Codelac

 Tabletes Klepus Codelac bronhus.
 Codelac - antitussive.

Farmakoloģiskā darbība

Codelac uzskatāmas kombinētie pretklepus jo savā struktūrā ir vairākas aktīvās sastāvdaļas: kodeīns, zāles termopsisa, nātrija hidrogēnkarbonāts, lakrica sakne.

Kodeīns ir pretklepus centrālā raksturīga iedarbība, samazina uzbudināmība no klepus centrā.

Zāle Thermopsis satur alkaloīdus, kas stimulē vemšanu un elpošanas centri, ražošanas un sekrēciju bronhu dziedzeru tā izvešanu.

Nātrija bikarbonāts samazina viskozitāti gļotām.

Lakrica sakne ir labi zināms neatkarīgie augu aizsardzības līdzekļi, lai klepus, viņš arī stiprina flegma, mazina spazmas.

Kopumā, spriežot pēc atsauksmēm par Codelac, narkotiku efektīvi novērš klepus palīdz noņemt flegma. Ietekme narkotiku attīstās laikā 30-60min. pēc uzklāšanas, bet ilgst 2-6 stundas.

Produkta veids

Tabletes Codelac.

Indikācijas Codelac

Zāles ir parakstītas novērst klepus dažādu izcelsmi, kas notiek plaušu, bronhu slimībām.

Instrukcijas Codelac: kā izmantot

Narkotiku lieto tablešu 2-3 p / dienā vairākas dienas. Pieļaujamā viena deva - 50 mg dienā - 200 mg.

Pacienti ar nieru darbības traucējumiem, ieteicams palielināt intervālu starp devām tabletes Codelac kā kodeīns no nieru slimībām izdalīt lēnāk nekā parasti.

Blakus efekti

 Klepus sīrupu Codelac Fito.
 Application Codelac var izraisīt miegainību, galvassāpes, aizcietējums, slikta dūša, vemšana, nātrene, ādas nieze.

Ilgstoša lietošana narkotiku atkarību.

In Pārdozēšanas Codelac novērota aritmija, atony urīnpūsli, vemšana, miegainība, bradypnea (palēninās elpošana), nistagms (neapzinātas acu kustības), bradikardija, nieze. Par attieksmi pret kuņģa tiek mazgāti, antagonists tiek ievadīta kodeīns - narkotiku Naloksons, ja nepieciešams, veikt pasākumus, lai atjaunotu elpošanu, sirds un asinsvadu darbību, atropīnu.

Kontrindikācijas

Codelac apmācības ir kontrindicēta bronhiālo astmu, bērniem līdz 2 gadu vecumam, elpošanas mazspēju, grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Izslēgt Codelac kombināciju ar alkoholu, pentazocīnu, nalbufīnu, buprenorfīna un citiem centrālas darbības pretsāpju līdzekļiem, medikamentiem, nospiežot nervu sistēmu, ir nomierinoša iedarbība, kā arī anti-alerģijas zāles (antihistamīni), antipsihotiskie līdzekļi, anksiolītiķus.

Spriežot pēc pārskatiem Codelac, hloramfenikols (antibiotiku hloramfenikolu) var palielināt iedarbību kodeīns, tāpēc tas ir arī vēlams veikt zāles, tajā pašā laikā. Kodeīns pati lielā skaitā, var palielināt iedarbību sirds glikozīdiem.

Iesūkšanas kodeīns ir slikti aptverošo, astringents, adsorbentu.

Яндекс.Метрика