Co-renitek

 Co-renitek
 Co-renitek - antihipertensīvā kombinācija zāles lieto, lai ārstētu hipertensiju.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās sastāvdaļas ir Co-RENITEC diurētisku un antihipertensīvo iedarbību.

Enalaprils - angiotenzīna konvertējošā enzīma, samazinot asinsspiedienu, palielina asins plūsmu nierēs, izraisot regresiju hipertrofiju un saglabātu kreisā kambara sistolisko funkciju, pozitīva ietekme uz attiecību ar frakciju lipoproteīnu un kopējā holesterīna.

Uzlabošanās notiek gan stāvokli un guļus bez spēcīgu pieaugumu sirdsdarbības ātrumu. Hidrohlortiazīdu, palielina aktivitāti renīna, kas rada lielāku spiediena samazināšanai. Co-renitek ērtu zāļu formu kopīgai iecelšanu enalaprila un hidrohlortiazīda.

Co-RENITEC priekšrocība pār monoterapiju ir izteiktāka efektu un ilgumu tā ietekmi. Līdziedarbību renitek sāk stundu laikā pēc ieņemšanas, un maksimālais spiediens tiek samazināts pēc 5-6 stundām. Iedarbības ilgums ir atkarīgs no devas saņemta, vidēji dienas laikā.

Ja nepieciešams, jūs varat uzņemt analogu Co-RENITEC ar tādu pašu ķīmisko sastāvu.

Produkta veids

Ko renitek ražots veidā dzeltenās apaļu maltas malu tabletes, kas satur 12, 5 mg hidrohlortiazīda un 20 mg enalaprila maleāta. Palīgvielas - laktoze ūdens, nātrija bikarbonāts, kukurūzas ciete un kukurūzas preželatinizēta, magnija stearāts, dzeltenais dzelzs oksīds krāsviela. 7 gabaliņi blisteriepakojumā un 56 gabali plastmasas pudelēs.

Indikācijas Co-renitek

Co-renitek saskaņā ar norādījumiem, tiek izmantoti, lai ārstētu augstu asinsspiedienu ar iespēju, izmantojot kombinēto terapiju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar norādījumiem Koh renitek kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sulfonamīda atvasinājumi un narkotiku, anūriju un angioedēma vēsturē komponentus.

Application Co-RENITEC grūtniecības laikā, īpaši grūtniecības otrajā un trešajā trimestrī un zīdīšanas laikā ir kontrindicēta.

Esiet piesardzīgs iecelta Co-renitek vietnē:

 • Diabēts;
 • Hroniska sirds mazspēja;
 • Stāvoklis pēc nieru transplantācijas;
 • Abpusēju nieru artēriju stenoze;
 • Apspiešana kaulu smadzeņu asinsradi;
 • Koronārā sirds slimība;
 • Nieru vai aknu darbības traucējumi;
 • Aortas stenoze.
 • Cerebrovaskulārām slimībām, ieskaitot cerebrovaskulāru nepietiekamību;
 • Smagas autoimūnām sistēmiskas saistaudu saslimšanas, t.sk., sklerodermiju, un sistēmisko sarkano vilkēdi;
 • Stenoze artērijas uz vieninieku nieres;
 • Hiperkaliēmiju.

Ko renitek ar noteiktajiem piesardzīgi pacientiem ar progresējošu vecuma, ierobežota nātrija diētām, kā arī bērniem, jo ​​nav klīnisko pētījumu laikā instrukcijas.

Lietošanas instrukcija sadarbības renitek

P Co-renitek tabletes
 Manuālā Ko renitek var lietot neatkarīgi no ēdienreizēm. Sākotnējā deva - viena tablete dienā, ja nepieciešams, var dubultot.

Kad no ūdens elektrolītu līdzsvaram pārkāpumi izraisa iepriekšējā ārstēšana ar diurētiskiem līdzekļiem, dažreiz progresē simptomātisku hipotensiju. Tāpēc, dažas dienas pirms Co-RENITEC jāpārtrauc diurētiskie līdzekļi.

Ar pārdozēšana līdzpriekšsēdētāja RENITEC saskaņā ar instrukciju var attīstīties smaga hipotensija, stupors, kā arī stiprināt citas blakusparādības.

Piemērojot līdzpriekšsēdētāja RENITEC ar citiem antihipertensīviem līdzekļiem var palielināt ietekmi. Piemērojot šo narkotiku nieru darbības traucējumiem ir iespējama atgriezeniska turpmāka pasliktināšanās to funkcijas.

Blakus efekti

Saskaņā ar norādījumiem Koh renitek izraisa blakusparādības, nav bieži.

Reizēm var rasties hipotensija, ģībonis, sāpes krūtīs, sirdsklauves un tahikardija. Arī Co-renitek var izraisīt nogurumu, reiboni, klepus, impotence. Reti parādās bezmiegs, reibonis, miegainība, elpas trūkums, artalgiya, izsitumi uz ādas, izsitumi, sāpes vēderā, aizcietējumi, caureja, sausa mute, un podagra.

Ir citas zāles, kas ir analogi Co-RENITEC. Šī kombinācija preparāti, kas satur tās pašas aktīvās sastāvdaļas, bet dažādās proporcijās. Pilna analogs sadarbības RENITEC ir Enap HL 20, bet citas zāles, piemēram, Renipril GT, Enap-H, enalaprilu NL-Acre, Acre ENALAPRIL H Enafarm-H, ir arī antihipertensīvo efektu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Co-renitek piešķirts B un saraksta atbrīvota ārsta recepti.

Derīguma termiņš no tabletes pudelēs - 2 gadus blisteriem - 3 gadi.

Яндекс.Метрика