pret neauglību.

Farmakoloģiskā darbība

Clomid ir antiestrogen kas bloķē atrodas olnīcas un hipotalāmu receptoriem ražo estrogēnus, aktivizē folikulu nobriešanas un stimulē un veicina ovulāciju estradiola līmeni asinīs.

Narkotika ir visefektīvākais, ja pietiekams estrogēnu un eksponāti savu rīcību zems gonadotropajiem hormoniem.

Aktīvā viela Clomid - Klomifēna.

Produkta veids

Tabletes.

Indikācijas

Clomid ir parakstītas Anovulatoras neauglību, amenoreja (ja nav ilgstošas ​​menstruālās asiņošanas), galaktoree ko izraisa hipofīzes audzējs, disfunkcionālas metrorāģija (dzemdes asiņošana), policistisko olnīcu sindroms, androgēnu deficīts, Oligospermija - valsts, kurā sēklas šķidrums bija nepietiekama skaitam spermas apaugļošanas.

Ir pozitīvas atsauksmes no Clomid ir izmanto diagnozes gadījumos ir aizdomas par pārkāpumu gonadotropisku hipofīzes funkciju.

Clomid rokasgrāmata: kā izmantot

 Ārstēšanai neauglības Clomid aģents.
 Lai atjaunotu ovulāciju Clomid ir parakstītas veikt dienas devu 50 mg naktī. Ārstēšana sākas piektajā dienā menstruālā cikla laikā. Ja sieviete nav menstruācijas, sākt lietot Clomid jebkurā laikā. Mēnesi vēlāk, ja ovulācija nav notikusi, deva tika palielināta līdz 150 mg. Vai ovulācijas kopumu bazālo temperatūru, līmeni progesterona un luteinizējošā hormona.

Ja pēc ārstēšanas ovulācija notikusi, un grūtniecība - nē, atkal ņemot Clomid līdzīgā veidā. Ja nav ovulācija un menstruācijas, pirms uzsākt jaunu kursu Clomid, obligāti apstiprinātu vai izslēgtu grūtniecību.

Terapijas laikā, sievietēm vajadzētu iziet regulāri checkups ar ginekologa, lai saglabātu kontroli pār olnīcu funkciju, stāvokli maksts gļotādas un dzemdes kakla kanāla.

Sievietēm, kas lieto Clomid neauglības ārstēšanai, brīdina, ka narkotikas palielina iespējamību dzimuši vairāki bērni.

Vīrieši pie Oligospermija narkotikas tiek noteikts veikt vienu vai divas reizes dienā 50 mg. Ārstēšana ilgst ne vairāk kā 3-4 mēnešus, bet pastāvīgi pārbaudot šūnu, ķīmisko un fizisko sastāvu ejakulāta.

Instrukcijas Clomid norādīja, ka to var apvienot ar preparātiem, kas satur gonadotropajiem hormoniem.

Blakus efekti

Clomid var izraisīt galvassāpes, miegainība, depresija, reibonis, aizkaitināmība, bezmiegs, vemšana, slikta dūša, caureja, meteorisms, gastralgia, alerģisks dermatīts, izsitumi uz ādas, sāpes vēdera lejasdaļā, bieža urinācija, smags menstruācijas, olnīcu palielināšanās, krūšu jutīgums .

Ir atsauksmes par Clomid no ņemot viņa pacientus, apgalvojot, ka narkotikas izraisīja to svara pieaugums, neskaidra redze, matu izkrišana.

Iespējamā narkotiku pārdozēšana. Tās simptomi: vemšana, neskaidra redze, slikta dūša. Pēc tam, kad pilnīgi atņemot zāļu pacients uzlabojas.

Kontrindikācijas

Clomid ir kontrindicēta grūtniecības laikā cistas olnīcās, dzimumorgānu audzējiem vai hipofīzi, nieru vai aknu mazspēja, endometrioze, Paaugstināta jutība pret clomiphene, klātbūtnes.

Pacienti jābrīdina par iespējamu pasliktināšanos psihomotoro reakciju reibumā narkotiku.

Яндекс.Метрика