Cozaar

 Cozaar
 Cozaar - nozīmē spiediena samazināšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Cozaar samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību, asinsspiedienu, spiedienu "mazo" loku asins plūsmu un dobumu ir diurētisku efektu.

Preparāti mēdz novērstu miokarda hipertrofiju un pacientiem ar hronisku sirds mazspēju Cozaar palīdz labāk paciest izmantot.

Spriežot pēc atsauksmēm Cozaar, viens pieteikums par narkotiku samazina diastoliskais un sistoliskais spiediens caur 6H. Samazināta antihipertensīvs efekts nozīmē, dienas laikā. Maksimālais terapeitiskais efekts zāļu sasniedz pāri 3-6ned. pēc ārstēšanas uzsākšanas.

Produkta veids

Cozaar tabletes.

Indikācijas

Cozaar Instrukcijas norādīja, ka zāles ir parakstītas hipertensijas artēriju, hroniska sirds mazspēja (kombinācijā ar sirds glikozīdiem, diurētisku līdzekli).

Lietošanas instrukcijas Cozaar

Cozaar lieto iekšķīgi, viena p / dienā. Arteriālā hipertensija dienas deva ir 50 mg (to var palielināt līdz 100 mg, kas ir pieņemts par vienu, divas reizes).

Ja pacients lieto diurētiskos līdzekļus lielās devās, dienas sākumdeva Cozaar samazināts līdz 25 mg. Pacientiem ar aknu slimību, jāņem mazāku devu.

 Cozaar Tabletes
 Pielāgot devu Cozaar gados vecākiem pacientiem, pacientiem ar nieru slimību (pat tiem, kas veic dialīzi) nav nepieciešama.

Hroniskas sirds mazspējas, Cozaar piemēro devās 12, p 5 mg / dienā.

Pakāpeniski palielināt devu katru nedēļu divas reizes, tādējādi tas varētu atbalstīt - 50 mg dienā (12 5-25-50mg).

Blakus efekti

Cozaar var izraisīt astēnija, galvassāpes, nogurums, bezmiegs, reibonis, trauksme, miegainība, galvassāpes, ataksija, perifērā neiropātija, atmiņas zudums, miega traucējumi, troksnis ausīs, konjunktivīts, aizlikts deguns, trīce, samaņas zudumu, depresija, parestēzija, sāpes zaudējumus kakls, iesnas, aizdusa, augšējo elpceļu infekcijas, bronhīts, klepus, caureja, slikta dūša, sāpes vēderā, aizcietējums, meteorisms, zobu sāpes, sausa mute, gastrīts, mialģija, krampji, muguras sāpes, kāju, krūtīs, artrīts, fibromialģija, artralģija.

Ir atsauksmes Cozaar, izraisa anēmiju, stenokardija, bradikardija, ortostatiska hipotensija, sirdsklauves, tahikardija, urīnceļu infekcijas, libido, potences, nieru funkciju, piesarkums, sausa āda, svīšana, fotosensitivitāte, izsitumi, nātrene, nieze, pietūkums, angioneirotiskā tūska, drudzis pasliktināšanās , podagra, hiperkaliēmiju.

Ar pārdozēšanas Cozaar var mainīties sirdsdarbība, samazinoties spiedienam.

Novērst simptomus ar palīdzību piespiedu diurēze, simptomātiska terapija.

Kontrindikācijas Cozaar

Kā norādīts instrukcijā Cozaar nav paredzēta bērniem, laktācijas un grūtniecēm dehidratācija, paaugstināta jutība, arteriālā hipotensija, hiperkaliēmijas.

Яндекс.Метрика