Dabas Calm

Dabas Calm - uztura bagātinātājs, lai aizvietotu trūkumu magnija organismā.  Dabas Calm

Farmakoloģiskā darbība Dabas Calm

Viena tējkarote aktīvie uztura bagātinātāju Dabas Calm satur 205 mg tīra magnija sagremojams, kas ir puse no ikdienas prasību veseliem vīriešiem šajā pēdām. Magnija līmenis veselām sievietēm ir 300 mg un 450 mg - grūtniecības laikā.

Mikroelements magnijs ir svarīgi, lai iestāde, jo tā piedalās lielākajā daļā sistēmu un orgānu: nervu, sirds un asinsvadu, gremošanas sistēmu, nieres, aknas. Bez magnija neražo pilnībā fermentus un hormonus.

Visbiežāk simptomi magnija trūkums organismā, kas jau var attiecināt uz lietošanas indikācijas BUD - bieži krampji, bezmiegs vai nemierīgs miegs, aritmijas, osteoporoze, muguras sāpes, locītavu sāpes un kakla, galvassāpes, paaugstināts asinsspiediens, nogurums, astma, diabēts, sirds slimības un asinsvadu, nervozitāte vai depresija, aizcietējums, muskuļu atrofija, artrīts.

Spriežot pēc pārskatiem par dabas mierīgs, pēc piemērošanas uztura bagātinātāju daudzi simptomi ir aprakstīti vispār, vai kļūt mazāk izteikta.

Produkta veids

Pulveris.

Indikācijas

Dabas Calm ieteicams lietot pacientiem ar hronisku nogurumu un nogurums, biežas galvassāpes, bezmiegs, paaugstināts muskuļu tonuss, aritmiju, nervozitāte, muskuļu krampji vai spazmas, aizkaitināmība, pastiprināta spiediena, klātesot akmeņi nierēs, zarnu darbības traucējumiem, iezīmēja premenstruālo sindromu.

Natural Calm rokasgrāmata: kā izmantot

Vidēji veselīgs cilvēks jāņem divas tējkarotes narkotiku Dabas mierīgs dienas, un veselīga sieviete - 1, 5-2 tējkarotes.

Klātesot dažādu hronisku slimību ikdienas prasība magnija var palielināt. Maksimālā pieļaujamā deva narkotikas - 3 tējkarotes, lai gan ir gadījumi, kad smagi slimiem pacientiem piešķirtie ņemt 1,000 mg magnija dienā.

Pirms lietošanas, ampulas saturu šķīdina ūdenī. Instrukcijas Natural Calm norādīja, ka, karstāks ūdens, jo labāk tas būs ieguvis magniju. Iegūtais šķīdums neobligāti var būt sajaukti ar tēju vai dzeramo ūdeni.

Daudzi pozitīvi komentāri par dabas Calm, kas saistīts ar viņa formula - tas uzsūcas labāk nekā vairums tās vienaudžiem, un palīdzēt pat tiem pacientiem, kuriem ir problēmas ar gremošanu un uzturvielu uzsūkšanos, minerālu mikroelementu.  Dabas Calm pikantu

Dabas Calm blakusparādības

Dati par blakusparādības Dabas Calm nav noteikts.

Ar pārdozēšanas magnija (gipermagniemii) var sākt bradikardija, pazemina asinsspiedienu, slikta dūša, galvassāpes, elpas trūkums, vājums, vemšana, redzes runas. Pacientiem, kas cieš no nieru mazspējas, var sākties reiboni.

Ārstēšanai paredzētajām pretindes magniju pacientiem - kalcija glikonāts vai kalcija hlorīdu, veic pastiprinātu diurēzi. Pacienti ar nieru mazspēju ar pārdozēšanas magnija tiek parādīts hemodialīze.

Lai izvairītos no pārdozēšanas pirms uztura bagātinātājus nepieciešams, lai noteiktu līmeni, magnija līmenis asinīs - ziedot asinis pienācīgu analīzi.

Kontrindikācijas

Narkotika ir kontrindicēta bērniem Dabas klusums līdz sešiem gadiem, ar progresējošu nieru mazspēju, kad kreatinīna klīrenss mazāks par 30 ml / min.

Pacientiem ar vidēji smagiem nieru mazspēju jālieto zāles ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика