Kordaron

 Cordarone Tabletes
 Cordarone - sirds un asinsvadu līdzeklis.

Farmakoloģiskās iedarbības cordarone

Cordarone ir antiaritmiskie līdzekļi narkotiku 3. klase, novēršot aritmija un stenokardija.

Cordarone bloki adrenerģiskos receptorus, samazina elektrovadītspēja sinoatrialnuyu priekškambaru mezgla un neietekmējot vadītspēju intraventrikulāru. Narkotiku samazina miokardnuyu uzbudināmība, palielina ugunsizturīgo periodu.

Efektīva ārstēšana stenokardijas dēļ samazinājās miokarda skābekļa patēriņa (samazinot kopējo perifēro asinsvadu pretestību un sirdsdarbība), koronāro asins plūsma (sakarā ar tiešo ietekmi uz muskuļiem artērijās) palielināšana, sirds produkcijas uzturēšana (samazināšanās dēļ spiedienam aortas un perifēro pretestību).

Pēc intravenozas Cordarone miokardnaya samazināts kontraktilitāti, ievērojama negatīva inotropiskā efekts nav klāt.

Atsauksmes par Cordarone liecina, ka narkotiku sasniedz maksimālo aktivitāti pēc 15min. pēc lietošanas un iet caur 4h.

Produkta veids

Izgatavošanas Cordarone tabletes, risinājumu.

Indikācijas

Cordarone paredzēts pārtraukt uzbrukumus no paroksismālo tahikardija, kambaru tahikardija, un paroksismālo supraventrikulāras (augsts kambara likme), lai novērstu stabilu un paroksismālo ātriju fibrilācija, priekškambaru plandīšanās.

Tāpat saskaņā ar norādījumiem Cordarone norādītas profilaksei priekškambaru fibrilācijas atkārtošanās sirds kambaru, kambaru aritmijas, paroksismālo supraventrikulāra tahikardija, priekškambaru fibrilācija, priekškambaru plandīšanās.

Labas atsauksmes par Cordarone, lieto, lai ārstētu pacientus ar sirds slimību organiskas izcelsmes, kopā ar kreisā kambara disfunkciju.

Lietošanas instrukcijas cordarone

Cordarone Tabletes instrukcijas izmantoti dažādos sastāvos:

  • Ambulatorā ārstēšana tiek uzsākta ar 600-800mg / dienā, jāņem dalītās devās. Pēc tam, kad kopējais saņemto summa tiks vērsta uz Cordarone 10g (parasti 10-14dn), pacients tiek pārcelts uz uzturošo devu, cerot 3 mg uz kilogramu (100-400mg / dienā).
  • Stacionārā ārstēšana arī sākas ar 600-800mg / dienā (maksimālā - 1200 mg), kas koriģēta par 5-8dn do10gr.

In cordarone nozīmīgu pusperiodu, ir atļauts lietot katru 2 dienu, ar devu 100 mg ieteicams jālieto katru dienu, un 200mg - katru otro. Ārstēšanas laikā, jūs varat ņemt pārtraukumu - divas dienas / nedēļā.

R  Cordarone intravenoza risinājums
 astvor Cordarone lieto infūzijām vai injekcijām. Iekraušanai infūzijas devu pieaugušajam ir 5 mg uz kilogramu ķermeņa masas. Cordarone izšķīdina 250 ml 5% glikozes. Infūzija var veikt no 20 minūtēm līdz 2 stundām. Ievads atkārto divas vai trīs reizes dienā. Tas parasti aizņem apkopes infūzijas, jo efekts narkotiku pakāpeniski samazinās. Uzturēšanai terapeitiskā efekta ordinē pieaugušajiem vairākas dienas 10-20mg uz kg ķermeņa masas dienā (aptuveni 600-800mg dienā, maksimālais - 1200 mg). Tas deva arī atšķaida ar 250 ml 5% glikozes.

Ieteicamā deva pieaugušajiem injekcijām - 5 mg uz kilogramu Cordarone tiek ieviesta to trīs minūtes. Nākamais injekciju var veikt tikai pēc 15min. Ja vēlaties turpināt ārstēšanu, pārejot uz infūzijas veidā.

Bērni pēc trim gadiem Cordarone ievadāms devā 5 mg uz kilogramu.

Sajaucot zāles ar citām zālēm vienā šļircē nevajadzētu būt.

Blakus efekti

Pieteikums Cordarone var izraisīt nogulsnēšanos lipofuscīna radzenes epitēliju, fotosensitivitāte, hipotireoze, hipertireoze, bradikardija, hipotensija, samazinājums vadītspēju AV, alveolīts, pneimonija, slikta dūša, aknu darbības traucējumi, smaguma pakrūtē.

Ir atsevišķas atsauksmes par Cordarone, izraisa attīstību perifēras neiropātijas, trīce.

Parenterāla ievadīšana Cordarone var izraisīt drudzi, svīšanu, miega apnoja, bronhu spazmas, flebīts, paaugstināts intrakraniālais spiediens.

Kontrindikācijas cordarone

Cordarone Instrukcijas paziņoja, ka tabletes nevar piešķirt neiecietību amiodarons, jodu, vājumu sinusa mezglā, intraventrikulāro vadīšanas traucējumi, atrioventrikulāra, vairogdziedzera disfunkciju, sirds mazspēja, hipokaliēmiju, intersticiāla plaušu slimība.

Arī Cordarone tabletes ir kontrindicēta sievietēm grūtniecība, zīdīšanas, bērni līdz 18L.

Neparedz tabletes kopā ar zālēm, kas izraisa kambaru tahikardija poliformnuyu "pirouette" ar MAO inhibitoriem.

Jūs nevarat ievadīt Cordarone IV alerģija pret amiodaronu, jodu, ar sinusa bradikardija, sinoatriālā sirds blokāde, sinusa mezgla vājuma, smagiem vadīšanas traucējumi (bez elektrokardiostimulatora), disfunkciju vairogdziedzera.

Ir iespējams veikt intravenozās cordarone vienlaicīgi ar līdzekļiem, kas izraisa kambaru tahikardija paroksismālo.

Intravenoza Cordarone ir kontrindicēta māsu sievietēm, bērniem vecumā līdz trim gadiem. Grūtniecēm zāles lieto izņēmuma gadījumos.

Яндекс.Метрика