Cyclodynon

Sastāvs Cyclodynon

Risinājums sagatavošana  Iepakošanas Cyclodynon
 Tas satur aktīvo sastāvdaļu - sausais ekstrakts K. prostrata parastā (Agnuscastus). Kā tiek izmantotas palīgvielas: Attīrīts ūdens, polisorbāts 20, povidona, nātrija dihidrāts, saharoze, sorbitols 70% (nekristalliziruyuschiysya), etanols 96% piparmētru aromāts.

Tabletēs - aktīvā viela sausā ekstrakta K. prostrata parasto (Agnuscastus). Tiek izmantotas kā palīgvielas: koloidālais silīcija dioksīds, povidonu, laktozes monohidrātu, magnija stearātu, kartupeļu ciete, mikrokristāliskā celuloze.

Farmakoloģiskā darbība

Cyclodynon normalizē asins koncentrāciju dzimumhormonu. Aktīvo sastāvdaļu narkotiku, augu izcelsmes vielas - parasts guļus vasaras cipreses.

Dopamīnerģiskās sekas narkotiku rezultātiem samazinājies ražošanā prolaktīna. Paaugstināts prolaktīna nomāc sekrēciju gonadotropins, kas noved pie traucējumiem ovulācijas un dzeltenā ķermeņa veidošanās, kā rezultātā iespējami traucējumi Menstruālā cikla un mastodīnija.

Arī prolaktīna stimulē proliferatìvâ procesus piena dziedzeros, palielinot veidošanos saistaudu un uzlabojot piena kanāliem. Tādējādi, samazinot prolaktīna līmenis mazināja sāpes sindromus krūts dziedzeros un izraisa regresiju patoloģisko procesu.

Indikācijas Cyclodynon

Premenstrual sindroms, menstruāciju traucējumi, mammalgia.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība no šīs narkotikas sastāvdaļām.

Pieteikums Cyclodynon grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Cyclodynon neiesaka grūtniecēm un zīdītājām.

Cyclodynon Devas un lietošanas instrukcijas

Cyclodynon risinājums jāsakrata pirms lietošanas. 1 ir perorāli reizi dienā 40 pilienus no rīta ir labāka, ar nelielu ūdens daudzumu.

Tabletes ir jālieto iekšķīgi vienu reizi dienā, nesakošļājot, uzdzerot nedaudz ūdens.

Standartlikme  Drops Cyclodynon
 Ārstēšana ir paredzēta 3 mēnešus bez pārtraukuma menstruālā cikla laikā.

Vienlaikus uzlabojot stāvokli un izzušanu simptomi ir jāturpina, ņemot Cyclodynon 2-3 nedēļu laikā.

Blakusparādības Cyclodynon

Saskaņā ar saņemtajiem Cyclodynon dažkārt var būt blakusparādības, kas izpaužas kā ādas alerģiskas reakcijas. Ir atsauksmes par individuāliem gadījumiem, uzbudinājums, halucinācijas, apjukums izpausmes.

Pārdozēt

Pārdozēšanas Cyclodynon atsauksmes ir saņemtas.

Cyclodynon Mijiedarbība ar citām zālēm

Kopīgā uzņemšanu ar kolēģiem Cyclodynon antagonistu dopamīna receptoru ir savstarpēja pavājināšanās efekts. Mijiedarbība pašlaik nav zināma.

Brīdinājumi

Ja jūs sastopaties gaitā ārstēšanā sāpes krūtīs, depresija, vai menstruālā cikla traucējumi, jākonsultējas ar ārstu. No korpusa tablešu sastāvs satur laktozi. Individuāla nepanes laktozi, var izraisīt caureju un sāpes pakrūtē reģionā. Tāpat kā tās analogiem Ciclodinone neietekmē spēju kontrolēt ierīcēm un transportlīdzekļiem. Kā daļu no šķīduma satur alkoholu, kas būtu jāņem vērā, piešķirot šo narkotiku saņemšanas.

Piezīme pacientiem ar cukura diabētu

Personām ar diabētu atļauta Ciclodinone akceptu kā pilienu, un ar tablešu formā. Ar vienu devu zāļu satur mazāk nekā 0, 03 "maizes vienības".

Uzglabāšanas nosacījumi

Pilieni tiek uzglabā tumšā vietā. Tabletes uzglabā tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. In Ciclodinone risinājums uzglabāšanas laikā var izgulsnēties, kas nekādā veidā neietekmē efektivitāti narkotiku.

Яндекс.Метрика