Corinfar

 Corinfar retard
 Corinfar - ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Corinfar - kalcija kanālu blokators lēni, dihidropiridīna atvasinājumu.

Narkotiku paplašina asinsvadus, novērš stenokardijas, samazina spiedienu, kalcijs strāva šūnās perifēro, koronāro artēriju un sirds miocītiem, sadala procesu samazināšanu miokarda un uztraukums.

In toni vēnu Corinfar nav skārusi, bet koronārās asins plūsmas pieaugumu, uzlabo asins plūsmu uz išēmisko jomās miokarda, stimulē darbību apvedceļu asins plūsmu, paplašina perifēro artēriju, samazina miokarda toni un tās skābekļa patēriņa, kopējo asinsvadu pretestību, dobumu, palielina diastoliskais mīkstināšanu kreisā kambara.

Arī Corinfar neizpaudušās cēloņi natriuresis palielinās asins plūsmu nierēs, nav nekādas ietekmes uz fibrilācijas, mezglu SA, AV.

Produkta veids

Tabletes Corinfar, Corinfar retard Corinfar Uno.

Indikācijas

Corinfar saskaņā ar norādījumiem, kas norādīti stenokardijas, arteriālas hipertensijas, sindroms, Reino slimības, koronāro artēriju spazmas, hipertensija, kas "mazā" apli asins plūsmu. Arī efektīvs narkotiku atbrīvojumu hipertensīvās uzbrukumu, lai diferenciāldiagnostikas organiskās un funkcionālās vienīgās koronāro artēriju.

Lietošanas instrukcijas Corinfar

Corinfar attiecas uz vienu, divas tabletes divas vai trīs rindas. dienā, ar regulāriem laika intervāliem. Tablete jānorij vesela, tā nevar sasmalcināt vai košļāt.

Saskaņā ar instrukcijām Corinfar ieteicams lietot pēc ēšanas.

Corinfar Retard ņemot iecelt 1st tablete divas p / dienā. Ja terapeitiskais efekts nav izteikts, devu var palielināt līdz divām tabletēm, tie arī pieņemt divas rindas / dienā. Pieļaujamā dienas deva - 4 tabletes / dienā (80 mg). Tabletes  Corinfar DNA
 arī nevar sasmalcina, norīt veselas.

Corinfar Uno lietot pa vienai tabletei vienu p / dienā, no rīta. Pieļaujamā vienreizēja deva - 40 mg dienas deva - 80 mg. Pacientiem ar aknu mazspēju deva jāpielāgo.

Ārstēšanas ilgums parasti ir noteicis ārsts.

Blakus efekti

Application Corinfar var izraisīt vemšanu, diskomforta sajūta vēderā, slikta dūša, traucēta izkārnījumos, pārejoša smaganu hiperplāzija, strauju spiediena, piesarkums, drudzis, galvā, ķermeņa augšdaļas, asins plūsmu uz tiem, reflektoro tahikardiju, pieauga stenokardicheskie uzbrukumiem, pietūkums ekstremitāšu , anēmija, trombocitopēniskā purpura, leikopēnija, trombocitopēnija, galvassāpes, parestēzija, aizkaitināmība, reibonis, miegainība, miega traucējumi, redze, trīce, nogurums, alerģiskas reakcijas, mialģija.

Ilgstoša lietošana Corinfar var izraisīt nevēlamu ietekmi no aknām, retos gadījumos, miokarda, hiperglikēmija (cukura diabēts), ginekomastiju (vecākiem vīriešiem, kas notika pēc atcelšanas Corinfar).

Ass galu ārstēšanai var izraisīt arteriālās hipertensijas, išēmija. Ieteicams pārtraukt pakāpenisku samazināšanu devu.

Kontrindikācijas Corinfar

Corinfar lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts kardiogēnu šoku, nestabilu stenokardiju, akūtu miokarda infarktu, paaugstinātu jutību, iezīmēja aortas stenozi. Neparedz zāles bērniem līdz 18L., Laktācijas periodā un grūtnieces.

Jāievēro piesardzība, lietojot Corinfar pacientiem ar aknu, nieru, arteriālā hipotensija kad, hroniskas sirds mazspējas.

Pacientiem ar hipovolēmiju, nieru mazspēju, kuriem tiek veikta hemodialīze, izmantojiet Corinfar var izraisīt strauju spiediena.

Nav ieteicams terapijas laikā, lai veiktu darbu, kas prasa koncentrēšanos un / vai saistīta ar sarežģītu mehānismu automašīnas vadību.

Яндекс.Метрика