Coldrex

 Coldrex

Coldrex - kombinēts preparāts ārstēšanai simptomu saaukstēšanos un gripu.

Farmakoloģiskā darbība

Coldrex ir pretiekaisuma, pretsāpju un pretiekaisuma īpašības.

Pieteikums Coldrex veicina vazokonstrikciju degunu, novērst pietūkumu gļotādu deguna un rīkles, papildināt trūkst C vitamīna saaukstēšanās un gripas.

Koldreks tabletes ir tās sastāvā, 500 mg acetaminofēns (pretdrudža un pretsāpju efekts), 30 mg askorbīnskābes (C vitamīna kompensē deficītu), 25 mg kofeīna (tonizējošu efektu), 20 mg terpine (veicina atkrēpošanu, pastiprinot bronhu sekrēciju). 5 mg fenilefrīna (samazina pietūkumu deguna un padarīt vieglāk elpot).

Coldrex Hawtrey ir pulveris paredzēts šķīduma, kas siltuma formā, kas lieto perorāli.

Viena paciņa satur Koldreks hotra 750 mg paracetamola, 60 mg askorbīnskābes un 10 mg fenileferina.

Coldrex Knight - sīrups iekšķīgai lietošanai, 10 ml, kas ietverti 500 mg acetaminofēns, 10 mg prometazīna (antihistamīna līdzekli, kas atjauno deguna elpošanu un samazina asiņošanu no deguna), un 7, 5 mg dekstrometorfānu (noņem klepus, nomācot klepus centru) .

Indikācijas Coldrex

Izmantojiet iepriekš preparātus Coldrex norādījums iesaka atbrīvot šādas simptomus saaukstēšanās un gripas būt galvassāpes, drudzis, drebuļi, sajūta aizlikts deguns, iesnas, kakla un raupjš kakls, sāpes locītavās un muskuļos.

Kontrindikācijas

Pieteikums Coldrex kontrindicēts ja konstatēta pastiprināta jutība, trūkst glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes deficīts, smagiem nieru vai aknu darbības traucējumi, asins slimību, diabēta, hipertireoze, prostatas vēzis, hipertensija, sirds slimības, slēgta kakta glaukomu, vienlaikus ar citām zālēm, kas satur acetaminofēns.

Ja grūtniece vai māsu lēmumu par to, vai pieteikums aizņem Coldrex ārstu.

Papildu kontrindikācijas no Coldrex Knight ir epilepsija un saņem pēdējo divu nedēļu laikā antidepresantiem.

Lietošanas instrukcijas Coldrex

Coldrex tabletes ieteicams lietot 4 reizes dienā. Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem - 2 gb, Bērniem no 6-12 gadiem - 1 gab.

 Coldrex Hawtrey
 Koldreks hotra pirms lietošanas izšķīdina karstā ūdenī, ja nepieciešams, pievieno cukuru un aukstu ūdeni. Pieaugušie iecelt viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām bērniem, kas vecāki par 12 gadiem - ik pēc 6 stundām. Maksimālā dienas deva pieaugušajiem Coldrex Hawtrey - 4 maisiņi bērniem virs 12 gadiem - 3 somas.

Coldrex Knight jāveic pirms gulētiešanas: pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, - 20 ml, bērniem 6-12 gadi - 10 ml. Ja dienas laikā tika pieņemts par kopējo devu paracetamolu 4 g, no izmantošanas Coldrex Knight jāiznīcina.

Pieteikums Coldrex ilgāk par 5 dienām, nekonsultējoties ar ārstu, ir aizliegts, maksimālais ilgums pašievadīšana Coldrex Knight - 3 dienas.

Blakusefekts

Norādījumus, lai Coldrex apraksta tādas nevēlamas sekas narkotiku, piemēram:

  • sausa mute, caureja, vemšana, slikta dūša, paaugstināts aknu enzīmu;
  • sirds ritma traucējumi, neitropēnija, leikopēnija, anēmija, trombocitopēnija, agranulocitoze, paaugstināts asinsspiediens;
  • aizkaitināmība, reibonis, bezmiegs, galvassāpes, troksnis ausīs, trīce ekstremitāšu;
  • nieru kolikas, samazināšana urīna tilpuma, nefrotoksicitātes;
  • alerģiskas ādas reakcijas, izmaiņas glikozes līmeni asinīs, pastiprināta svīšana.

Papildus Informācija

Keep Coldrex instrukcija iesaka vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 C. Uzglabāšanas laiks Coldrex tabletes - 4 gadi, Coldrex Hawtrey - 3 gadi Coldrex Knight - 2 gadi.

Яндекс.Метрика