Colm

 Pakete ar narkotiku Colm.
 Colm - ārstēšanai alkoholisma.

Farmakoloģiskās iedarbības Colm

Ietekme narkotiku Colm pamatojoties uz palielinot jutību pret alkoholu līdz neiecietību jebkuru dzērienu, kas satur alkoholu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku ciānamīds nomāc oksidāciju alkoholu, kas noved pie uzkrāšanos acetaldehīdu, attīstība pacienta simptomiem, piemēram, drudzis, elpas trūkums, buzzing ausīs, vemšana, sejas piesārtums, slikta dūša, sirdsklauves, krampji, nemiers, drebuļi. Tātad, ņemot vērā šīs darbības Colm pacientam ar katru nākamo alkohola lietošanu rada negatīvu refleksu, un kur garšas un smaržas no alkohola.

Efekts no narkotiku izveidojas 45-60min, uzturēta 12 stundas.

Coleman nesamazina spiedienu, toksisko raksturu psihoze cēloņiem.

Produkta veids

Drops.

Indikācijas

Colm saskaņā ar norādījumiem uz pacientiem, sistemātiski dzert, cieš no hroniska alkoholisma 1, 2, 3 posmos, tiek izmantota, lai atdalītu smago dzeršanas un iesaistoties cilvēka anti-alkohola terapiju, lai paildzinātu remisijas, recidīva novēršanu, kas var rasties no psihoterapijas veica par alkoholisma laikā .

Spriežot pēc atsauksmēm, Colm efektīvs gadījumos, kad nav iespējams uzraudzīt pacientu - darbības mehānisms narkotiku novērš slēptās alkoholu.

Izmantojiet zāles, var būt par attieksmi pret vīriešiem un sievietēm.

Colm rokasgrāmata: kā izmantot

Veikt pilienu alkohola Colm iekšpuses, sajaucot ar jebkuru bezalkoholisko dzērienu. Sākot ārstēšanu ir iespējama tikai caur 12 stundas pēc pēdējās devas alkohola. Pieļaujamā dienas deva Colm - 36-75mg, kas ir vienāds ar 12-25 pilieni. No dienas deva noteikumi ir sadalīts divos posmos, dzert kritumu no 12 stundu pārtraukumu.

Veikt Colm alkoholismu ne vairāk kā trīs mēnešus.

 Colm narkotiku ampulas.

Pēc 5-6 dienām ārstēšanas pacientam veikt pirmo ciānamīds-alkohola tests: 4 stundas pēc rīta devas Colm pacientam ievada dzert alkohola 20-40ml. Nākamreiz, kad paraugs tiek veikta pēc 1-2 dienām saskaņā ar ārsta slimnīcā uzraudzībā, un, pēc 3-5 dienām, mājās.

Colm karstie dzērieni, lai noskalotu vai ņemt to ēdot karstu ēdienu nevajadzētu būt - aktīvā sastāvdaļa narkotikas tiek iznīcināta.

Ir atsauksmes par Colm apliecina, ka reakcija uz alkoholu var attīstīties sakarā ar narkotiku lietošanu vai pārtikas produktu (piemēram, saldumus), kas satur alkoholu.

Ja plānojat garu ārstēšana ar Colm, reizi 6 mēnešos, pārbaudīt stāvokli vairogdziedzera.

Blakus efekti

Atsauksmes par Colm vispozitīvākais: pacientiem, kuri atturēties no alkohola, ja jūtaties labi. Dažos gadījumos var būt izsitumi, miegainība, troksnis ausīs, nogurums, leikocitoze.

Coleman Instrukcijas norādīja, ka, ja pacients terapijas laikā, alkoholu, tas kļūs sarkans ādas sajutīsiet pulsāciju kakla, galvas, tur tahikardija, slikta dūša, sāpes krūtīs, vājums, redzes traucējumi, devīgs svīšana.

Smagos gadījumos, spiediena pilieni, ir apgrūtināta elpošana, vemšana, attīsta sabrukumu. Kā terapija samazina sirds un asinsvadu darbību, elpošanas, pārvalda antihistamīna.

Izmantošanas dēļ Colm deva pārsniedz terapeitisko vienu, blakusparādības tiek papildināts. Lai novērstu simptomi kuņģa nomazgā, aknu funkcijas, sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmas, simptomātiska ārstēšana, kontrolēt līmeni hematokrīts atsevišķos gadījumos noteikt asins pārliešana.

Kontrindikācijas

Pieteikums Colm kontrindicēts aknu precoma, dekompensētu sirds un asinsvadu slimību, paaugstināta jutība, grūtniecēm, barojošām mātēm, pacientiem līdz 18L.

Piesardzības pasākumi Colm alkoholisma pacientiem ar cukura diabētu, sirds un asinsvadu slimības, epilepsiju, hipertireoze, ar nieru slimību.

Action Colm palielināt izoniazīds, metronidazolu, fenitoīns un citas zāles ar līdzīgu rīcību, lai jūs nevarat piešķirt tos visus uzreiz. Un par narkotiku kombinācija ir kontrindicēta ar disulfirāmu, hlora atvasinājumus, paraaldegidom.

Яндекс.Метрика