Contrycal

 Contrycal
 Contrycal - ārstēšanai akūta pankreatīta.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela kontrikala - aprotinīns, kas mēdz kavēt proteolītiskie enzīmi.

Aprotinīns arī nomāc kalikreīns-kinin sistēmu, tāpēc to var izmantot dažādu šoku.

Sagatavošana un deaktivizē proteāzes plazmīnu, kas padara iespējamu tās izmantošanu akūta pankreatīta un koagulopātijas.

Zāles metabolizējas nierēs, urīnu izdalās vairāk nekā divas dienas.

Produkta veids

Izgatavošanas Contrycal pulveris atšķaidīšanai intravenozai lietošanai. Jūs varat iegādāties Contrycal ar šķīdinātāju, iepakojumā 10 flakoni.

Analogus Contrycal - Gordoks, Aproteks, aprotinīnu, Ingiprol, Vero narkap, Trasilol500 000 ingitrila, Traskolan, AERUS.

Indikācijas Contrycal

Saskaņā ar instrukcijām Contrycal indicēts akūta pankreatīta (ieskaitot aizkuņģa dziedzera nekroze), lai novērstu pankreatīts pēc operācijas, tauku embolija pēc lūzumiem un operācijām.

Labas atsauksmes par Contrycal, ko izmanto, lai ārstētu toksisku, apdegums, asiņojoša, traumatisks šoks.

Arī lietošana Contrycal efektīva asiņošanas dēļ koagulopātiju (asiņošanas traucējumi), izprovocēja hyperfibrinolysis.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Contrycal nevar izmantot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu, grūtniecības (līdz 12ned) laikā. Jāievēro piesardzība, lietojot kontrikala pacientus ar polivalentas alerģiju.

Pēc 12ned. grūtniecība, zāles var lietot tikai īpašu iemeslu dēļ.

Nelietojiet Contrycal vienlaicīgi ar urokināze, streptokināzes, tas var kavēt to rīcību. Tas ir arī nav saderīga ar antibiotiku un šķīdumu, kas satur lipīdus, aminogrupa dekstrānu.

Nopirkt Contrycal tikai ar recepti.

Ja tas bija nepieciešams, lai izmantotu analogu Contrycal jāpārzina to norādījumiem, kā blakusparādības un kontrindikācijas var atšķirties.

Lietošanas instrukcijas Contrycal

 Gordoks - analogā kontrikala

Nopirkt Contrycal var būt ampulās 10000, 30000, 50000ED.

Ārstēšanai akūta pankreatīta ievada intravenozi, cik drīz vien iespējams, tādā devā 200 000-300 000ED. Pēc tam, lai 24 stundu laikā. pilēšana intravenozas devas pašā aģents. Ārstēšana parasti ilgst līdz uzlabošanai pacientu un pozitīvām pārmaiņām datu analīzi.

Lai novērstu pēcoperācijas pankreatīts iecelts pārstāvis ar sākotnējo devu 200 000ED, pēc kuriem četri p / dienā, lietojot 100 000ED katru 6H.

Lai novērstu Contrycal šoks tiek ievadīts devā no 200 diennaktī 000ED, un pēc katras 4h. - 140 000ED.

Lai novērstu tauku embolijas izmantošanu Contrycal sākt ar devu 200 000ED, ko pārvalda intravenozi ar mazu ātrumu. Pēc tam, 200 000ED ievadīts intravenozi dienas notecina.

Ārstēšanai paredzētajām koagulopātiju Contrycal norādījumiem devā 300 000ED intravenozi mazu ātrumu, pēc tam ik 4h. - Intravenoza infūzija 140 000ED.

Pozitīvas atsauksmes par Contrycal ģenērisko apturētu asiņošanu. Piešķirt sākt 700 000 - 1000 000ED intravenozi, un pēc tam 700 000ED katru stundu, lai novērstu asiņošanu.

Zāles ir parakstītas bērniem, pamatojoties uz 14. 000ED 1 kilogramu ķermeņa svara bērnu. Ievadiet bērniem narkotiku Bolus intravenoza pilienveida (ar mazu ātrumu, ne vairāk kā 5 ml / min), guļus stāvoklī. Pirms pieteikšanās Contrycal atšķaidīta nātrija hlorīdu no 0 līdz 9%. Ievadiet šķīdumu uzreiz, uzglabāt tas ir neiespējami.

Blakus efekti

Rīks var izraisīt alerģiskas reakcijas, paātrināta sirdsdarbība, svīšana, nespēks, elpas trūkums, slikta dūša, ādas pagrieziena zils.

Ir atsauksmes par Contrycal, ka pastāv liels risks blakusparādībām pēc atkārtotas ievadīšanas narkotikām, bet tās var parādīties pēc pirmās lietošanas.

Gadījumā, ja blakusparādības ir jāatceļ un narkotiku lietošanas Contrycal kolēģiem.

Яндекс.Метрика