Rosamet

Rosamet - farmakoloģiskā sagatavošana, pamatojoties uz metronidazolu vietējai lietošanai.

Struktūra un sastāvs

 Rosamet
 Saskaņā ar izdotajām formā Rosamet 1% krēms norādījumiem. Aktīvā viela - metronidazolu. 1 g krēma satur 10 mg metronidazolu. Arī produkts satur blakuspakalpojumu sastāvdaļas: glicerīns, šķidro parafīnu, emulgatori vasks, propilēnglikols, metilparahidroksibenzoāts, propilparahidroksibenzoāts, ūdens.

Ārēji Rosamet ir viendabīgs krēms balts, praktiski bez smaržas. Tā ražo narkotiku alumīnija caurules, 25 g

Farmakoloģiskās iedarbības Rosamet

Saskaņā ar instrukcijām Rosamet ir pretmikrobu un pretprotozoju efektu. Vietējā narkotiku lietošana ir anti-akne efektu, bet precīzs darbības mehānisms vēl nav skaidrs. Visbiežāk izrakstītā Rosamet "pinnes."

Metronidazolu ārējai piemērošanai ir dažas antioksidantu iedarbība, jo tā samazina sintēzi aktīvā skābekļa un hidroksila radikāļiem asins šūnu (kas ir oksidētāji un var izraisīt audu bojājumu iekaisumu).

Rosamet nav spēkā telangiectasia, kas tiek novērota ar rozā pinnes.

Narkotiku gandrīz sasniedz sistēmisko cirkulāciju ja lokāli.

Indikācijas

  • iekaisuma slimības, ādas ar veidošanos papulas, pustulām;
  • eritēma pie rozā un pinnes vulgaris;
  • vulvovaginītu;
  • balanopostīts.

Kontrindikācijas Rosamet

Saskaņā ar instrukcijām Rosamet kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku laikā I trimestrī grūtniecības un zīdīšanas.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Rosamet izmantot lokāli.

Ārstēšanai iekaisuma pustulas, papulas un eritēma narkotiku pārklāts ar plānu kārtiņu uz tīras ādas un berzes 1-2 reizes dienā. Ārstēšanas Rosamet "pinnes" ilgums parasti ir 1-2 mēneši (nosaka ārsts). Ir ieteicams veikt pārtraukumu medus ādas notīrīšanas un krēma ir aptuveni 10-20 minūtes. Terapeitiskais efekts Rosamet, atsauksmes, notiek 2-3 nedēļu laikā.

Kad balanopostīts, vulvovagināls Rosamet ar vates tamponu uzklāj uz virsmas inficēto perēkļi uz dzimumlocekļa galviņa, priekšāda, jomā kaunuma lūpu, vestibila un viegli berzēt. Zāles tiek izmantota 2 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir 8-10 dienas.  Cream Rosamet

Blakusparādības Rosamet

Kā uzskata Rosamet reti izraisa blakusparādības. Alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene un izsitumi uz ādas ir reti novērota lobīšanās un dedzināšana ādu, asaru izdalīšanās.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Rosamet kad piemēro ārēji rada ļoti zemu koncentrāciju narkotikas asinīs, tāpēc savietojamība ir ļoti mazs. Teorētiski, efekts tiks atzīmēta nostiprināšanu vienlaicīgu lietošanu varfarīnu un citus netiešos antikoagulantus.

Īpaši izstrādāta lietošanas Rosamet

Šīs zāles var izmantot tikai ārēji!

Jums vajadzētu izvairīties no kontakta ar acīm, kā iegūt Rosamet var izraisīt acu asarošana, un iekaisuma reakciju.

Tas nav ieteicams ārstēšanu Rosamet ilgstošas ​​uzturēšanās saulē laikā.

Яндекс.Метрика