Cyclo Proginova

Cyclo Proginova - līdzekļi  Iepakošanas Cyclo Proginova
 ārstēšanai menopauzes traucējumu.

Farmakoloģiskā darbība

Cyclo Proginova attiecas uz grupu ar kombinēto hormonālo metodēm. Narkotiku sastāv no estradiola un norgestrelu, un tā terapeitiskais efekts nosaka kopumu to ietekmi.

Estradiols ir dabisks sievišķais hormons estrogēns. Tas stimulē izplatīšanas epitēlijā dzimumorgānu, tostarp atjaunošanu endometrija dzemdes sākumā menstruālā cikla laikā. Par īpašībām Cyclo Proginova ir spēja ietekmēt metabolismu olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku un elektrolītu organismā, uzlabo sintēzi dažādas funkcijas proteīnu aknās, lai veidotu kaulu struktūru.

Progesterons komponents no narkotiku - norgestrel- sintētiskas izcelsmes. Aktīvākie tas pārspēj dabas progesterona dzeltenais ķermenis. Norgestrels veicina pārejas posmu sekrēcijas endometrija izplatīšanu, samazina uzbudināmība gludās muskulatūras dzemdes un olvadu, uzlabo veidošanos piena dziedzeri, nomāc ovulāciju. Mēs zinām vājās androgēnu īpašības norgestrelu.

Kā uzskata Cyclo Proginova efektīvi novērš garīgo un fizisko simptomi menopauzes, novērš osteoporozi kaulu. Ir pierādījumi samazināt varbūtību saslimt ar sirds slimībām un asinsvadu, ārstējot šo rīku.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Cyclo Proginova izlaists kā tabletes.

Indikācijas Cyclo Proginova

Zāles ieteicams lietot olnīcu disfunkcijas, simptomi menopauzes ar pirms un pēc menopauzes: pārmērīga svīšana, sajūta "gaita", uzbudināmība, depresija, sliktas atmiņas un uzmanības. Tas samazina trausli nagi, grumbas, ādas sausumu, dzimumorgānu gļotādu, palielināts trauslumu kauliem.

Cyclo Proginova palīdz ar trūkumu estrogēnu hormonu pēc ķirurģiskās izņemšanas olnīcu, menstruālā cikla un amenoreja laikā, novērš osteoporozi un agrīna menopauze.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Cyclo Proginova nevar izmantot, lai ārstētu aknu slimības, tai skaitā audzēju pie viņas, ar komplikācijām diabēta, sirpjveida šūnu slimību, krūts vēzi un endometrija vēža, lipīdu vielmaiņas traucējumiem, grūtniecības, otosklerozes pasliktinās tās laikā.

Lietošanas instrukcijas Cyclo Proginova

Drops akceptēt  Drops Cyclo Proginova
 uz iekšu, atkarībā no cikla fāzē, viens pakete ir paredzēta 21 dienu ievadīšanas. Ja sieviete izdzīvoja menstruācijas, narkotiku jāsāk ar 5 dienu menstruālā cikla (sākums cikla tiek uzskatīta par 1 dienu menstruācijas).

Attiecībā uz menopauzes, reti menstruācijas vai amenoreja single uzņemšanas Cyclo Proginova var sākt jebkurā dienā. Ir svarīgi, lai izslēgtu grūtniecību sievietēm.

Iepakojums satur baltas un gaiši brūnai granulas. Pirmie 11 dienas baltu granulu 1 1 reizes dienā, kas nākamajos 10 dienām - viena gaiši brūni. Pēc 21 dienu nepārtrauktas uzņemšanas līdzekļiem būtu pārtraukums 7 dienas. Šajā periodā sieviete uzņemas par menstruālā asiņošana, kas saistīta ar pārtraukšanas Cyclo Proginova veidam. Tas notiek 2-3 dienas pēc tam, kad lietojat tabletes. Pēc 7 dienas pārtraukums sākt jaunu iepakojumu narkotiku.

Ieteicams, ņemot zāles vienā un tajā pašā dienas laikā. Ja pacients ir aizmirsis veikt nākamos tabletes, tas būtu jādara nākamajos 12-24 stundu laikā. Ja pārtraukums ir vairāk nekā vienu dienu, tas varētu sākties asiņošana no maksts.

Blakusparādības Cyclo Proginova

Kā uzskata Cyclo Proginova spēj izraisīt traucējumus kuņģī, galvassāpes, slikta dūša, krūšu jutīgums, dzemdes asiņošana, ķermeņa masas izmaiņas.

Яндекс.Метрика