Cymbalta

Cymbalta - zāles, kas, no grupas, kas satur antidepresantus.  Cymbalta

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Cymbalta nāk kapsulu veidā iekšķīgai lietošanai. Aktīvā viela - duloksetīns. Vienā kapsulā preparāts satur 30 vai 60 mg duloksetīna un papildu komponentiem (saharoze, talks, hipromeloze, Hipromelozes acetāta sukcināta, baltā krāsviela, trietilcitrāts, titāna dioksīds, nātrija laurilsulfāts, želatīns, dzeltenais dzelzs oksīds krāsu).

Cymbalta kapsulas izgatavoti no 30 un 60 mg. Blister pack 7 vai 14 kapsulas ar narkotiku. Kartona var būt 1, 2 vai 6 blisteri.

Farmakoloģiskā darbība narkotiku Cymbalta

Saskaņā ar instrukcijām Cymbalta pieder grupai antidepresantu. Narkotiku nomāc atpakaļsaistes serotonīna un norepinefrīna, kā rezultātā palielinās noradrenerģisko un serotonīna neirotransmisijas centrālajā nervu sistēmā. Bez tam zāles veicina nomāktu sāpju, tādējādi palielinot sāpju slieksnis pacientiem ar sāpēm neiropātisko izcelsmes.

Cymbalta labi uzsūcas pēc iekšķīgas lietošanas. Maksimālā zāļu koncentrācija serumā tiek noteikta pēc 6 stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Organismā duloksetīna metabolizējas. Cymbalta atsaukšanu narkotiku nierēs. Pusperiods 12 stundas.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām ieteicams izrakstīt Cymbalta depresijas un sāpīgas formā diabētiskās neiropātijas.

Kontrindikācijas Cymbalta

  • jutība pret sastāvdaļām;
  • slēgta kakta glaukoma (nekompensētu);
  • vienlaicīgi MAO inhibitori (monoamīnoksidāzes).

Piesardzības pasākumi Šīs zāles jālieto paasināšanās mānija, krampji, aknu disfunkcija / nieru, midriāze laikā, kā arī pacientiem ar tendenci uz pašnāvību.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Cymbalta nav ieteicams grūtniecības laikā, jo nav pietiekami daudz klīniskās pieredzes ar šo narkotiku.

Izmantot Cymbalta ieteicams tikai tad, ja potenciālie ieguvumi narkotiku ievērojami lielāks risks auglim.

Laikā laktācijas nedrīkst lietot šīs zāles.

Devas un administrēšana narkotiku Cymbalta

No narkotiku kapsulas iekšķīgi kopumā, bez košļājamā.

Cymbalta sākuma deva parasti ir 60 mg vienu reizi dienā, neatkarīgi no ēšanas. Maksimālā deva - 120 mg (divos posmos). Kā uzskata Cymbalta bija labi panesama un efektīvi palīdz ar depresiju.

Pacienti ar simptomiem nieru mazspēju, ieteicamā sākuma deva ir 30 mg.  Pieejamās Cymbalta kapsulas

Nav klīniskās pieredzes ar Cymbalta pacientiem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Blakusefekts

Pēc atsauksmēm Cymbalta reti izraisa blakusparādības. Klīniskajos pētījumos visbiežāk novērotās blakusparādības ir šādas: reibonis, sausa mute, bezmiegs, galvassāpes (10%). Jāatzīmē, ka pacientiem, kas saņēma placebo galvassāpes radās biežāk nekā nodarbinātības narkotiku Cymbalta.

Ļoti reti (no 1 līdz 10%), atsauksmes, Cymbalta izraisīt blakusparādības, piemēram, caureja, trīce, samazināšanās apetītes zudums, vājums, svīšana, karstuma viļņi, Anorgazmija, samazināts libido, ejakulācijas traucējumu.

Pacientiem ar diabētiskās neiropātijas Cymbalta var izraisīt nelielu koncentrācijas palielināšanos glikozes līmeni asinīs.

Cymbalta pārdozēšana

Ir daži ziņojumi par pārdozēšanu ar šo narkotiku, nebija letālas sekas. Pārdozēšanas simptomi var būt: trīce, krampji, ataksija, vemšana. Ārstēšana ir simptomātiska. Specifisks antidots.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nedrīkst vienlaicīgi lietot narkotikas ar līdzīgu ietekmi uz centrālo nervu sistēmu (ieskaitot etanolu).

Cymbalta un kombinācija zālēm, kas lielā mērā saistās ar plazmas proteīniem, var izraisīt tādās koncentrācijās abu narkotiku pieaugumu.

Konkrēti norādījumi par lietošanu Cymbalta

Nelietojiet zāles vienlaicīgi Cymbalta un MAOI, kā aprakstīts atsevišķos gadījumos letālām un nopietnas komplikācijas (mioklonusa, hipertermija, izteica uztraukums ar pāreju komā). Nelietojiet šīs zāles 14 dienu laikā pēc MAO inhibitoru terapijas.

Pacientiem ar mānijas valstīm citu narkotiku lietošana, kas ietekmē nervu sistēmu (vai alkoholu), kombinācijā ar Cymbalta var palielināt slimību.

Tā kā depresija, visticamāk pašnāvības mēģinājumi, ir nepieciešams rūpīgi uzraudzīt pacientus, kuri ir pakļauti riskam.

Uzņemšana Cymbalta var izraisīt miegainību, tāpēc pacientiem, kuri lieto narkotikas, jums ir nepieciešams ievērot piesardzību, vadot transportlīdzekli, un, strādājot ar pārvieto mašīnas.

Яндекс.Метрика