Complivit

 Complivit
 Complivit - vitamīnu komplekss.

Farmakoloģiskā darbība

Complivit satur vitamīnus un minerālvielas, izraisot farmakoloģisku iedarbību kompleksa.

Vitamīns ir būtiska, veidojot vizuālo pigmenta epitēlija integritāti, izaugsmi kauliem.

Tiamīns (B1 vitamīns) piedalās ogļhidrātu metabolismu, stimulē nervu sistēmu.

Riboflavīns (B2 vitamīns), ir svarīgi, lai atbilstošu vizuālo uztveri šūnu elpošana.

Piridoksīna (B6), kā koenzīms, kas iesaistīta neirotransmiteru un metabolisma proteīnu.

Ciānkobalamīns (Vitamīns B12), kas ir daļa no Complivit atbildīgs par ražošanas nukleotīdu, mielīna, epitēlija šūnas, kā arī par procesa asinsradi, folskābes apmaiņu.

Nikotīnamīds - elementi, kas iesaistītas ogļhidrātu vielmaiņu, audu elpināšanu.

Askorbīnskābe (C vitamīns) ir atbildīgs par kolagēna ražošanai, veidojot zobiem, kauliem un skrimšļiem. Bez šī vitamīna nobriešanu sarkano asins šūnu un hemoglobīna sintēzi nevar būt pilnīga.

Rutozide vitamīni Complivit palīdz izbraukt reducēšanās process, tas ir raksturīgs antioksidantu iedarbību. Rutozide atbildīgs arī par depozītu audos C vitamīna

Kalcija pantotenāts un izglītība palīdz atjaunot endotēlija, epitēliju, ir iesaistīties procesos oksidācijas un acetilēšanu.

Folijskābe ir iekļauts Complivit, jo tas ir svarīgi attīstībai nukleotīdu, aminoskābes, nukleīnskābes, normālai eritropoēzi.

Liposkābe regulē ogļhidrātu un lipīdu vielmaiņu, ietekmē holestirinovy ​​vielmaiņu, stimulē aknu darbību.

E vitamīns atbalsta eritrocītu stabilitāti, kalpo antioksidantu, ir pozitīva ietekme uz muskuļu, nervu audiem, dzimumdziedzeru.

Iron vitamīni Complivit transportē skābekli uz iesaistīto eritropoēzi audos.

Varš tiek izmantots, lai novērstu dzelzs deficīta anēmija, skābekļa badošanās audu un orgānu, osteoporoze. Arī postenis palielina elastību un izturību asinsvadus, ietekmē saistaudu proteīnus.

Kalcijs komplivit atbildīgs veidojot kaulu vielu asins recēšanu, nervu impulsu pārvadi, samazinot vienmērīgu un skeleta muskuļu. Tas ir neaizstājams normālai miokarda.

Cobalt stimulē organisma aizsargspējas un vielmaiņas procesus.

Mangāns ir svarīgi, lai stiprinātu skrimšļu un kaulu vielmaiņu.

Cinks - ir imūnmodulators, veicina labāku asimilāciju par A vitamīnu, izaugsmes un reģenerāciju matiem.

Magnija komplekss Complivit normalizē asinsspiedienu, ietekmē ražošanu kalcitonīnu, parathormona, kalcija sāļi neļauj nogulsnēšanos nierēs.

Fosfors ir svarīgi, lai stiprinātu zobus, kaulu audu.

Complivit līdzsvarots ar ikdienas vajadzībām cilvēka ķermeņa minerālvielu un vitamīnu.

Īpaši labas atsauksmes par Complivit, attiecas uz pacientiem ar fiziskās un garīgās izsmelšanu.

Produkta veids

Vitamīni Complivit nāk tablešu formā. Veidots kā komplekss ar augstu kalcija saturu un papildus ietilpst vitamīns D3 - Complivit Kalcijs D3.

Indikācijas vitamīni Complivit

Complivit saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas novēršanai un kompensētu trūkumu minerālvielām un vitamīniem, ar paaugstinātu garīgās un fiziskās slodzes. Complivit efektīvs atgūšanās no ilgstošas ​​vai smagas slimības, kas rodas laikā.

Labas atsauksmes par Complivit piemēroti kompleksajā ārstēšanā antibiotiku terapijas laikā.

KomplivitD3 izmantots ārstēšanai un profilaksei deficīta D3 vitamīna un / vai kalcija. Tas ir arī efektīvs idiopātiska KomplivitD3, menopauzes, senils osteoporozi un steroīdu.

Kontrindikācijas

Complivit nevar izmantot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret vēlētājiem, bērniem līdz 12L.

KomplivitD3 kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība, kad gipervitaminozeD, hiperkalciēmiju, hiperkalciūrija, osteoporoze, kalcijs nefrourolitiaze, atkaļķošanas audzēji (sarkoidoze, mieloma, metastāzēm kaulos), plaušu tuberkuloze, hroniska nieru mazspēja.

Kalcijs nedrīkst dot bērniem līdz Complivit 3l. Ieteicams ievērot piesardzību, lai sarežģītu grūtnieces, sievietēm zīdīšanas periodā. Ir negatīvas atsauksmes par Complivit - tā pārdozēšana var izraisīt fizisku, psiholoģisku patoloģija bērnu attīstību.

Dienas deva grūtniecēm KomplivitD3 - 600ME 1500mg ar D3 vitamīnu un kalciju.

Lietošanas instrukcijas Complivit

 Complivit Kalcijs D3
 Saskaņā ar norādījumiem par profilakses Complivit vainas atrodoties sarežģītās minerālvielas un vitamīnus dzert vienu tableti p / dienā.

Pacientiem, kam nepieciešama palielināta patēriņa vitamīnu veikt iecelšanu - viena tablete Complivit divi p / dienā. Terapija ilga četras nedēļas. Atkārtota kursi var notikt, ja nepieciešams, bet par ieteikumu ārsta. Lietot vitamīnus pēc ēšanas.

Kalcija tabletes var sakošļāt Complivit var norīt veselu.

Pieaugušie par osteoporozes ārstēšanu veikt vienu tableti 2-3r / dienā. Lai novērstu osteoporozes veikt vienu tableti divas r / dienā.

Lai kompensētu trūkumu kalcija un D3 pieaugušajiem, bērniem pēc 12L. Instrukcijas Complivit veikt vienu tableti 1-2r / dienā. Bērni 5-12l. Jums vajadzētu lietot 1-2 tabletes Kalcija Complivit dienu. Bērniem 3-5l instrukcija Complivit nekādas norādes, iecelšana nav pediatrs, pamatojoties uz bērna stāvokli.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Complivit, ka vitamīnu komplekss var izraisīt alerģiju, gremošanas traucējumi, kas izpaužas kā caureja, sāpes vēderā, slikta dūša, meteorisms, aizcietējums. Arī Complivit, KomplivitD3 var izraisīt hiperkalciēmiju, hiperkalciūrijas.

Яндекс.Метрика