Coraxan

 Coraxan 5 mg

Coraxan - aģents ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Coraxan - ivabradīna, kas ir selektīvs blokators no konkrētā sinusa mezglā.

Ietekme narkotiku ir apspiest ja-kanāli, kas normalizē sirds ritmu.

Tas ietekmē ivabradīna īpaši par miokarda - tikai sinusa mezglā neietekmējot infarkta, kambara repolarizāciju sirds, pulsa tranzīta laiks intraatrial, predserdnozheludochkovym, kambaru maršrutiem samazināšanu.

Ir atsauksmes par Coraxan, ka sirds ritma samazināšanās ieteiktās devas sasniedz 10 sitieniem / min pie slodzes vai miera stāvoklī. Sakarā ar ietekmi uz Coraxan sirdsdarbību var samazināties skābekļa patēriņa miocītiem un slodzi uz miokarda.

Produkta veids

Produkts tiek ražots tablešu veidā. Kā analoģijas jūs varat lietot narkotikas Coraxan ivabradīna ivabradīna hidrohlorīda.

Indikācijas Coraxan

Saskaņā ar instrukcijām Coraxan lieto stenokardijas ārstēšanai, stabilu ar labu sinusa ritmu ar kontrindikācijām (tai skaitā paaugstināta jutība) pret izmantošanu beta blokatoru (kas ir iemesls, kāpēc narkotiku ārstēšana bieži iesaka kā alternatīvu).

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Coraxan nav noteikts, kad smaga aknu mazspēja, pacientiem ar sirds ritmu līdz 60ud / min., Ar izteiktu samazinājumu spiedienam akūta miokarda, vājumu sinusa mezglā, sinoatriālā blokādes, implantācija mākslīgā ritmisku vadītāja, atrioventrikulāra blokāde trešajai pakāpei, nestabila stenokardija, hroniska sirds mazspēja, paaugstināta jutība, kardiogēnais šoks.

Jūs nevarat vienlaicīgi saņemt azolu pretsēnīšu Coraxan grupu (ketokonazols, itrokonazol), HIV proteāzes inhibitori (nelfinaviru, ritonaviru), makrolīdu grupas pretmikrobu līdzekļi (eritromicīns iekšķīgai lietošanai, telitromicīns josamicīnu, klaritromicīnu, nefazodonu).

Izmantojiet analogi Coraxan paredzēta tikai ārstējošais ārsts - aktīvā viela pašiem preparātiem, var būt pats blakusparādības un kontrindikācijas.

Lietošanas instrukcijas Coraxan

 Coraxan 7 5 mg
 Ir tikai iekšējai lietošanai Coraxan, ēšanas laikā. Dienas deva parasti iedala divās devās, dzert tabletes no rīta un vakarā.

Sākās ārstēšanu ar mutvārdu 5 mg vienu divas rindas / dienā. Atkarībā no rezultātiem ārstēšanas 3-4ned. palielināt devu vienu tableti 7, divām rindām 5 mg / dienā.

Devas samazināšana Coraxan izmantot, ja pacientam pazīmes bradikardija (reibonis, hipotensija, nogurums), sirds ritma samazināšanās līdz 50 sitieni / min vai mazāk.

Ja pēc devas samazināšana sirds ritma nav normāli, pārtraukt izmantot Coraxan.

Ārstēšanai pacientiem, vecākiem par 75L. terapija sākas ar 0, 5tabletki (2, 5 mg), divi p / dienā. Pieļaujamā devas - 5 mg dienā. Ja ir stabils stāvoklis pacientam, deva ir standarta līmenim, kas norādīts instrukcijā Coraxan.

Pacienti ar nieru mazspēju Coraxan parasti noteiktajā devā. Ja likmes kreatinīna klīrenss prevyshaet15ml / min, šie pacienti Coraxan jālieto piesardzīgi.

Analogus Coraxan var piemērot citām shēmām, būtu iepazinušies ar saviem norādījumiem.

Blakus efekti

Atsauksmes Coraxan par ko rada narkotiku blakusparādības pamatojas uz klīniskajiem pētījumiem, 5000 pacienti, no kuriem 2900 saņēma ivabradīnu.

Par daļu no vīzijas bieži pārkāpumiem svetovospriyatiya (photopsias). Tā tika reģistrēta kā ar līmeni seruma kreatinīna, hiperurikēmiju, eozionofiliya, rašanos aizcietējums, caureja, slikta dūša pieaugumu.

Pirmajos divos vai trīs mēnešu piemērošana priekšmetu Coraxan pacientiem izpausties smaga bradikardija - 40 sitieni / min vai mazāk. Fiksēta kambaru aritmija, bloķēt 1. pakāpes atrioventrikulāra-ventikulyarnaya, supraventrikulāras Beats, sirdsklauves.

Starp citu izraisītas blakusparādības ietver Coraxan elpas trūkums, galvassāpes, muskuļu krampji un reibonis. Galvassāpes Sāpes bieži parādās ārstēšanas sākumā, pirmajā mēnesī. Viņas un reibonis saistīta ar sirds ritma samazināšanos.

Atsauksmes Coraxan norāda uz to, ka šādi nosacījumi ir izstrādāts pacientiem, kas lieto narkotikas, un tiem, kuri nepiekrita līdzekļus: sinusa aritmija un priekškambaru, nestabila stenokardija, kambaru tahikardija, miokarda išēmija un infarktu, stenokardijas pasliktināšanās.

Pastāv pieņēmums, ka šīs blakusparādības neattīstījās, atbildot uz Coraxan un izraisīja primārā slimība.

Яндекс.Метрика