Tsitizin

Cytisine - gatavošanās labojot pārkāpumus alkoholismu un narkomāniju.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir  Apmetums Tsitizin
   stimulējot ietekme uz H-holīnerģiskajiem receptoriem, kas veicina uz refleksu stimulāciju elpošanas centra serde oblongata. Cytisine ietekmē holinoreaktivnye virsnieru audu struktūra, kas noved pie pieaugumu epinefrīns atbrīvošanu, kas savukārt izraisa mehānismus, lai palielinātu asinsspiedienu.

Vēl nesen, narkotiku veiksmīgi izmanto morfija intoksikācijas, oglekļa monoksīds, barbiturāti, un citas vielas, kas nomāc centrālo nervu sistēmu. Pašlaik, sakarā ar alternatīvo barbiturāti un morfija antagonisti, izmantošanu cytisine ierobežota.

Zāles ir izmantots arī intravenozi vai intramuskulāri, elpošanas apstāšanās, asinsrites un elpošanas nomākumu infekcijas slimniekiem.

Tsitizin aktīvi ietekmē sajūtas mainās no smēķēšanas nepatīkama, tas palīdz mazināt atkarību no nikotīna. Zāles nomāc izpausme atturības pie smēķēšanas pārtraukšanu.

Darbības mehānisms un tā ietekme cytisine tuvojas farmakodinamiku nikotīna, kas ļauj izmantot aktīvo sastāvdaļu narkotiku pilnībā atmest smēķēšanu bez attīstībā sindromu.

Kontrindikācijas cytisine

Norādījumus, lai cytisine izceltas vairākas kontrindikācijas, kas ietver: Paaugstināta jutība pret aktīvo narkotiku komponentiem, miokarda infarkts, stenokardija, ateroskleroze, insults, augsts asinsspiediens, paasinājums kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, grūsnības, laktācijas.

Ierobežojumi

Pārskatot cytisine teica, ka narkotiku lietošana nav ieteicama šizofrēnijas, virsnieru audzēju, koronāro artēriju slimību, sastrēguma sirds mazspēju, smadzeņu asinsvadu slimību, hipertireoze, kuņģa čūla, cukura diabēts, aknu vai nieru mazspēju, vecumā no astoņpadsmit un vairāk nekā sešdesmit pieciem .

Piemērošana cytisine grūtniecības laikā

Izmantošana narkotiku un analogi cytisine ir kontrindicēta grūtniecības laikā sakarā ar palielinātu risku embriotoksisks rīcību.

Lietošanas metode un deva cytisine

Instrukcijas  Analogs cytisine
 lai cytisine paziņoja, ka tiek veikti tablešu veidā narkotiku mutiski ik pēc divām stundām uz 1, 5 mg trīs dienu smēķēšanas pārtraukšanu. No ceturtā līdz divpadsmitajai dienai Tsitizin pieņemts tādā pašā devā ik divarpus stundas. No trīspadsmitā līdz piecpadsmitajam datumam pēc neveiksmes - ik pēc trim stundām. No sešpadsmitā līdz astoņpadsmitā - ik pēc piecām stundām. Nepastāvot vēlamo efektu, zāles tika pārtraukta. Nākamais mēģinājums saņem cytisine lietot 2-3 mēnešus pēc tam, kad pabeigta pirmā kursa.

Pārskatot cytisine norādīja, ka iespējamo izmantošanu narkotiku veidā plāksteris, kas ir uzlīmēts uz apakšdelma. Šis saņemšanas forma atvieglo iekļūšanu aktīvo vielu organismā caur ādu virsmas cytisine. Pirms montāžas plāksteris noslaukiet ādu ar spirtu, vai ar ūdeni. Ielīmēts plāksteris jāaizsargā no ūdens un citu šķidrumu. No narkotiku plākstera deva ir atkarīgs no lieluma un individuāli.

Zāles ir pieejams formā filmu, kas ir pievienoti pie debesīm vai iekšējās virsmas aiz vaiga arī. Filma izmanto katru dienu četras līdz astoņas reizes, no pirmās līdz piektajai dienai smēķēšanas pārtraukšanas.

Яндекс.Метрика